havrmoni havrmoni komentáře u knih

Sezdáni za rozbřesku Sezdáni za rozbřesku Lisa Kleypas

Vtipná pěkná romantika. Jako celá série.

Vábení za soumraku Vábení za soumraku Lisa Kleypas

Tak tuhle miluju asi z celé série nejvíc :-)

Sveď mě za úsvitu Sveď mě za úsvitu Lisa Kleypas

Musím souhlasit,že knihy tak hezky navazují na sebe a prolínají se,že se to vyloženě nutí číst je hned díl za dílem bez přestávky. Což bez zanedbání domácích povinností nelze.:-). Jaká škoda :-),že v té chvíli nemám zástup sluhů a služek,abych mohla nerušeně číst :-).

Zimní naděje Zimní naděje Lisa Kleypas

Miluju knihy od této autorky a zvlášť tuto sérii, Hathawayovi, Gamblers a Bow Street. Ráda se k nim po čase vracím,ale postupem doby jsem zjistila,že nejvíce se těším na tento díl a Milenec lady Sofie z Bow... Zřejmě je to tím,že jsou hl. hrdinové k sobě upřimný,otevřeně spolu mluví atd. A navíc Sebastian se mi líbil už když jsem o něm četla poprvé v předchozím díle. Co se dá dělat asi mám pro zhýralce a darebáky slabost :-)

30.03.2015 5 z 5

Kouzlo podzimu Kouzlo podzimu Lisa Kleypas

2x přečteno a pořád dobrý :-).

30.03.2015 5 z 5

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

A znovu přečteno a opět mě pohltil a vcucnul dovnitř celý nádherný příběh. Kráááááááásná romantika. :-)

21.03.2015 5 z 5

Síla osudu Síla osudu Lisa Kleypas

Četla jsem po druhé a pořád se mi líbí. Reinkarnace je úžasný téma pro romantiku a Kleypas umí. :-)

21.03.2015 5 z 5

Království snů Království snů Judith McNaught

I po opakovaném čtení je pořád jednou z mých nejoblíbenějších knih.

13.03.2015 5 z 5

Něžný triumf Něžný triumf Judith McNaught

Nádherná pohádka,pokud od toho čekáte víc nečtěte to. Polovinu knihy bych kopla hl. hrdinku někam i když chápu , že tím čím si musela projít na ní zanechalo následky. Hrdina mi přišel jako naprosto normální typický chlap i když v dnešní době se to nenosí. :-)

11.03.2015 5 z 5

Ztrácím tě, lásko Ztrácím tě, lásko Judith McNaught

Krásná oddechovka, celá série stojí za přečtení.

10.03.2015 5 z 5

Noční šepoty Noční šepoty Judith McNaught

Úžasný,romantický,napínavý až do konce. Jen mě mrzí ten rychlý a jakoby useknutý konec.

10.03.2015 5 z 5

Modré z nebe Modré z nebe Judith McNaught

Kdyby byla poloviční bez těch obchodních řečí a zbytečných dialogů s lidma,který jen tak ,,prošli kolem",byl by to hezký romantický příběh. I jsem se zasmála tu a tam,přesto všechno doporučuji,protože ty řeči okolo vadí možná jen mě :-).

08.03.2015 4 z 5

Láska nebeská Láska nebeská Judith McNaught

Nebeská,krásná a romantická. Celá tato série je úžasná.

06.03.2015 5 z 5

Něco nádherného Něco nádherného Judith McNaught

Dala jsem 5*,ale líbil se mi o něco méně než ten první. Asi za to může Alex,do poloviny mě přišla tak neskutečně naivní,že to bylo k neuvěření. Pak už to bylo lepší,ale příběh byl opravdu romantický i napínavý a taktéž ji zařadím mezi knihy ke kterým se vracím.

06.03.2015 5 z 5

Jednou a navždy Jednou a navždy Judith McNaught

To bylo ..... wow,ještě teď to rozdýchávám :-). Určitě ji zařadím mezi ty ke kterým se vracím, řádná dávka romantiky a emocí.

05.03.2015 5 z 5

Môj divoký lord Môj divoký lord Sabrina Jeffries

Opět hezký příběh,jako předchozí ,jen doufám,že alespoň naši sousedé přeloží zbytek série,abych se dozvěděla jak to bylo s rodiči Scharpovými. Už se nemůžu dočkat. :-)

04.03.2015 5 z 5

Polibek měsíce Polibek měsíce Lisa Jackson

Opět hezké počtení,tak jako předchozí díl.

03.03.2015 5 z 5

Čarokráska Čarokráska Lisa Jackson

Moc pěkný příběh,romantika,mystično a napětí. Zasloužených 5*.

02.03.2015 5 z 5

Čarodějka Čarodějka Lisa Jackson

Jedním dechem přečteno,nejlepší ze série.

02.03.2015 5 z 5

Pokušitelka Pokušitelka Lisa Jackson

Napětí až do konce,ale příliš mnoho (pro mě) nic neříkajících dialogů a myšlenek. Na zhruba 20stránkách rychlé rozuzlení záhad a tajemství,ve třech větách motiv vraha. Epilog byl o sestře Morwenny a vlastně žádné zakončení ohledně hl. postav, jen věta,že se budou brát. Ty useknuté konce mi vadí a docela dost.

01.03.2015 3 z 5