Havrnka Havrnka komentáře u knih

Spánek Spánek Haruki Murakami

Dalo se to číst s lehkostí. Čtenáře autor nutí přemýšlet o smyslu svého života. Ale příběh byl bez konce.... A to nemám ráda.

26.10.2022 4 z 5

Prezidentka Prezidentka Rudolf Havlík

Moc hezká, oddechové kniha. Četla se jedním dechem.

26.10.2022 5 z 5

Manon Lescaut Manon Lescaut Vítězslav Nezval

Ráda jsem se k této knize po dlouhých letech vrátila. Dodnes umím většinu veršů zpaměti.
Každá mladá dívka by ráda poznnala alespoň kousek takové vášně, kterou vsobě měla Manon

26.10.2022 5 z 5

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Ať se na mě paní Třeštíková nezlobí, ale tato kniha se jí nepovedla. Vůbec jsem se nemohla začíst. Některé stránky četla i dvakrát, protože mi nedávaly smysl.

26.10.2022 2 z 5

Ve vteřině Ve vteřině Suzanne Redfearn

Krásně napsané. Chytlo to za srdce.

27.09.2022 5 z 5

Hezké oddechové čtení.

29.08.2022 5 z 5

Odpočítávač Odpočítávač Amy Suiter Clarke

Pod pojmem světový bestseller si vybavuji strhující příběh od začátku až po samý konec. V této knize se mi to nepodařilo. Četla jsem i lepší.

29.08.2022 3 z 5

Úkryt Úkryt Nora Roberts

Krásná, čtivá kniha. Napětí s romantikou!! Paní Roberts umí.

21.05.2022 5 z 5

Vévoda v pravý čas Vévoda v pravý čas Janna MacGregor

Krásná, jemná oddychovka.

18.05.2022 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Toto byla moje druhá kniha autorky. Trochu temný příběh odkrývající starou rodinnou historii.

16.05.2022 4 z 5

Egypťan Sinuhet Egypťan Sinuhet Mika Waltari

Již po několikáté jsem četla tuto knihu a jako vždy jsem byla uchvácena. Vynikající vypravěčské umění pana Waltariho.

16.05.2022 5 z 5

Lest Lest Sandra Brown

Za mě jednička. Bylo zde napětí, přátelství, romantika i překvapení. Přečteno jedním dechem.

05.02.2022 5 z 5

Smrtící skalpel Smrtící skalpel Tess Gerritsen

Nová kniha Tess Gerritsen je tentokrát z lékařského prostředí. Ale i tento děj je napínavý a ke konci gradující. Přečetla jsem ji jedním dechem. Doporučuji !!!

03.02.2022 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Takové oddechové čtení na zimní dny.

01.02.2022 4 z 5

Skleněný vrch Skleněný vrch František Niedl

Krásná kniha o odvaze invalidního člověka poprat se s osudem. Knihu jsem již četla po jejím prvním vydání a opět jsem nebyla zklamaná. Doporučuji.

31.01.2022 5 z 5

Nenasytný jako moře Nenasytný jako moře Wilbur Smith

Tuto knihu Wilbura Smitha jsem četla již po jejím prvním vydání u nás. Mě připadala strhující a napínavá. Je trochu odlišná od jeho ostatního díla, které jsem přečetla snad celé.

27.01.2022 5 z 5

Statek je rodu ženského Statek je rodu ženského Kateřina Vágnerová

Krásná, s nadhledem a s trochou humoru,kniha o vztazích mezi muži a ženami. Doporučuji.

04.01.2022 5 z 5

Ztracená Ztracená Anna Ekberg

Napínavá, velmi čtivá kniha. Doporučuji.

31.12.2021 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Tak to bylo WOW!! Opět ten správný Bryndza. Moc dobré, napínavé a i zamotané. Tentokrát jsem pachatele uhodla!!!

09.12.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Tato kniha s Kate Marshall outdoorové byla o 100 % lepší než první díl. Napětí se postupně zvyšovala a nedalo se od knihy odtrhnout. Už se chystám na další pokračování.

30.11.2021 5 z 5