gilt gilt komentáře u knih

Zahrada bestií Zahrada bestií Jeffery Deaver

Zajímavé i z historického hlediska. Nikde jsem se tolik nedozvěděla o životě obyčejných Němců za II.světové války - je-li to tedy pravda!?

14.05.2013

Lukrécie z Borgiů Lukrécie z Borgiů Cecil Saint-Laurent (p)

Tento autor byl k Lukrécii laskavý. Vykreslil ji jako oběť svého otce a bratra. Četlo se to jedním dechem:)

24.01.2012

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Napínavé, přečetla jsem na jeden zátah.

15.10.2019 5 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Mě knížka bavila. Příběh byl zajímavý a měl překvapivé vyústění

03.04.2015 5 z 5

Kočky nájem neplatí Kočky nájem neplatí František PON.

Mám oba autory ráda a ikdyž kočky nemusím(jsem pejskař), knížka se mi moc líbila.

28.01.2015

Koutkem oka Koutkem oka Dean Koontz

Skvělá knížka. Dojemná, tajuplná, k zamyšlení.

05.05.2014 5 z 5

Přežít Přežít Dean Koontz

Mě se kniha moc líbila. Mělo to spád a četla jsem ji jedním dechem.

28.04.2014 5 z 5

Tvář strachu Tvář strachu Dean Koontz

Koontz je můj nový oblíbenec. Po Deaverovi, kterého jsem už přečetla, je další, který dokáže skvěle a napínavě psát. Ale oproti Deaverovi to není tak ukecané. A naopak jsem až do poslední chvíle netušila kdo je "tím druhým". Skvělé!!! Těším se na další.

04.04.2014 5 z 5

Nula stupňů volnosti Nula stupňů volnosti Jeffery Deaver

Zatím pro mě zklamání. Většinou mám Deavera přečteného za dva tři dny, ale tentokrát s tím nemohu pohnout.Schovám si ho na dovolenou a uvidíme. :(

28.03.2014

Ochránce Ochránce Dean Koontz

Moje první knížka od tohoto autora. Moc se mi líbila. Bylo to napínavé a četlo se to skvěle!!! Doporučuji.

20.02.2014 5 z 5

Přehlídka Přehlídka Jeffery Deaver

Tuhle knihu mi koupil syn, abych si vybrala autora, kterého budu číst do budoucna, protože mé oblíbené jsem už z větší části přečetla.
Jako pomůcka dobrý, ale čte se to těžko.

22.01.2014 1 z 5

Smrť džokejky Smrť džokejky Felix Francis

POZOR - v češtině Spřízněni krví!!! Abyste si nekoupili obě knížky a zjistili, že jsou stejné.

17.10.2013

Kříže u cesty Kříže u cesty Jeffery Deaver

Deaver nezklamal. Napínavý příběh z překvapujícím závěrem.

12.08.2013 5 z 5

Vrahem může být kdokoliv Vrahem může být kdokoliv Jeffery Deaver

Velmi pěkné čtení na dovolenou. Některé povídky končí překvapivě.

29.07.2013 5 z 5

Hříšné radosti 2 Hříšné radosti 2 Penny Vincenzi

Nutné pokračování prvního dílu, protože až tady se dozvíte podstatu věci. Moc mě bavila, měla spád a napětí ve správné míře.

Hříšné radosti 1 Hříšné radosti 1 Penny Vincenzi

Ze začátku moc popisná - vždy mi trvá, než se mi jména dostanou pod kůži - ale nakonec zajímavá, sice trochu naivisticky popsané milostné scény, ale druhý díl jsem přímo zhltala.

Spřízněni krví Spřízněni krví Felix Francis

Strašně mě ta knížka zklamala. Moc popisování okolí a málo napínavý příběh. Jsem od Francise zvyklá na napínavý a dechberoucí příběh. Beru to jen jako další knihu do sbírky.

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

Super knížka, napínavý příběh.

06.02.2013

Ďáblovy kosti Ďáblovy kosti Kathy Reichs

Kdo má rád seriál Sběratelé kostí, bude zklamaný. Kniha je jiná. Nejde to spojovat. Ale přesto se čte dobře. Místy je dost nechutné popisování obětí atd. Rozhodně si u ní nedávejte sváču.

06.11.2012

Závist Závist Sandra Brown

První, kterou jsem od Sandry Brown četla. Chytla mě a teď čtu všechno, co mi od ní přijde pod ruku.

06.11.2012