Hope80 Hope80 komentáře u knih

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

Výborná knížka, precteno jednim dechem za jeden den. A poslední stránky překvapující...

31.03.2020 5 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Kathryn Croft

Výborná knížka, četla se sama a od prvních stránek byla napínavá .

28.03.2020 5 z 5

Tvář mojí dcery Tvář mojí dcery Kathryn Croft

Jelikož jsem fanynka Harlana Cobena mám vysokou laťku, ale tahle knížka byla vážně dobrá, která se zařadila mezi nejlepší knížky co jsem četla. Drzela jsem palce, aby to dopadlo jak bych si přála...ale...a jestli jste si mysleli, že posledních 30 stran už víte vše, ani náhodou. Konec bylo...mazec...Kniha za me super. Patří už mezi moje top.

07.02.2018 5 z 5

Podivná Sally Diamondová Podivná Sally Diamondová Liz Nugent

Kniha byla opravdu čtivá, udržovala v napětí,ale...Musím říct,že byla zároveň na psychiku, komu všemu ta zruda ublizila,co jim všem udělal, s životy všech, kterým ublížil,zničil život...Četla se dobře,ale v některých pasážích né lehce. Jinak ke konci se musím přiznat už jsem nemusela ani Sally,pomalu jsem ke konci knihy z ní byla "vypsychla". I když za svoji povahu z velké části nemohla. Ale celkově kniha byla dobrá.

24.03.2024 4 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Kniha Pomocnice se mi od autorky líbila daleko víc, ale ani tato nebyla vůbec špatná, když už si člověk myslel kdo to asi dělá, tak se vše zase změnilo, konec byl opravdu překvapivý.

08.03.2024 3 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Na tuto sérii ať řeknu cokoli tak nevyjádřím přesně to jak bych se vyjádřit chtěla, takže... Angela Marsons je jednička, ale Lisa je snad její sestra. Prostě další super díl se skvělou Josii a jejím týmem. Přesně tyhle knížky bych mohla číst pořád a vždy se neuvěřitelně těším na další a další díl a přeju si, aby jich bylo ještě desítky a byly stejně dobré. Skvělý další díl.

23.10.2023 5 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Megan neměla nikdy toto rozhodnutí udělat. Přišla o celý svůj život. Konec byl... zvláštní.

07.04.2023 5 z 5

Sokolník Sokolník Isabella Maldonado

Výborná kniha. Skvělý další díl, který se četl sám. Nina a její tým skvělá skupina. Napínavý příběh suprově napsaný. Doufám,že bude ještě další díl.

26.03.2023 5 z 5

Za to mi zaplatíš Za to mi zaplatíš Teresa Driscoll

Kniha na začátku vypadala velice slibně,ale postupně mě přestávala s další stránkou bavit,měla jsem ji rozectenou delší dobu,jelikož mě nějak netáhl zájem ji dokončit. Příběh byl slabý,místy nezáživný.

03.04.2022 3 z 5

Šifra Šifra Isabella Maldonado

Úžasná kniha, skvělý příběh, moc se těším na druhý díl. Super kniha - už napovídá její název.

03.03.2022 5 z 5

Mé lži Mé lži Heather Gudenkauf

Po přečtení autorky první knihy: Dívka na kolejích jsem si musela pořídit hned i její druhou knihu: Mé lži a musím říct, že mě nezklamala, napínavá a když jsem si myslela, že vím, kdo je asi vrah, tak to byl úplně někdo jiný. Budu se těšit u další knihy.

03.11.2021 5 z 5

Cizinky ve vlaku Cizinky ve vlaku Lisa Unger

Kniha byla, zvláštní, jiná, asi z toho důvodu, že jsem se v půlce knihy začala zamýšlet - uvažovat nad názory, situací určitých postav, psychologie..Dobrý thriller, kdyby bylo něco kratší nezlobila bych se.

29.10.2021 4 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Skvělá kniha, četla se sama, napínavá celou dobu. Hlavní představitelku jsem tedy její povahou vůbec nemusela,ale to by nebyl pak ten správný příběh,trochu jsem tušila,ale konec odhalil povahu více osob.

23.10.2021 5 z 5

Po pravdě Po pravdě Gilly Macmillan

Skvělá kniha, přečtena za jeden den. Jen škoda,že neobjasnili tu jedinou záležitost...

15.03.2021 5 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Opravdu silný příběh a tak děsivý, jelikož se tyto věci kdysi opravdu staly, byla to hrozná doba......

15.07.2020 5 z 5

Cizinec na pláži Cizinec na pláži Michele Campbell

Skvělá kniha,která upoutala hned v prvních stránkách. Celá kniha super čtení.

04.03.2020 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Velmi dobrá kniha, celá se četla moc dobře.

29.02.2020 5 z 5

Na útěku Na útěku Harlan Coben

Jako vždy. Harlan Coben jednička.

23.01.2020 5 z 5

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

Dobrý psychothriller

28.03.2019 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Knížka byla naprosto super. Od začátku me bavila. Typ takových knih mám moc ráda. Bomba knížka.

01.11.2018 5 z 5