hzd hzd komentáře u knih

Chci tě mít ve skříni Chci tě mít ve skříni Simona Votyová

Knížka se mi líbila. Mám ráda příběhy ze života.

20.10.2021 5 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Dlouho jsem se na tuhle knížku chystala. Ležela mi v knihovně asi 2 roky. Moc se mi do ní nechtělo, protože první část knihy jsem již před lety četla a při koupi knížky jsem nevěděla, že se jedná o knihu složenou ze dvou knih. Teď na ní konečně nastala ta správná chvíle. Moc jsem si nepamatovala o čem to bylo, až při čtení se mi vše vybavilo. Druhá část knihy byla bomba. Navazuje na osudy hlavních hrdinek a musím říct, že jsem nemohla přestat číst, jak mě knížka strhla. Příběh je ze života a každý se v něm najde. Kdyby šlo, dám 10 hvězdiček :-)

13.10.2021 5 z 5

Rododendron: Za horizontem osudu Rododendron: Za horizontem osudu Pavla Pavlíčková Kovaříková

Krásný příběh. Přečetla jsem jedním dechem. Navíc to, že je knížka napsaná podle skutečné události, bylo pro mě velké plus. Hrůza, co se ještě před pár lety dělo a jak málo stačilo k tomu, aby se kvůli jedné lži otočil tolika lidem život naruby.

01.10.2021 5 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

To byla tak krásná knížka. Kdybych mohla tak dám deset hvězdiček. Nemohla jsem přestat číst. Štěpána mi bylo líto. Mám stejně starého syna a nedovedu si vůbec představit, jak to všechno takový kluk může zvládnout. Moje první knížka od této autorky a určitě ne poslední.

28.09.2021 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Knížka se mi líbila. Akorát posledních sto stránek mi přišlo, že se děj trochu vlekl a proto dávám o hvězdičku méně. Autorku mám moc ráda a už mám doma připravené další dvě knížky.

24.09.2021 4 z 5

Tajemství černé orchideje Tajemství černé orchideje Lucinda Riley

Krásná knížka. Jako vždy paní Lucinda nezklamala. Škoda že už nám žádný příběh nenapíše.

16.09.2021 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Mě se knížka moc libila. Nevím jestli to je tím, že mám dceru stejně starou jako je hlavní hrdinka nebo stylem psaní paní spisovatelky. Díky za tento příběh.

10.09.2021 5 z 5

Sběratelka sirotků Sběratelka sirotků Ellen Marie Wiseman

Kdybych mohla, tak dám deset hvězdiček. Knížka se krásně čte. Příběh je hodně smutný, ale celou dobu jsem byla zvědavá, jak to dopadne. Tahle autorka nikdy nezklame. Četla jsem všechny její knihy a vždycky je to trefa do černého. Klobouk dolů.

05.09.2021 5 z 5

Šíleně smutné povídky Šíleně smutné povídky Tereza Boučková

Knížka se mi líbila. Jsou v ní krátké povídky ze života. Přesto že jsou všechny smutné, četly se hezky. Autorky styl psaní se mi líbil a určitě si od ní přečtu další knížku.

29.08.2021 4 z 5

Jak ti zmizet ze života Jak ti zmizet ze života Katherine Center

To byla tak krásná knížka. O tom jak ze dne na den může být všechno jinak. Díky nešťastné nehodě se hlavní hrdince obrátí život vzhůru nohama. Nešlo přestat číst.

28.08.2021 5 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

Druhý příběh mě moc nebavil, proto dávám o hvezdičku méně. Ale jinak se mi knížka moc líbila. Opět ze života a to mě baví.

19.08.2021 4 z 5

Sestřičky v nesnázích Sestřičky v nesnázích Donna Douglas

Moc milé čtení. Líbil se mi více než díl první. Asi to bude tím, že už jsem se lépe orientovala v postavách. Určitě si přečtu i další díl.

14.08.2021 5 z 5

Houpačky Houpačky Lucie Konečná

Mě se knížka moc líbila. Příběh dvou kamarádek mě bavil. Chvílemi byla knížka veselá, chvílemi smutná. Nejvíc se mi líbila jejich cesta do Trutnova. Co všechno se stalo za pár dnů. Jejich přátelství to byla opravdu jízda.

10.08.2021 5 z 5

Plachetnice na vinětách Plachetnice na vinětách Jiří Hájíček

Mě se knížka moc líbila. Tím že se děj odehrával z velké části v mém oblíbeném Krumlově, mě to bavilo o to více.

23.07.2021 5 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Milé čtení hned se pustím do dalšího dílu

17.07.2021 4 z 5

Francouzský manžel Francouzský manžel Klára Janečková

Tak tahle knížka mě opravdu hodně bavila. Mám moc ráda knížky této autorky. Ne jinak tomu bylo i u této knížky. Děj je hodně napínavý. Líbil se mi i skok v čase, čímž se chování hlavního hrdiny vysvětlilo. Také se mi libilo, že se děj odehrával na různých místech. Rozhodně doporučuji a jsem ráda, že mám doma ještě dvě předchozí knížky od paní Janečkové, na které jsem zatím neměla čas.

13.07.2021 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Alena Mornštajnová nikdy nezklame. Její knížky se tak dobře čtou. Mám radši když je knížka podle skutečných událostí ne co by se stalo kdyby, přesto mě knížka pohltila a jsem ráda za dobu v jaké žijeme. I když na ní dost často nadaváme.

08.07.2021 5 z 5

Povídky a jedna báseň Povídky a jedna báseň Zdeněk Svěrák

Moc milé čtení. Miluji laskavý humor pana Svěráka a jeho moudrost. Povídky se mi moc líbily. Knížka bude mít čestné místo v mé knihovně.

27.06.2021 5 z 5

Hezčí svět Hezčí svět Barbora Šťastná

Knížka se moc hezky četla. Určitě zkusím ještě jinou od této autorky.

23.06.2021 4 z 5

My proti vám My proti vám Fredrik Backman

Pokračování Medvědína se mi moc líbilo. Knížka je plná nečekaných zvratů a dobře se čte. Autorovo styl vyprávění je skvělý.

15.06.2021 5 z 5