helkol helkol komentáře u knih

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

V této knize se víceméně nic zajímavého za celou dobu neděje a ze série Vášnivý je nejnudnější. Jednoduše řečeno, celý příběh je hrozná blbost a zajímalo by mě jak dlouho to trvalo autorce vymyslet. Vypráví jen hl. postava Mia, kdežto v ostatních dílech vypráví víc postav, což je poutavější. Také se zde stále opakují slova typu jako rozněžnělý, zasténal apod. a to po několika knihách už začne být prostě moc.

08.08.2017 2 z 5

Magie není čarování Magie není čarování Eva Ulmer-Janes

Za 59 Kč opravdu dobrá knížka, moc dobře se čte a jsou tam celkem užitečné věci :)

26.12.2016 5 z 5

Čtyři dohody – Pracovní kniha Čtyři dohody – Pracovní kniha Don Miguel Ruiz (p)

Fajn kniha, pokud za sebou máte 4 dohody a chcete si trochu osvěžit paměť a připomenout si určité věci.

02.09.2016 4 z 5

Skvělá motivační knížka, kterou né každý pochopí. Je zde spousta skvělých myšlenek, ale občas se hrozně těžko četla a člověk se musí na text dost soustředit...

22.01.2016 3 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Forma není určitě nejlepší ale zrovna u téhle knížky je důležitější obsah a ten je opravdu zajímavý a celkem motivující.. Kdyby byla napsaná ještě trošku jiným, propracovanějším způsobem, zasloužila by i 5hvězdiček..

27.07.2015 4 z 5

Jednoduše buďte šťastní – 7 klíčů k lehkosti bytí Jednoduše buďte šťastní – 7 klíčů k lehkosti bytí Pierre Franckh

Další pozitivní kniha která stojí za přečtení. Každý si může vybrat jestli bude šťastný, nebo bude na svět pohlížet negativně. Knížka by měla všem pomoct otevřít oči a uvědomit si že ke štěstí toho vlastně moc nepotřebujeme :)

26.05.2015 5 z 5

Než jsem se dostala před prvních 50 stránek, tak jsem uvažovala jestli jí mám číst dál, ale nakonec jsem ji dočetla, protože je Murakami můj oblíbený autor.Kniha je psaná velmi čtivým způsobem a i přes nudný začátek jsem knížku přečetla velice rychle. Recept jak se stát spisovatelem se tu nedočtete, ale dozvíte se něco o tom jak Murakami přemýšlí ..

25.04.2015 3 z 5

Spánek Spánek Haruki Murakami

Jediné co se mi na knize nelíbilo byl ten nedokončený konec, jinak se velmi dobře četla a bavila mě

03.04.2015 4 z 5

Sputnik, má láska Sputnik, má láska Haruki Murakami

trochu mi příběhem připomíná Norské Dřevo a možná proto se mi časem tak něják děje obou knih popletly dohromady, to ale nic nemění na tom že byla velmi čtivá a možná si ji přečtu znova

13.03.2015 4 z 5

Některé povídky mě úplně vtáhly do děje a byli geniální a jiné mě zase nudily, ale i přes to musím dát 5* protože jsem se do Poeho knihy hned zamilovala

13.03.2015 5 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

skvělá kniha díky které jsem se zamyslela a začala myslet alespoň trochu pozitivně :)

13.03.2015 4 z 5

Myslet srdcem: Psychedelická cesta Latinskou Amerikou Myslet srdcem: Psychedelická cesta Latinskou Amerikou Jitka Juliet Navrátilová

Kniha je plná skvělých myšlenek, doplněné o poutavé dobrodružství, které zažívala autorka při své cestě za uzdravením se. Název knihy se mnou rezonuje a i když mi ležela kniha na nočním stole delší dobu, až v tu pravou chvíli jsem si uvědomila důležitost jejího názvu a myšlenky a to: myslet srdcem.

18.04.2021 5 z 5

Síla ženy: Průvodce úspěšným životem pro každou ženu Síla ženy: Průvodce úspěšným životem pro každou ženu Louise L. Hay

Knížka je to sice moc milá, avšak měla jsem od ní trochu větší očekávání. Možná jsem čekala že bude více obsáhlejší a přitom je to spíše jen takové shrnutí myšlenek od Louise L. Hay... nicméně mám v plánu si v ní občas prolistovat, protože některé myšlenky si moc ráda připomenu.

03.03.2019 4 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Anie sleduji na sociálních sítích již delší dobu a tak jsem od knihy měla asi větší očekávání. Knížka je to hezká, ale příjde mi to spíš jako shrnutí jejích myšlenek, které patří spíš na blog.

15.10.2018 3 z 5

1Q84: Kniha 1 a 2 1Q84: Kniha 1 a 2 Haruki Murakami

Knihu jsem koupila na základě pozitivních recenzí, ale musím říct, že tak dlouho jsem se s knihou nikdy netrápila. Četla jsem ji skoro rok, protože jsem se k ní musela neustále nutit. Příběh byl prostě na můj vkus zbytečně dlouhý, nudný a jediné kdy mě kniha trochu bavila bylo až ke konci, kdy to začalo být konečně zajímavé. I přes to, že je Murakami skvělý autor, nemůžu dát knížce víc jak tři hvězdičky.. tato kniha mi prostě nesedla..

04.07.2018 3 z 5

Birthday Girl Birthday Girl Haruki Murakami

Byla bych radši, kdyby kniha ještě pokračovala. Jeho knihy mám prostě ráda a tak otevřený konec mi prostě vadil.. Ale ty ilustrace jsou pecka !

12.06.2018 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Skvělý humor a příběhy se vyvíjí fakt nečekaně. Měla jsem ji hodně rychle přečtenou a můžu jen doporučit.

17.08.2017 5 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Další fajn kniha z kategorie nenáročné čtení na léto. Ačkoliv člověk už dopředu odhadne děj, stejně knížka baví. A vzhledem k tomu že mi to díky ní utíká v práci rychleji, mohla by mít i více stránek, ale to už fakt nevím kam by se příběh ubíral :D...

21.07.2017 4 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Takové průměrné čtení na léto pro zábavu. Určitě se chystám na další díly, čte se to skoro samo :-D

18.07.2017 3 z 5

Magické houbičky Magické houbičky Andy Letcher

Hodně odborně napsané, takže jsem četla jen určité pasáže. Vhodné spíš pro ty co je zajímá celá historie

27.02.2017 4 z 5