hzd hzd komentáře u knih

Záměna Záměna Caro Martini

Moc hezká a milá knížka, která každého potěší.

11.05.2022 4 z 5

Sedmdesátky Sedmdesátky Josef Káďa Kadeřábek

Přes slabé hodnocení se mi kniha četla celkem dobře. Zajímavé nahlédnutí do sedmdesátých let. Do doby, kdy jsem ještě nebyla na světě. Jaké štěstí, že tahle doba je za námi.

29.04.2022 3 z 5

Ztracený dopis Ztracený dopis Jillian Cantor

Moc krásný příběh. A ten konec. Nemám slov.

24.04.2022 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Krásná knížka. Čtivá, napínavá a plná nečekaných zvratů. Rozhodně doporučuji.

18.04.2022 5 z 5

Sestřičky na příjmu Sestřičky na příjmu Donna Douglas

Odpočinkové čtení. Navazuje na příběhy a postavy z předchozích dílů a některé nové se tam objeví. Určitě si půjčím pokračování.

11.04.2022 5 z 5

Šepot včel Šepot včel Sofía Segovia

Krásná knížka, do které se mi nejprve moc nechtělo kvůli své tloušťce, ale jak se člověk pořádně začte, nejde přestat. Nádherný příběh, vůni pomerančovníků nejde odolat.

05.04.2022 5 z 5

Minutky Minutky Veronika Jonešová

Moc děkuji za pokračování knížky Hodinky. Oba díly se mi moc líbily. Je to takové pohlazení po duši. Už dlouho se mi nestalo, že bych se celý den těšila, až vezmu knížku při cestě z práce konečně zase do ruky a budu pokračovat ve čtení. Knížky hned půjčím svým blízkým, ať je také potěším.

25.03.2022 5 z 5

Hodinky Hodinky Veronika Jonešová

Za mě krásný příběh. Nemohla jsem přestat číst, jak jsem byla zvědavá, jak to dopadne. Jsem moc ráda, že už na mě doma čeká pokračování.

21.03.2022 5 z 5

Běsa Běsa Dita Táborská

Ze začátku se mi knížka celkem líbila. Ale tak od půlky knížky už jsem se musela ke čtení nutit. Asi to nebyl můj šálek kávy.

21.03.2022 3 z 5

Krásná knížka. Nemohla jsem přestat číst. Rozhodně pošlu knížku dál. Tu si musí přečíst každý.

06.03.2022 5 z 5

Špinavá tajemství Špinavá tajemství Helen Cooper

Celkem pěkný thriller. Na každého vypluje nějaké to Špinavé tajemství.

03.03.2022 4 z 5

Maria Montessoriová: Učitelka nové doby Maria Montessoriová: Učitelka nové doby Laura Baldini (p)

Moc hezká knížka. Příběh se mi líbil a určitě má paní Montessori můj velký obdiv. Jen si myslím, že mohla myslet více na svůj soukromý život a nedávat na první místo svou kariéru. Rodina by měla být na prvním místě. I v době ve které žila.

20.02.2022 5 z 5

InTyMně InTyMně Markéta Lukášková

Knížka se mi moc líbila a určitě se bude líbit i všem čtenářům Markéty Lukáškové a samozřejmě všem budĕjčákům. Díky Markéto za to, že jsem si mohla zavzpomínat, jak to tenkrát za mého dětství bylo. Jdu shánět Majonézu k snídani.

15.02.2022 5 z 5

Vzdělaná Vzdělaná Tara Westover

Hodně zajímavý příběh podle skutečné události. Obdivuji Taru za její odvahu. Co všechno musela zažít. Šílenství otce i tyranie bratra. Práci na šrotovišti. Dost drsné čtení, ale stojí za to. Moje dlouhé čekání na tuto knížku se vyplatilo.

11.02.2022 5 z 5

Milý Bene Milý Bene Halina Pawlowská

Milá knížka od mojí oblíbené Haliny. Příjemná oddechovka.

04.02.2022 4 z 5

Klub divných dětí Klub divných dětí Petra Soukupová

Miluji knížky paní Soukupové. Proto jsem v knihovně sáhla i po této. Knížka je určena spíše pro děti, ale jsem ráda, že jsem si jí přečetla.

31.01.2022 4 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Knížka se mi líbila. Sice byla smutná, ale četla se hezky. Navíc nám dala nahlédnout jak to vypadá v nebi.

30.01.2022 4 z 5

Hodinky od Ašera Hodinky od Ašera Zuzana Dostálová

Kvůli nízkému hodnocení se mi nejdříve do knížky moc nechtělo. Ale nakonec se mi příběh líbil, přestože byl napsán víceméně na samá neveselá témata.

26.01.2022 4 z 5

Johana Johana Pavla Horáková

Knížka se mi moc líbila, děj pěkně plynul a vůbec jsem se při čtení nenudila.

20.01.2022 5 z 5

Zlato(v)lásky Zlato(v)lásky Blanka Hošková

Líbí se mi styl vyprávění paní spisovatelky. Příběhy jsou ze všedního života a to mi sedí. Knížky se krásně čtou. Doporučuji a těším se na další úlovek z knihovny..

17.01.2022 5 z 5