hzd hzd komentáře u knih

Když ptáčka lapají Když ptáčka lapají Magda Váňová

Knížka se mi moc líbila ostatně jako všechny od této autorky. Nebudu nic prozrazovat určitě stojí za přečtení.

11.09.2022 5 z 5

Prohrané výhry / Podruhé neznamená opakovat Prohrané výhry / Podruhé neznamená opakovat Blanka Hošková

Mám moc ráda knížky od této autorky. Píše příběhy ze života a to mě baví. Tohle je navíc její první kniha. Jen bych ještě pár stránek připsala, konec je takový otevřený.

04.09.2022 5 z 5

Prameny Vltavy Prameny Vltavy Petra Klabouchová

Zajímavá detektivka z prostředí mě velmi blízké Šumavy.

29.08.2022 4 z 5

Voda pro slony Voda pro slony Sara Gruen

Na tuhle knížku jsem si počkala celé dva roky. Nikde jsem jí na bazaru nemohla sehnat, až jsem na ni najednou narazila v knihovně. Hned jsem se do ní pustila a nemohla jsem přestat číst. Prostředí cirkusu mě bavilo. Dlouhé čekání se vyplatilo. Všem vřele doporučuji a moc ráda se podívám na film.

26.08.2022 5 z 5

Jedeme na dovolenou Jedeme na dovolenou * antologie

Povídky se hezky četly. Čekala jsem ale čtení na veselejší téma. Jako vždy se mi některé líbily více jiné méně.

19.08.2022 4 z 5

Café Groll Café Groll Jan Štifter

Zajímavý námět pro knížku. Vzhledem k tomu, že pocházím z Budějovic, se mi četla hezky. Autorovo styl je pro mě trochu zvláštní, proto jsem jednu hvězdičku ubrala.

26.07.2022 4 z 5

Majonéza k snídani Majonéza k snídani Markéta Lukášková

Mám moc ráda knížky paní Lukáškové a musím říct, že i tahle se povedla. Knížka ze života, která se moc hezky čte a každý se v ní najde.

26.07.2022 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Zajímavý příběh. Pro mě zatím první z této detektivní série. Ale určitě ne poslední. Knížka se četla pěkně.

19.07.2022 5 z 5

Dovolená očima delegátky Dovolená očima delegátky Jitka Herzánová

Knížka se mi hezky četla. Na dovolené v Řecku jsme již byli a za měsíc se tam chystáme znovu. Pohledem delegátky je to zajímavé a kolikrát vůbec ne záviděníhodné.

06.07.2022 4 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Knížka se mi opravdu moc líbila. Je čtivá a napínavá až do samotného konce.
Doporučuji.

28.06.2022 5 z 5

Mizení Mizení Jiří Březina

Moc pěkná a čtivá detektivka. Doporučuji.

13.06.2022 5 z 5

Utajená dcera Utajená dcera Kelly Rimmer

Moc hezká knížka. Napínavá, hezky se četla.

09.06.2022 4 z 5

Protančit se životem Protančit se životem Viola Kučerová

Moc milá knížka. Pana Chlopčíka mám ráda. Škoda že taneční kurzy vede v Ostravě, jinak bych tam hned syna přihlásila.

01.06.2022 5 z 5

Horko domácího krbu Horko domácího krbu Blanka Hošková

Knížka se mi moc líbila. Příběh je ze života. Sice smutný, hlavní hrdinky mi bylo líto, ale četl se dobře. Doporučuji k přečtení.

30.05.2022 4 z 5

Dědictví Dědictví Eva Tvrdá

Knížka se hezky četla. První část věnovaná Agnes se mi moc líbila . O hvězdičku méně dávám za druhou část. Hned jsem se pustila do dalšího dílu.

22.05.2022 4 z 5

Voňavé (na)dělení Voňavé (na)dělení Blanka Hošková

Taková oddychovka. Už jsem ale četla hezčí od této autorky.

15.05.2022 3 z 5

Záměna Záměna Caro Martini

Moc hezká a milá knížka, která každého potěší.

11.05.2022 4 z 5

Sedmdesátky Sedmdesátky Josef Káďa Kadeřábek

Přes slabé hodnocení se mi kniha četla celkem dobře. Zajímavé nahlédnutí do sedmdesátých let. Do doby, kdy jsem ještě nebyla na světě. Jaké štěstí, že tahle doba je za námi.

29.04.2022 3 z 5

Ztracený dopis Ztracený dopis Jillian Cantor

Moc krásný příběh. A ten konec. Nemám slov.

24.04.2022 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Krásná knížka. Čtivá, napínavá a plná nečekaných zvratů. Rozhodně doporučuji.

18.04.2022 5 z 5