hurikan123 hurikan123 komentáře u knih

Hra o trůny #1 (komiks) Hra o trůny #1 (komiks) Daniel Abraham

je prostě fajn si to shrnout

17.02.2019 4 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

klasická napínavá clareovka použitelná i jako komplikovaný román

27.11.2018 5 z 5

Trnitá řeč Trnitá řeč Leigh Bardugo

pěkný doplněk pro svět šesti vran ten poslední příběh byl nejlepší

23.11.2018 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

když už jsem četl nástroje smrti bylo to celkem předvídatelné , ale začetl jsem se a líbilo se mi to

17.11.2018 4 z 5

Bouře a vzdor Bouře a vzdor Leigh Bardugo

líbil se mi Nikolaj

17.11.2018 5 z 5

Mechanická princezná Mechanická princezná Cassandra Clare (p)

tak tohle bylo prostě geniální...
nejvíce mě zaujal epilog - z něho mám takový zvláštní pocit... taková divná nostalgie... bylo to napínavé, tajemné, dobrodružné, úchylné, romantické, skvěle vymyšlené, nejlepší z trilogie kdybych mohl dal bych 6 hvězd

03.11.2018 5 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

parádní fantasy román se skvělým prostředím. vřele doporučuji!!!

26.10.2018 5 z 5

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

napínavé pokračování rudé královny - čím dál víc mi to připadá jako hunger games doplněné jednou úchylárnou a jednou smrtí (jaká náhoda, že u stejného člověka). zarazil mě konec knihy - ale tak to má přece. být moc se těším na další díl, zajímá mě, co vyroste z Shadea juniora, a jak to celé vlastně skončí. dopručuji!

17.10.2018 5 z 5

Zaslaná pošta Zaslaná pošta Terry Pratchett

vtipná a zajímavá Pratchetovka, akorát slabší konec. možná jsem ho jen nepochopil.

12.09.2018 4 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

napínavý a strhující příběh plný zvratů a překvapení - prostě nikdy nevíš, co se stane nebo zvrtne. opravdu skvěle napsaná kniha!

04.08.2018 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

snad nejlepší kniha jakou jsem kdy četl moc se mi líbí, jak je každá kapitola z pohledu myšlení jiné postavy. líbí se mi Kaz protože je strašně tajemný. nemohl jsem se dočkat až bude kapitola podle něho - abych věděl, co si myslí. příjde mi, že první a poslední kapitola je podle vedlejších postav. konec byl dcela zajímavej :)

28.05.2018 5 z 5

V pavoučí síti V pavoučí síti Jakub Hrdoun

až se divim jak dobrou knihu může napsat český autor - je to prostě boží

27.04.2018 5 z 5

Otroci ze Sokora Otroci ze Sokora John Flanagan

po flanaganovském stylu - možná trochu horší než minulý ale super kniha

23.03.2018 5 z 5

Lovci Lovci John Flanagan

supr kniha, nej byl závěrečný souboj. taky se mi hodně líbil Drtič a samozřejmě závěrečná oslava. přečteno za pár dní. chystám se číst další díly

17.03.2018 5 z 5

Železná zkouška Železná zkouška Holly Black

MEGA DOBRÝ - něco na akčnější způsob Harryho Pottera, originální zápletky. přečetl jsem to za večer a den, těším se na další díly.

16.03.2018 5 z 5

Válka říší se blíží Válka říší se blíží Jason Aaron

Miluju kresby jasona aarona!

15.10.2020 5 z 5

Ranaři vracejí úder Ranaři vracejí úder Joshua Williamson

(SPOILER) mě přišlo, že se v té knize pořád střídaly situace, buď flash je měl na háku a věděl co udělají, nebo naopak ranaři, zaplétalo se to pak ak moc, že kdyby na konci kapitoly nebylo napsané:
"tenkrát mě ranaři málem dostali" tak bych byl lehce zmaten...
jinak nechci odrazovat od čtení, je to vážně super komiks, nechybí mu akce ani drama, jestli se vám líbila dvojka, tak s tímhle neváhejte!!

23.03.2020 4 z 5

Všechno dobré... Všechno dobré... Brian Edmund Posehn

hele ten konec, to asi.. není v tom hlavním alternativním vesmíru že ne? teda fakt si nejsem jistej. jinak celkem fajn počteníčko.

04.01.2020 5 z 5

Chlupatý a nebezpečný Chlupatý a nebezpečný Skottie Young

hodně chlupů, hodně narážek, monster, výbuchů.... prostě typický

02.12.2019 5 z 5

Loď mrtvých Loď mrtvých Rick Riordan

musím k tomu říct, že milostnej příběh jsem čekal už tak 5000 stran dopředu (no dobře, trochu přeháním) až mi to pak připadalo trochu nudné... no nic rozhodně jsem se do toho pořádně začetl.
a líbilo se mi jak má konečně mallory nějakou větší roli.
DOPORU4UJI!!! *****

04.11.2019