Haňulilinka Haňulilinka komentáře u knih

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Bylo mi jasné, že když je tam napsáno, abychom si připravili kapesníčky, že jich budu potřebovat jednou tolik, protože brečím u každé třetí knížky a moje očekávání se také splnila. První kapesník jsem použila už asi u 25. stránky. Moc hezká a dojemná knížka.

02.05.2020 5 z 5

Čtyři vteřiny rozhodnou Čtyři vteřiny rozhodnou K. A. Tucker

Woow, musím říct, že to snad bylo lepší než předchozí dva díly, což jsem vůbec nečekala. Líbí se mi provázanost jednotlivých dílů.

02.05.2020 5 z 5

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Krásná knížka, nevím, jestli byla lepší nebo horší než 1. díl, mě se líbily obě stejně. Hodně jsem se u ní nasmála, ale i jsem brečela.

24.04.2020 5 z 5

Pozorovatelka Pozorovatelka Anna Bright

Skvělá knížka. Když jsem si myslela, že vím, jak to skončí, stal se nějaký zvrat a já jsem zase nevěděla nic. Těším se na další díl, protože to skončilo neukončeně. Jednu hvězdičku jsem strhla za místa, kde se děj odehrává, jednou to je v Anglii, která existuje a pak je to v zemi, která vůbec není, což mi trochu vadilo.

29.12.2019 4 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Hezká oddechovka. Děj byl předvídatelný, ale měl skvělý motiv.

25.12.2019 4 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Skvělá kniha, nevím, jak ji popsat, ale chtěla bych se setkat s takto chytrým člověkem.

25.12.2019 5 z 5

Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Kody Keplinger

Musím říct, že se mi kniha líbila víc než film.

21.09.2019 5 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Do knihy se mi na vůbec nechtělo, protože jsem si nedovedla představit o čem bude, ale jakmile jsem se k tomu dokopala, stálo to za to. Při čtení knihy si uvědomíte, co je v životě důležité, a že je důležité chodit po světě s otevřenýma očima a vnímat co se děje okolo vás, a že stačí okamžik a můžete o vše přijít.

26.08.2019 5 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Přestože jsem věděla, jak to skončí, mě kniha upoutala od první stránky.

01.07.2019 4 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Tak tohle bylo skvělé. Podle mě byl tento díl možná o něco lepší než prví.

26.04.2019 5 z 5

Léto na druhý pokus Léto na druhý pokus Morgan Matson

Kniha byla úžasná, ale taky hodně smutná - asi tak 1/3 jsem probrečela.

20.04.2019 5 z 5

Léto, kdy jsme se potkali Léto, kdy jsme se potkali Robin Constantine

Knížka byla úžasná, dokonce jsem uronila i pár slz, nejdříve jsem si myslela, že vím, jak to skončí, ale pak tam byla zápletka, která mě úplně zmátla.

05.03.2019 5 z 5

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Trošku jsem se bála, že to bude zklamání vzhledem k poměrně nízkému hodnocení, ale byla jsem mile překvapená. Knížku jsem přečetla skoro na jeden zátah a moc mě bavila, přestože se tam neděje nějaké velké překvapení.

20.04.2024 5 z 5

První První Kiera Cass

Tento díl se mi líbil asi nejvíc z celé série, přestože jsem byla na spisovatelku naštvaná kvůli tomu, co udělala se spoustou, mně sympatických, postav. Několikrát jsem i brečela. Docela mě překvapili některé zvraty, které jsem nečekala.

03.01.2021 5 z 5

Už jsem normální?!? Už jsem normální?!? Holly Bourne

Tato knížka mě zklamala, ani jsem ji nedočetla. Bude to asi tím, že je určena spíše pro dívky okolo 13 let.

10.09.2020 1 z 5

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

Když jsem si četla komentáře, tak se mi do tohoto dílu moc nechtělo, ale předčil všechna má očekávání. Pro někoho to může být zbytečný doplňkový díl, ale já jsem ráda za úplné zakončení série.

10.09.2020 5 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

Prvních skoro 200 stránek mě moc nezaujalo, nic moc se tam nedělo, ale pak kniha nabrala úplně jiný směr a ten konec?! Doufám, že bude pokračování.

22.08.2020 3 z 5

Štěstí v lásce Štěstí v lásce Kasie West

Hezká oddechovka, zajímavý děj. Ze začátku jsem se nemohla moc začíst, ale poté jsem knihu nechtěla dát z ruky.

11.07.2020 2 z 5

Clarity Clarity Karolína Bendová

Byl to takový průměr. Vadilo mi opakování podmětů ve větách
za sebou. Ale jinak oddechové čtení s předvídatelným koncem.

10.03.2020 2 z 5

Jako ve filmu Jako ve filmu Kelly Oram

Kniha se mi líbila, nebyla tak úžasná jako knihy o Cinderovi a Elle, byla to spíš taková oddechovka. Je v ní spoustu tipů na filmy, za což jsem ráda.

08.09.2019 3 z 5