Hatshepsut Hatshepsut komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

Tuto sérii jsem četla už před nějakou dobou a věděla jsem, že se k ní ještě někdy vrátím. Vzhledem k tomu, že vyšel nový díl, nedalo mi to a čtu opět od začátku. A nelituji toho! První díl je jeden z top oddechových romantických příběhů. Autorka zde ztvárňuje studentský život mladých lidí. Hanny, dívky s krásným hlasem a Garretta, kapitána hokejového týmu. Jejich hašteřivé poznávání si zamilujete. I postavy zde mají nějakou pohnutou minulost, ale nevzdávají se a snaží se ve svém životě posunout a plnit si své sny. Vyprávění je vtipné, oddechové a čtení vás naladí pozitivně.

"Zlato, klidně bych se díval, jak se ty díváš, jak zasychá barva, a stejně bych se nenudil.
Garrett Graham, můj osobní lichotník."

03.11.2022

Šach a mat Šach a mat Ali Hazelwood

Mezi romantickými příběhy je tato kniha jedna z těch, co bych si určitě vybrala k četbě. Od autorky již třetí kniha, která u nás vyšla a za mě určitě ano. Neobvyklé prostředí jejích námětů, příjemný humor, sympatické postavy, které jsou vám blízké v jejich nesnázích a životních strastech, vše bez vypjatých emočních scén a dramat. Kniha, která zaujme, potěší a naláká na nějaké příště.

„Neměla bys mluvit sprostě před dvanáctiletým dítětem. Paní Vitelliová říká, že můj mozek nasává všechno jako houba. Jestli ještě jednou řekneš do prdele, nejspíš skončím jako mladistvá delikventka.“
„Do prdele.“
„Škoda, mohla ze mě být tak slibná mladá žena.“

03.03.2024 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Jakmile se vám dostane do ruky kniha od této autorky, zaručeně víte, že to bude vtipné a oddechové čtení. Po sérii Off-Campus jsem si zopakovala i tuto sérii a je to romantika, kde se nenudíte. Není to náročné čtení, ale je to návykové a čtivé. :-)

27.12.2023 4 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Skvělá autorka! Skvělý fantasy příběh. Dlouho jsem od této autorky nic nečetla. Série, které u nás vychází mají stále nové díly a já vím, že pokud se do toho začtu, nebudu moci přestat! A je to přesně tak! Asi nejsem cílová skupina, ale přesto mě to pohltilo. A jsem ráda, že mohu pokračovat dalším dílem. Rozhodně doporučuji všem milovníkům romantických fantazy. Démon nebo strážce, peklo nebo nebe a nakonec zlo nebo dobro?

03.12.2023 5 z 5

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

Autorka mě už po druhé nezklamala, takže se těším na další její knihy. Je to příjemný romanticko-erotický román, který pobaví a zároveň u něj vypnete. A to se po pracovním týdnu jednoznačně hodí.

26.11.2023 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Abby Jimenez

Opět čtivé a pro mě nová autorka, kde mohu sázet na jistotu a budu se těšit na nové knihy. Ano závěr byl již trochu romantické klišé, ale kdo by to Sloan po tom všem nepřál. A nakonec romantické knihy takové jsou. Dovětek autorky určitě také knize a příběhu dodá na váze.

17.07.2023 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Je prostě zcela jasné proč je tato série tolik oblíbená. Všechny příběhy jsou čtivé a moc chytlavé. Elle Kennedy je skvělá. Rozhodně doporučuji číst celou sérii, jelikož s Deanem a Allie se rozhodně nudit nebudete!

05.11.2022 5 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Tak po přečtení anotace jsem neočekávala takový temný fantazy příběh, plný napětí, strachu, bolesti, smutku, ale i přátelství, statečnosti, naděje a především neskutečného odhodlání přežít. Některé části jsem rovněž předvídala, ale poslední strany mě dostaly. Jsem zvědavá, dokonce napnutá jak kšandy, jak se bude osud ranhojičky Kivy vyvíjet dál.

03.03.2024 5 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

"Jednou půjdu na všechna ta místa,
která jsem viděla,
do stránek mých knih, jen k nim.
A když se zeptáš, kde jsem to jen byla,
budeš si jistě myslet, že pouze sním"

Je to takový bleskový průlet několika pohádkových příběhů na pozadí Krásky a Zvířete, ale že by vše bylo trochu jinak ...? Příběh krásky a zvířete je jedna z mých nejoblíbenějších pohádek, z tohoto důvodu jsem se na knihu moc těšila. Ovšem klasika je holt klasika. Nebylo to špatné, snad jen vše působilo trochu zmateně a ochuzeně. Autorčiny předchozí knihy se mi líbily více.

06.02.2024 3 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

„Život, blahobyt a štěstí každého z nás a těch, jejichž životy s našimi souvisí, jsou závislé na tom, jak známe pravidla hry daleko složitější a obtížnější než jsou šachy.“

Kniha má svůj osobitý humor. Autorka zde líčí své životní strasti, které zažívá na slepičí farmě, kterou s manželem založili v první polovině 20. století na území severozápadní Ameriky. Tuto nedotčenou krajinu Betty vystihuje velmi barvitě až poeticky a vztahy s okolními sousedy a její všední příhody popisuje s lehkým sarkasmem. Knihu mám ráda, ale přiznávám, že pasáže s podrobnostmi nosnosti slepic nemusím. :-)

26.12.2023 4 z 5

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

I pro mě jsou knihy této autorky velmi oblíbené! Nejradši mám S láskou Lukov, ale ostatní jsou také skvělé! Tady si mě získala Bianca svým velkým srdcem a humorem! Takovou kamarádku prostě chcete! Takže se budu těšit na nový příběh od Zapaty, snad se brzy dočkáme! :-)

11.11.2023 5 z 5

Život je příliš krátký Život je příliš krátký Abby Jimenez

Kniha má velmi vysoké hodnocení a oprávněně. Autorka se umí dotknout citlivých témat a stvořit velmi emotivní romantický příběh, který po dočtení uvízne ve vaší paměti. Vanesse Priceové osud nerozdal ty nejlepší karty, ale ona se s ním umí poprat, což je určitě hodno obdivu. Děj je psaný s lehkým humorem, přestože se vám chce mnohdy plakat. Celá série stojí za přečtení a nelze říct, který díl je lepší!

01.10.2023 5 z 5

Miluji tě, Jasone Thorne Miluji tě, Jasone Thorne Ella Maise

Ano, není to nijak originální a hodně předvídatelné, ale četlo se to jedna báseň. Ke konci knihy to bylo hodně o sexu, ale přesto si příběh zachoval až takovou něžnou romantickou atmosféru a to se odehrával ve filmovém světě. Rozhodně bylo fajn, že kniha byla psána z pohledu obou hlavních postav. Lechtivá oddechovka na jedno odpoledne!

24.09.2023 5 z 5

Tetování za trest Tetování za trest M. K. Hardy

Jsem ráda, že jsem si tuto sérii nenechala ujít a zatím jsem ani u jednoho příběhu nelitovala. Sympatická parta ragbistů, kteří působí jako jedna velká rodina. V novém díle se objeví postava Yumiko, japonské dívky, která najde odvahu opustit rodinu a rodnou zemi, aby uskutečnila své sny na Novém Zélandu. Podaří se jí to a nalezne své štěstí v cizí zemi? To si můžete přečíst v knize M.K.Hardy, u které jako vždy perfektně zrelaxujete a odreagujete se od týdenního stresu. A tak to má být! Těším se na další díly.

17.09.2023 4 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Pro mě velké překvapení od této české autorky. První kniha a jsem velmi spokojená. Zajímavě pojatý námět, který se od počátku příběhu zcela nezvykle vyvíjí až do konce. Pokud si tuto knihu zvolíte, dejte si pozor na některé komentáře, které by mohly spoilerovat. To by byla škoda a čtení byste si tolik nevychutnali. Jinak velmi dobrá volba pro letní oddechové čtení!

23.07.2023 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

"S tebou ke mně přišlo ticho. Byl to ten nejkrásnější zvuk, protože jsi v něm byl ty. A teď sis ho odnesl. A žádný zvuk světa, žádný hlas není tak silný, aby pronikl do hlubin mého zlomeného srdce."
Moc krásný, emotivní příběh dvou velmi poznamenaných osob, které zabojovaly ve svém životě, aby našli své štěstí a zanechaly ošklivou minulost za sebou.

06.01.2023 5 z 5

Karanténa Karanténa Peter May

Londýn, epidemie, nalezené kosti mrtvého dítěte, detektiv, který končí u Policie a jeho poslední případ, na který mu zbývá jen několik hodin. Závěr tak nějak useklý. Snad kdyby příběh nepůsobil napsaný jak z rychlíku, měl by větší potencionál.

31.12.2022 3 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Moc jsem se těšila na další knihu od této autorky a zklamaná nejsem. Je dobře, že se Mac podařilo vybočit z vyjetých kolejí a osamostatnit se, jelikož ten život, co jí nalinkovali rodiče s přítelem, by byl děsivý. Pohodové čtení jako vždy, ale malinko mi zde chyběly typické humorné pasáže, na které jsme u Elle Kennedy zvyklí. Uvidíme v pokračování této série!

04.12.2022 4 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Tak u této knihy jsem se neskutečně bavila. Rozhodně ještě lepší než první díl. Úžasné vtipné dialogy hlavních postav Tristana a Claire a ty komické chvíle, které Tristan prožíval s dětmi, no to bylo prostě skvělé. Určitě nelituji, že jsem tuto knihu zakoupila a až budu někdy potřebovat zvednout náladu, rozhodně se k ní vrátím.

24.10.2021 5 z 5

Troufalá vášeň Troufalá vášeň Penelope Douglas

„Čas letí jako namydlený blesk,“ vysvětluje, „a strach vám poskytuje výmluvy, které potřebujete, abyste nedělala věci, o nichž víte, že byste dělat měla. Nepochybujte o sobě, nehádejte, co se bude dít, nedovolte strachu, aby vás držel zpátky, nebuďte líná a nezakládejte svoje rozhodnutí na tom, jak spokojení s nimi budou ostatní lidi. Prostě se na to vrhněte, dobře?“

Příjemný romanticko-erotický příběh, který nemůžete minout. Je zbytečné nějak popisovat děj a postavy, to si prostě musíte přečíst!

12.05.2024 5 z 5