HaJC1978 HaJC1978 komentáře u knih

Myšlenky za volantem Myšlenky za volantem Marek Eben

Nevytrhla jsem nic. Kniha/sešit zůstala celá a jako jedinou vadu bych jí vytkla její útlost. Takového milého a pozitivního čtiva není nikdy dost a každá taková knížka je vždycky moc útlá a člověk je na konci vždycky moc brzy. Doufám, že promořování brzy skončí, autor se vymaní z koloběhu desinfekce, rukavice, pytlíky na rohlíky a znovu co nejdříve, pln dalších myšlenek, usedne za volant. Pokračování by velmi potěšilo.

08.04.2021 5 z 5

Kočky mluví ze spaní Kočky mluví ze spaní František PON.

Sami máme s manželem čtyři kočky a jednoho kočičího anděla a tak jsem nás v tom nejednou poznala. Čtení je klidné, pohodové, člověk se sice smíchy neumlátí, ale rozhodně se pobaví a příjemně si odpočine.

30.03.2021 4 z 5

Kočky to vědí líp Kočky to vědí líp František PON.

Kdo má rád kočky, najde v této knížce kromě oddechu a zábavy i dvě spřízněné duše. A ten kdo žije s kočkami, nejednou nabyde dojmu, jestli to není alespoň tak trochu o něm.

20.02.2021 4 z 5

Ranč U Zelené sedmy 1 Ranč U Zelené sedmy 1 Eva Pelantová

Před lety mě nadchnul seriál, nyní knížka. Skvěle čtivá, vtipná a zábavná a přitom si člověk dovede představit, že takhle nějak to i doopravdy bylo. Mou favoritkou je babička se svým pohledem na věc a život, svým humorem, nicméně i skvěle kontrující tatínek a ostatní členové rodiny stojí za to. Každému, kdo potřebuje a chce vypnout, vřele doporučuji naložit kozu do vlaku a vyrazit za kozlem, teda chtěla jsem říct, doporučuji si tuhle knížku přečíst.

02.02.2021 5 z 5

Saturnin zasahuje Saturnin zasahuje Miroslav Macek

Lehké, milé a příjemné čtení, díky kterému se mi podařilo nejen se odreagovat od dnešní ne úplně příznivé situace, ale také se pobavit a zasmát.

29.01.2021 4 z 5

Saturnin se vrací Saturnin se vrací Miroslav Macek

Originál je vždy jen jeden, nicméně pokračování se celkem dobře daří zachovat charakter postav i druh humoru. Knížka je čtivá, člověk se pobaví i zasměje.

22.01.2021 4 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Nejprve jsem viděla film. Mám ho moc ráda. Přivedl mě ke knížce a i ta mě velmi potěšila. Líbí se mi krásný jazyk, laskavý humor i naprosto bláznivé nápady, kterými se to v ní jen hemží. Je to velmi milé čtení a příjemné odreagování.

18.01.2021 5 z 5

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Viděla jsem s Bárou Hrzánovou, přečetla jedním dechem. Nevím, zda se ke knížce vrátím, ale teď byla přesně to, co jsem potřebovala

03.01.2021 5 z 5

Lenochovy myšlenky Lenochovy myšlenky Jerome Klapka Jerome

Asi jsem netrefila výběrem k mé aktuální situaci, rozpoložení nebo naturelu. Přišlo mi to zoufalé a depresivní. Jeden by autora nejraději politoval a popřál mu rychlé a bezbolestné smrti, aby došel vysvobození z otroctví a všeho toho popsaného. Jinak psáno čtivě, příjemným, bohatým jazykem.

02.01.2021 2 z 5