hzd hzd komentáře u knih

Děvčata z Firefly Lane Děvčata z Firefly Lane Kristin Hannah

Tak dlouho jsme čekala na tuhle knížku a čekání se vyplatilo. Knížka je nádherná, dobře se mi četla a nakonec jsem si u ní i poplakala. Tuhle spisovatelky miluji, stejně jako všechny její knížky. Moc moc moc doporučuji.

26.12.2022 5 z 5

Zámeček Zámeček Barbora Majchráková

Taková milá odpočinková knížka.

26.12.2022 4 z 5

Zájezd snů Zájezd snů Halina Pawlowská

Knížka se mi jako vždy líbila. Paní Halinu mám ráda. V jejich knížkách se vždycky přenesu na dovolenou.

12.12.2022 5 z 5

Světlo po válce Světlo po válce Anita Abriel

Krásná knížka, moc hezky se četla. Těžko uvěřit, že je napsaná podle skutečných událostí.

04.12.2022 5 z 5

Dopisy Ježíškovi Dopisy Ježíškovi Robert Fulghum

Milá knížka před vánoci ideální.

04.12.2022 4 z 5

Má mě ráda, nemá mě ráda Má mě ráda, nemá mě ráda * antologie

Některá povidka se mi líbila více jiná méně. Nejhezčí pro mě byla ta poslední Sofi.

17.11.2022 3 z 5

Kavárna na konci ulice Kavárna na konci ulice Clare Pooley

To bylo tak milé a příjemné čtení. V knížce je hodně postav, díky krátkým kapitolám se ale opravdu krásné čte. Doporučuji.

17.11.2022 5 z 5

Statek je rodu ženského Statek je rodu ženského Kateřina Vágnerová

Hezká, vtipná a odpočinková knížka.

08.11.2022 4 z 5

Herečka: Múza první republiky Herečka: Múza první republiky Jana Poncarová

Nádherná knížka na kterou budu myslet ještě hodně dlouho. Nechci nic prozrazovat. Všem doporučuji k přečtení a moc se těším na autorské čtení a vyprávění paní spisovatelky o této knížce, na které se chystám už za 14 dnů.
Třeba se dozvím o Jarmile něco více, co v knize nebylo.

07.11.2022 5 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Přestože se knížka četla dobře a jedná se o mojí oblíbenou autorku, tohle téma není nic pro mě.

07.11.2022 4 z 5

Nerez Nerez Marek Epstein

Tyhle povídky se mi moc líbily. I když byly opět na nelehké téma. Určitě si přečtu další knížky od pana spisovatele.

07.11.2022 5 z 5

Pět ročních období Pět ročních období Jiří Klečka

Tak nevím. Nejdříve se mi knížka moc líbila, ke konci už mě ale nebavila, hlavně říše fantazie. Mám takové rozporuplné pocity.

26.10.2022 3 z 5

Holky se čtečkou Holky se čtečkou Vítězslav Jareš

Knížka se mi moc líbila. Jak rychle může člověk přijít o všechno. Příběh ze života.

16.10.2022 5 z 5

První osoba jednotného čísla První osoba jednotného čísla Haruki Murakami

Tohle nebyl můj šálek kávy. Přečteno jen kvůli čtenářské výzvě.

13.10.2022 3 z 5

Tak dlouho jsem si knížku šetřila, než jsem se do ní pustila. A pak jí zhltnu jako malinu. Strašně moc se mi knížka líbila, nemohla jsem přestat číst. Mám ráda styl vyprávění paní spisovatelky a s napětím očekávám její další knížku Herečka. Klobouk dolů a deset hvězdiček k tomu.

05.10.2022 5 z 5

Opiju tě rohlíkem Opiju tě rohlíkem Simona Monyová (p)

V rámci výzvy jsem si zavzpomínala na svou oblíbenou autorku, která už bohužel není mezi námi.

26.09.2022 4 z 5

Pohádky o dveřích Pohádky o dveřích Michal Nesvadba

Skoro celý rok jsem hledala knížku do výzvy, aby byl autor o 22 let starší než já. Jaké milé překvapení, že velký oblíbenec mého syna tuto podmínku splňuje. Moc milé čtení a krásné obrázky.

24.09.2022 5 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Na chvilku jsem se díky této knížce vrátila do dětství.

22.09.2022 5 z 5

Není to moje dcera Není to moje dcera Kate Hewitt

Knížka se mi moc líbila. Nemohla jsem přestat číst, byla jsem napjatá, jak to bude pokračovat. A hlavně jak to celé dopadne. Nechci nic prozradit, proto vřele doporučuji k přečtení.

20.09.2022 5 z 5

Kathy Kathy Jan Štifter

Přestože je knížka hodně tenká, příběh v ní je hodně silný. I když se jedná o autorovo prvotinu, četla se hezky. Bylo v ní řečeno vše. A opět mé rodné Budějovice, tentokrát v době válečné.

20.09.2022 5 z 5