Haha299 Haha299 komentáře u knih

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Jejda, to je tak krásně napsané. Dojemné, vtipné a bohužel tak pravdivé!! DOPORUČUJI a nejen pro pejskaře.

22.01.2020 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Super napínavý a velmi čtivý psychothriller, navíc velmi originalní namět. Přečteno za dva dny.

21.02.2018 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Byla jsem hodně zvědavá na knížku, která má zde tak vysoké hodnocení a musím říct, líbila se mně. Výborně vyztižená dobová atmosféra a Anna, jako hlavní hrdinka skvělá, přes vše, co jí život přichystal. Doporučuji.

21.02.2018 4 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Oba díly byly moc krásné, kouzelné a dojemné. Skvělé počtení pro všechny pejskaře, ale nejen pro ně :).

28.11.2018 5 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Je mně úplně jedno, jestli to je thriller nebo třeba pohádka, mě to moc bavilo a četlo se dobře.

12.05.2019 5 z 5

Černé lekníny Černé lekníny Michel Bussi

Výborná kniha, pro mě zatím nejlepší od Bussiho. Ten závěr mě úplně dostal!

08.02.2020 5 z 5

Když zpívají cvrčci Když zpívají cvrčci Charles Martin

Skvělý příběh, dojemný, který chytí za srdíčko. Nemohla jsem se od něj odpoutat. Autora neznám, ale určitě si od něj ráda ještě něco přečtu.

24.02.2019 5 z 5

Maminka neříká pravdu Maminka neříká pravdu Michel Bussi

Tak já jsem moc spokojená. Bylo to hezky napínavé, zvratů bohatě a konec mě překvapil. Má první kniha od tohoto autora a určitě zkusím i jeho další.

05.11.2018 5 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Výborný, temný a napínavý thriller, a v tom množství současných rozhodně patří k tomu lepšímu, co se nabízí. Jsem docela překvapená, že skončil v modrých číslech.

17.05.2020 5 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Výborný psychologický román o tom, jak se může i velmi pevné kamarádství otřást v základech, pokud se jedná o vaše dítě. Budete věřit jemu nebo své kamarádce?
DOPORUČUJI!!

15.02.2020 5 z 5

Kašmírový šál Kašmírový šál Rosie Thomas (p)

Pěkný odpočinkový příběh vyprávěný ve dvou časových rovinách, které se prolínají. Příjemná romantika z exotického prostředí.

11.09.2018 4 z 5

Čtrnáctý hřích Čtrnáctý hřích James Patterson

Ženský vyšetřovací klub mě stále baví již několik let a na každý díl se těším. Celá série je příjemně napínavá, žádný velký krvák s drastickými popisy, ale lehce napínavá oddechovka na pár hodin.

24.09.2017 5 z 5

Odříkaného manžela největší krajíc Odříkaného manžela největší krajíc Alena Jakoubková

Je to další pěkný a nenáročný příběh od paní Jakoubkové. A v této době na odreagovaní tak potřebný.

30.03.2020 4 z 5

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

Knížku jsem dostala pod stromeček a tak mně aspoň teď prodloužila ten krásný vánoční čas. Je to romantický vánoční příběh, ke kterému se budu ráda vracet pro tu nádhernou atmosféru Vánoc.

04.01.2020 5 z 5

Všude manžel o dvou kůrkách Všude manžel o dvou kůrkách Alena Jakoubková

Hodně nenáročná oddychovka na pár hodin. A řekla bych, že jedna z těch slabších od paní Jakoubkové.

23.07.2018 2 z 5