helcab helcab komentáře u knih

Deník americké manželky Deník americké manželky Sue Kaufman

Tato kniha se ke mně dostala tak trochu náhodou a nakonec byla příjemným letním rozptýlením. Četla se velmi lehce a nakonec se mi líbila.

26.08.2018 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Autorka mě opět nezklamala a přišla s dalším velmi zamotaným případem. Pro mě každopádně velmi nečekané rozuzlení a za sebe mohu jen a jen doporučit.

12.08.2018 5 z 5

Arabská krev Arabská krev Tanya Valko

Pro mě dlouho očekávaná kniha, ale nakonec až moc politiky. Na úkor lidských příběhů, to mě trochu zklamalo. Takže celkově hodnotím jako průměr.

09.08.2018 3 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Opět mě tento autor nezklamal a i tento příběh byl hezky napsaný. Napínavý příběh a navíc opět kousek i z osobního života hlavní vyšetřovatelky. Za sebe se těším na další díl....

25.07.2018 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Opět velmi zajímavá kniha - trochu odlehčení po všech těch detektivkách, které jsem v poslední době četla. Zvláštně rozdělené a drží čtenáře v napětí, co se vlastně stalo na grilování. Trocha psychologie, doporučuji ...

26.06.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Kniha mě zaujala už názvem, a nakonec byl příběh velmi čtivý a zajímavý. Rozuzlení mě překvapilo. Doporučuji.

21.03.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Opět velmi číhá kniha se zajímavou zápletkou a nečekaným koncem. Končí otevřeně, tak se asi můžeme těšit na další příběh. Doporučuji...

06.03.2018 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Opět pěkný i když složitější případ. Chvíli mi trvalo, než jsem se zorientovala v postavách.

12.11.2017 4 z 5

Švadlena z Dachau Švadlena z Dachau Mary Chamberlain

Opravdu zajímavý i když částečně vymyšlený příběh. Dostala jsem jako tip od známé a nelituji. Za sebe mohu doporučit jako velmi čtivý příběh.

26.09.2019 5 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Zajímavý příběh, ale pro mė tedy náročné čtení. Po přečtení některých komentářů jsem zvažovala, zda se vůbec do knihy pustit. Během čtení jsem párkrát měla pocit, že to nedám, ale nakonec se zadařilo. Nepatří mezi top, ale je to zajímavý příběh.

27.08.2019 3 z 5

Vůně ďábla Vůně ďábla Mons Kallentoft

Opět velmi drsný a zamotaný případ. Chvílemi jsem se o Malin bála, ale nakonec vše zdárně zvládla. Doporučuji...

13.08.2019 5 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Drsný ale pravdivý příběh, pri kterém až mrazí... knihu mi doporučila ke čtení moje dcera a stalo to za to.

11.08.2019 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Zpočátku jsem byla trochu zmatená, ale pak jsem se zorientovala. Nakonec velmi nečekané rozuzlení.

01.08.2018 5 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Michelle Frances

Celkem pěkně psaná kniha. Nakonec i s menší zápletkou ke konci knihy. Pro mě první kniha od této autorky a určitě zkusím i další. Doporučuji.

08.07.2018 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Opět velmi poutavý a do poslední chvíle napínavý příběh. Za sebe mohu jen doporučit. Těším se na další......

04.06.2018 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Opět velmi čtivá kniha, trochu složitější na orientování se v postavách, ale jakmile se člověk začte, tak nemůže přestat. Doporučuji

31.03.2018 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Velmi pěkná kniha. Celkem i napínavá, dlouho jsem netušila, kdo je pachatel. Rovnou beru do ruky další díl. Doporučuji

30.10.2017 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Hezký příběh, snad ještě lepší než Dívka v ledu. Už se těším na další. Určitě doporučuji! !!

28.09.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Celkem pěkná kniha. Chvíli mi trvalo, než jsem se zorientovala v postavách, ale pak byl příběh pěkný. Ten konec mě ale neuspokojil. Zůstalo to takové nevysvětlené a tím mě to trochu zklamalo.

06.09.2017 4 z 5

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Leila Meacham

Velmi čtivý a napínavý příběh! Tentokrát jsem přečetla za 2 dny. Jen jsem čekala, že bude svázán s předchozími knihami ze série. Trochu nechápu, proč je kniha uvedena jaké 3. pokračování série, když s předchozími dvěma díly absolutně nesouvisí. Jinak ale pěkná kniha, kterou doporučuji.

23.08.2017 5 z 5