hlavajda93 hlavajda93 komentáře u knih

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Klasika, namachrovanej děvkař a nezkušená šedá myška, ze které se stane sexy kočka, do které se zamiluje...celkem předvídatelný děj. Na začátku mi Ian moc nesedl a fakt se choval jak debil, ale postupně se zlepšoval a příběh docela vtipně ubíhal. Taková oddychovka.

17.06.2020 4 z 5

Zlomená srdce Zlomená srdce M. J. Summers (p)

Povedený konec série a pokračování příběhu o Treyovi a malém Thomasovi. Trey byl typický "dokonalý" krasavec, ale trošku nevybouřený a toužící po adrenalinu za každou cenu. Allessa zase příliš hodná a dokonalá chůva. Za mě určitě lepší než 1. díl o Colovi, ale když bych to měla hodnotit v rámci celé série, tak se mi více líbil 2. a 3. díl. U této knihy se mi líbila hlavně první půlka, pak se to dost vleklo a bylo to pořád o tom samém dokola, konec zas nabral rychlý spád a poměrně předvídatelný, ale jinak pěkná oddychovka.

25.03.2020 4 z 5

Dalajlamova kočka a umění příst Dalajlamova kočka a umění příst David Michie

Pěkné pokračování Jesky se spoustu moudrých poznatků. V příběhu se popisují i osudy lidských přátel Jesky, což mi přišlo dobré, ale první díl se mi stejně líbil více.

08.01.2020 4 z 5

Strom života Strom života Susan Wiggs

pěkný příběh o druhých životních šancích a o uvědomění si, co je v životě skutečně důležité

13.11.2019 5 z 5

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

krásná, dojemná kniha o plnění snů i přes vážnou nemoc

09.10.2019 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

vtipný příběh, který má spád doplněný o recepty

26.09.2019 4 z 5

Knihkupectví poslední naděje Knihkupectví poslední naděje Emily Blaine

Příběh o tom, jak se nečekaně protnul život dvěma úplně rozdílným osobnostem a jak pro sebe navzájem byli inspirací.
Než se dostal Max do knihkupectví, tak mě hrozně štval, tím jak se povyšoval a myslel si, že může všechno, ale naštěstí se postupně vzpamatoval.

13.05.2024 5 z 5

Život je příliš krátký Život je příliš krátký Abby Jimenez

Pěkný příběh, ale asi od půlky mě začlo štvát, jak se navzájem chtěli, ale přesvědčovali se, že je ten druhý nechce. Jinak Adrian byl zlatíčko...aspoň do té doby než chtěl rozhodovat o životě Vanessy.

22.04.2024 4 z 5

Ještě jsme se nepotkali Ještě jsme se nepotkali Sophie Cousens

Příjemné čtení, žádné velké bum prásk se teda nekonalo, ale líbilo se mi, jak bylo ukázáno, že není dobré dělat si příliš velké představy, jak bychom chtěli, aby se náš život vyvíjel. Vede to pak akorát ke zklamání a nakonec stejně vše dopadne úplně jinak a možná i líp než jsme původně chtěli.

26.03.2024 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Pěkná kniha s popisem Japonska, ale čekala jsem od ní trochu víc.

06.02.2024 4 z 5

Historky z Tinderu Historky z Tinderu Lucie Macháčková

Povedená kniha. Jako uživatelku těchto prokletých aplikací mě opravdu pobavila a ve spoustě věcí jsem dala autorce za pravdu.

18.01.2024 4 z 5

Vlak do Paříže Vlak do Paříže Lorraine Brown

Pěkná kniha, i když tím, že se to v podstatě odehrávalo během 2 dnů, tak občas poněkud rozvláčné, ale zajímavé sledovat, jak člověku 1 den a 1 náhodné setkání může změnit život a Hannah si uvědomila spoustu věcí o svém vztahu i o sobě.

02.11.2023 4 z 5

V jabloňovém sadu V jabloňovém sadu Susan Wiggs

Příjemná letní kniha o hledání pokladů, ale také sebe sama. Tess se moc neuměla zastavit a zpráva o dědečkovi a dědictví a také Dominic ji pomohla zpomalit a najít to, co je v životě nejdůležitější.

07.08.2023 5 z 5

Návrat Návrat Nicholas Sparks

Pěkný příběh, ale určitě jsem četla od Sparkse lepší knihy. Příběh se pořádně rozjel až od půlky a celkově takové nevýrazné.

05.06.2023 4 z 5

Devatenáct dopisů Devatenáct dopisů Jodi Perry

Krásná kniha, která mě opravdu chytla za srdce. Braxton byl úžasný, že to nevzdal i přes všechny těžkosti, které zažil a pomocí dopisů dokázal, aby se do něj Jemma znovu zamilovala a našla se.

23.02.2023 5 z 5

Můj policista Můj policista Bethan Roberts

Pěkný příběh ukazující netolerantní společnost 50. let minulého století. Nicméně zaslepenost a naivita Marion byla až zarážející.

06.06.2022 4 z 5

Coura Coura Jana Bernášková

Knihu jsem si chtěla přečíst, abych se dozvědala, jak to bude s hlavní hrdinkou pokračovat, ale ani u druhé dílu to nebylo žádné wau.

04.05.2022 3 z 5

Slíbila jsi, že budeš žít i za mě Slíbila jsi, že budeš žít i za mě Caréne Ponte

Moc pěkná, čtivá kniha se zajímavým námětem, ikdyž těch změn k lepšímu bylo během jednoho roku trošku moc. K Marušce se nevyjadřuju, toho už bylo řečeno dost.

29.11.2021 5 z 5

Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu David Michie

pěkné pokračování příběhu o Jesce, spoustu věcí k zamyšlení, ikdyž v tomto díle už o trochu složitější

24.09.2021 5 z 5

Místa, kde jsem plakala Místa, kde jsem plakala Holly Bourne

Pěkný, ale smutný příběh o Amelii, která musela téměř o vše přijít než jí došlo, jak byla zaslepená. Naštěstí se dokázala vymanit. Knížka se četla sama a byla zajímavě vyprávěná.

25.08.2021 5 z 5