iiiccc iiiccc komentáře u knih

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Takové plácání se od ničeho k ničemu.

21.06.2019 1 z 5

Téměř perfektní Téměř perfektní Katie Fforde

Protože zbožňuji jakékoliv renovace a další úpravy, řekla jsem si, že tohle bude to pravé. Zklamalo mě, že rekonstrukce domu je v příběhu úplně okrajová a vlastně by tam ani být nemusela, pouze odlišuje jeden zamilovaný příběh od jiného. Zkrátka krok vedle, příští si půjčím něčí stavební deník :D Alespoň to bylo čtivé a celkem zábavné.

21.06.2019 2 z 5

Patricie Patricie Veronika Matysová

Kniha se dotýká velmi citlivé a ne zcela neexistující problematiky, která bývá velmi často neprávem opomíjena, a to sice dětský alkoholismus. Určitě doporučuji k přečtení spíše dospívajícím. Pouze mi přišlo, že je kniha psaná takovým neosobních stylem a v některých pasážích je zdlouhavá a vyloženě těžko čitelná.

21.06.2019 3 z 5

Koupání na adama Koupání na adama Melissa de la Cruz

Chtěla jsem znovu zažít ten pocit, který jsem zažívala při čtení prvního dílu, viz moje hodnocení. Ale tohle se dle mého názoru příliš nepovedlo, autorka měla příběh nechat tak, jak skončil v prvním díle.

21.06.2019 2 z 5

Zpověď modelky 2 Zpověď modelky 2 Martina Kopřivová

První díl skvělý. Tento druhý byl nezajímavý.

21.06.2019 1 z 5

Když se žena naštve Když se žena naštve Irena Fuchsová

Knihu bych charakterizovala takto: jaro, pátek večer a chalupa.

30.03.2019 3 z 5

Hausfrau Hausfrau Jill Alexander Essbaum

Hlavní postava je nespokojená a znuděná blbka, co není schopná dát si do pořádku život a svým chováním táhá lidi kolem sebe do stejné žumpy, ve které se sama plácá. Takových žen existuje! Netřeba o nich číst.

04.02.2019 odpad!

Kosmetika Kosmetika Stacy Malkan

Otevření očí.

10.11.2018 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Přečteno ze zvědavosti. Nebylo to špatné, ale neoslovilo mě to.

22.09.2018 3 z 5

Pomsta nosí Pradu Pomsta nosí Pradu Lauren Weisberger

Na knihu jsem se těšila. A byla jsem zklamaná. Komu se líbil 1. díl, měl by se téhle knize vyhnout, protože mu to akorát zkazí pohled na celý příběh. Tak jako mně.

22.09.2018 1 z 5

Píseň slonů Píseň slonů Wilbur Smith

Příjemné překvapení. Zpočátku mi byla zápletka naprosto jasná, nicméně mě brzy autor vyvedl z omylu a příběhem, který se vyvinul mi vyrazil dech. Vadily mi akorát zdlouhavé popisy. A pak ještě ty zbytečné. Například analyzování kožených sandálů a khaki kalhot.

22.09.2018 4 z 5

Vášeň Vášeň Jeanette Winterson

Příběh dvou odlišných lidí, muže a ženy, které svede dohromady napoleonské válčení a už se od sebe po zbytek života nedokáží odloučit - ač společný život nežijí. Rušivým prvkem v celé knize byla pouze jakási snaha o jakýsi magický realismus, který se zde do syrového válečného prostředí opravdu nehodí.

23.08.2018 4 z 5