HannaFuchs HannaFuchs komentáře u knih

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

Kniha mého dětství. Rodiče mně a bráchovi Povídání o pejskovi a kočičce četli před spaním. Nejlepší je, jak pejsek a kočička pekli dort. :)

13.02.2016 5 z 5

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

15.06.2016 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knih. Líbilo se mi to víc než Pán Prstenů (není to tak zdlouhavé a rozsáhlé). Určitě si ji přečtu znovu.

15.11.2016 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Nejvíc se mi stejně líbí první díl.

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Za pár dní jsem knihu měla přečtenou. Je to snad jediná série, kterou jsem neprokládala jinými knížkami. Tento díl je nejslabší, protože tam nebyli hladové hry o život.

15.06.2016 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Očekávala jsem trochu víc. Ne, že by mě kniha zklamala, ale byla dost utahaná a často jsem se nemohla do knihy pořádně začíst.

Nejvíc mě zklamal konec.
Dávám autorce další šanci a zkusím si přečíst pokračování.

29.10.2016 1 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Opravdu skvělá kniha. Na začátku se sice nemůžete zorientovat, ale po pár stránkách se do příběhu ponoříte jako nic.

15.07.2016 5 z 5

Alenčina dobrodružství v říši divů Alenčina dobrodružství v říši divů Lewis Carroll (p)

Alenku v říši divů jsem si chtěla vždycky přečíst, tak jsem si půjčila knihu z knihovny. Dlouho jsem ji měla půjčenou a když mě knihovnice upozornila, že bych ji měla rychle vrátit, konečně jsem si ji přečetla. Měla jsem ji přečtenou za jediný den a ničeho nelituju. Obrovská fantazie Alenky je fascinující. Nikdy by mě nic takového nenapadlo, třeba hrát kroket pomocí ježků a plameňáků.
Myslím si, že knížku mohou číst jak děti tak dospělí.

15.06.2016 4 z 5

Demonata Demonata Darren Shan (p)

Po druhé kapitole jsem lapala po dechu a na začátku třetí jsem si musela dát pauzu, protože ten nával emocí bych nezvládla. Pocity Grubbse jsou tak mistrovsky popsány. Klobouk dolů před autorem, zase jsem byla napnutá celou knihu.

23.02.2017 5 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Jako malá každý večer před spaním ☺

15.08.2016 3 z 5

Alchymista Alchymista Michael Scott

Je super, že jsou v knížce historické postavy. Tímto způsobem jsem zjistila něco o Nikolasi Flamelovi , Johnu Dee atd.
Za mě 5 hvězdiček. Těším se na další díl.

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Úžasná kniha! Doporučuji.
Akorát uprostřed knihy byla dloooouhá kapitola, kde se nic nedělo a Dorian nezestárl ani o den. Byla opravdu moc dlouhá, tak jsem ji přeskočila :D

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

Knížek je hrozně MOC. Nejlepší byly stejně první dva díly.
Sérii přečtu až do konce, i když mě děsí kolik dílů ještě zbývá. Nevím o čem chtějí autorky ještě psát.

15.06.2016 4 z 5

Krevní msta Krevní msta Alyxandra Harvey

První díl byl o trochu lepší. Škoda, že nejsou další díly této bezvadné série :(

Vampýrská akademie (komplet) Vampýrská akademie (komplet) Richelle Mead

Tyto knihy mi doporučila kamarádka. Přečetla jsem první díl a od té doby jsem se nemohla od této série odtrhnout. :) Jako vždy knihy super, film hrůza!
Jediné co vytknu jsou přebaly knížek. Nelíbí se mi ten návrh.

13.02.2016 5 z 5

První První Kiera Cass

Bomba! Ještě teď se z toho nemůžu zpamatovat. Celá série se mi strašně líbila. V tomto dílu bylo úplně všechno. Epilog byl dojemný, chtělo se mi brečet, že už to všechno končí. Nakonec jsem si oblíbila i Celestu.

09.11.2016 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Nemohla jsem přestat ve čtení. Na konci každé kapitoly jsem musela vědět, jak se příběh bude vyvíjet dál. Král mě dost znechutil. Hned se pouštím do pokračování!

28.10.2016 5 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Jsou i lepší knížky. Taková fantasy oddychovka.
Viděla jsem nejdřív seriál a myslím si, že to změnilo můj názor na celou knihu, protože kdybych si ji přečetla předtím, hodnotila bych ji líp. Škoda. Ale nejspíš si přečtu i další díl.

15.06.2016 3 z 5

Zkoušky smrti Zkoušky smrti Darren Shan (p)

Moje nejoblíbenější série knížek. :) Velmi napínavé, no prostě úžasné. Přemýšlím, že si celou sérii přečtu znova.

05.03.2016 5 z 5

Upírův pomocník Upírův pomocník Darren Shan (p)