Geatas Geatas komentáře u knih

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Šablona se už pomalu opakuje, ale koho to zajímá, když je to tak neskutečně napínavé, čtivé a šokující. Joo a Robert Hunter je vážně frajer:-)

30.07.2019 5 z 5

Dej mi své jméno Dej mi své jméno André Aciman

Dojemný příběh dvou "chlapců" v prosluněné Itálii.Přímo cítíte tu opojnost, poblouznění a nečekanou lásku.Krásná kniha:-)

05.04.2019 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Thrillerů jsem přečetl dosti, ale nikdy jsem neměl u čtení takové pocity.Nejprve jsem i dokonce docela fandil Amber a žasnul nad naivitou Dafne. Později se to obrátilo a vůbec - kniha Vám ukáže, jak mohou být životy unikátní z různých pohledů.Zhltnuto za dva dny.Audiokniha je taky pecka:-))

15.06.2020 5 z 5

Domov na konci světa Domov na konci světa Michael Cunningham

Kniha, která mi změnila život. Syrový příběh života v celé jeho kráse. Smutné i veselé v dokonalém propojení.

Sochař Sochař Scott McCloud

Tolik myšlenek, tolik motivů, tolik skrytých životních pravd. Sochař hodně překvapil, v průběhu čtení jsem se od něj nemohl odtrhnout a nakonec jsem nemohl a nechtěl knihu dočíst.Jak to jinak doporučit??Hm....kupte, přečtěte...dokonalá, dokonalá knížka!

24.06.2016 5 z 5

Městečko Pines 3 Městečko Pines 3 Blake Crouch

Závěr osudů jednoho města. Dějové linky dostávají solidní zakončení, už to neni takový maso jako předcházející díl, ale samotný závěr dává možná naději na další pokračování.Byl bych všemi deseti pro:-))

15.06.2020 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Tééda...ještě pár dní z toho budu vyklepanej - příběh strhne od první stránky, ani na chvíli nenudí - psychologické vykreslení vyhnané na maximum, děs a čiré zlo a ten konec...brr - těším se na novej film (2019) a doufám, že bude minimálně stejně povedenej jako samotná kniha mistra Kinga:-)

09.04.2019 5 z 5

Krvavá Mary Krvavá Mary Alexander Stainforth (p)

Dobrá - takže jako základ dáme Vřískot, ubereme trochu logiky, přilijeme krapet debility pro hlavní hrdinku, okořeníme dávkou brutality a dostaneme takovej průměrnej knižní béčkovej horor. Na jedno odpoledne to celkem ujde.

08.04.2019 2 z 5

Temné znamení Temné znamení František Šmehlík

Zajímavé příběhy, zápletky velmi pěkně rozpracovány a přesto, že se jedná o povídky - celé to působí jako kompletní celek.
Rád bych si od Franty přečetl pořádně dlouhý, děsivý román - slušný potenciál tam bezesporu je:-)

05.04.2019 4 z 5

Báječné dny Báječné dny Raphael Montes

Šokující a bizarní. A stejně tak i osvěžující a zábavné.
Joo....zní to divně a přesně taková je i kniha.

27.09.2018 4 z 5

Meta Meta Pavel Bareš

Námět super, hlavní hrdinka i příběh mi trochu připomínal mojí oblíbenou Jessicu Jones, takže za mě palec nahoru.
Ačkoli možná z toho šlo vykřesat ještě větší pecku.

29.08.2020 4 z 5

Tajný denník Adriana Mola Tajný denník Adriana Mola Sue Townsend

srdeční záležitost, tím to vše začalo:-)

11.02.2016 5 z 5

Bestie Bestie Mark E. Pocha (p)

Brutální a úchylné. A velmi čtivé.

15.06.2020 4 z 5

Deník pražského studenta Deník pražského studenta Pavel Kos

Slušná jednohubka, kterou zhltnete s úsměvem na rtech.

05.04.2019 4 z 5

Bahnitá pole Bahnitá pole Hillary Jordan

Doba byla podivná - rasismus byl všudypřítomný. Kniha se četla dobře, téma zpracováno poměrně zajímavě a nenudilo, ale autorka mě nedokázala zaujmout a finále, ač dějově nejzajímavější už tak strrhnout nedokázalo.

09.04.2019 3 z 5

Bestseller Bestseller Alessandro Gallenzi

Zajímavá kniha, ze které, dle mého šlo vytěžit mnohem více. Námět je dobrý, zpracování fajn..ale cítím že tam bylo na víc.

29.06.2016 3 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Tuesday je pomsta.Tuesday se nebojí ničeho a kosí podsvětí Londýna bez mrknutí oka.Knížka čtivá, drsná, cítil jsem veškerou beznaděj příběhu, ale konec mě trochu zklamal.Pan Williams to moc uspěchal, důležité věci shrnul do pár slov...při troše přepracování a lepším závěru to mohla byt "boží" knížka:-)

21.06.2016 4 z 5

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Kruté, výstižné, napínavé do poslední stránky...cestování vlakem nikdy nebylo příjemnější:-)