Habalova02 Habalova02 komentáře u knih

Zbožňuji Hunger games,zamilovala jsem si celý příběh i životy postav v této knize.Je nemožné se od knihy odtrhnout..zkrátka jedna z mých nejoblíenějších..akorát když jsem to četla poprvé,tak jsem byla v šoku,že autorka nechala zemřít ve třetím díle i Finicka Odeira..zdál se mi v příběhu celkem podstatným přítelem Katnis.

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Právě jsem se dodívala na film,teď se chystám na knihu..už jen film se mi velice líbil,tak si myslím,že kniha bude naprostá bomba..ale je ostudou,že se k takové knižní klasice dostávám až teď a velmi toho lituji,že jsem po Jane Austen nesáhla už dřív..tak hurá do toho:)

Divoch Divoch Wanda Żółkiewska

Já sem jí četla dvakrát,jednou mi bylo asi 10 a podruhé nedávno,jen abych si připoměla příběh,je to pěkná knížka.

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Vážně jsem skoro celou knihu myslela,že Marinanna neskončí s plukovníkem Brandonem,ale že odpustí svojí životní lásce a nakonec se zase nějak sejdou dohromady,ale jsem ráda,že to takhle nedopadlo,myslím,že je velmi podařené,že svou zaslouženou lásku dostal díky svým povahovým vlastnostem plukovník...tento příběh mám jako jeden z nejoblíbenějších od Jane Austen..

20.01.2014

Pěkný příběh,ale nemusím knihy se špatným koncem.Zatmění sem už četla předtím,takže sem věděla jak kniha skončí,ale přesto se mi to líbilo.

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Tak a je to tady,včera mi dorazila poštou.Jednou sem jí sice četla už jako e-knihu,ale koho by baví sedět u počítače a čučet u čtení do bedny,tak sem si jí objednala:)Takže si jí můžu přelouskat znova a kdekoliv,už se těším,příběh člověka úplně vtáhne,fandím hlavně Tulačce a Ienovi:)Božskej příběh,žeru ho:p