gaspoda gaspoda komentáře u knih

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

kdyby se mě někdo zeptal nejlepšího novodobého českého spisovatele jmenuju Alenku Mornštajnovou. poslední strana dlouho ve mě rezonovala a skryl sem i slzu před svou ženou. doporučuji

11.07.2021 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Paní Mornštajnová je genius píše knihy které se čtou sami

26.01.2022 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

nečetl poslouchal jako audioknihu v podání Terezy Dočkalové a Lenky Vlasákové.
za volantem sem sedel jak přimraženej od prvnich slov a poslouchal a poslouchal a poslouchal a poslouchal.Nádhera a vím že si knihu koupim a přečtu si ji.
stoji za to

31.12.2018 5 z 5

Spasitel Spasitel Andy Weir

to byl zase výlet děkuji panu autorovi že mě někdo konečně někam vyvezl a šlo to bez zbytečného střílení a vraždění. Vědecké poučky nevaděj. Hlavní postava opět vtipná jako u Martana.Kniha čtivá od prvních listů. Při četbě jsem hodně vzpomínal na Mistra žánru A.C.CLarke který má kopec podobně chytrých knih.
Těším se co nám Andy v budoucnu naservíruje jako další příběh.

25.12.2021 4 z 5

Praga Piccola Praga Piccola Miloš Urban

zhltnul sem jako audioknihu v práci. Bravo!!!
knihu ale koupim dědovi myslím že by mu taky šmakovala

11.07.2021 4 z 5

Strážce nádrže Strážce nádrže Zdeněk Svěrák

první kniha od Pana Svěráka poslouchal jako audioknihu 3,5h mi ukrátil pracovní dobu.Parádně to utíká průřez dějinami a trefil se i do rodného kraje.
krásná práce hrázného na Soušské přehradě.

15.05.2020 5 z 5

Aldebaran Aldebaran Leo (p)

YESSS
konečně se Crew s Mdek trefil u mě na komoru. Po takovém příběhu sem dlouuho prahl si přečíst/pokoukat. S odkazy na starou školu mistru Asimova a Clarka. jen tak dal doufám že se dočkáme pokračovaní a vrátime se brzy na Aldebaran a nebo na nově na hvězdu souhvězdí Orion.

28.09.2022 5 z 5

Krásná temnota Krásná temnota Fabien Vehlmann

už ste četli nechutně roztomilej komix?
Já jo tedle ten. Vzpoměl jsem si na Neználka ale na tripu, zlým tripu

02.01.2021 5 z 5

Hudba ticha Hudba ticha Patrick Rothfuss

já prostě sem se nedokázal vcítit do knížky do postavy. dost sem se na knihu těšil ze mi ukáže náhled na kroniku z jiného úhlu jenže vono to žádnej úhel nemá.bylo strašně úmorné se prokousat 130s. jooo kresby sou fajn.

06.06.2020 2 z 5

Joker Joker Brian Azzarello

supr kresba ale za 4kila strašne malo muziky joker se tam ani poradne nerozjede mit o 200stran vic jasna petka takhle viz výše

24.03.2019 3 z 5

Neviditelná pevnost 19-23 (Omnibus) Neviditelná pevnost 19-23 (Omnibus) Jean van Hamme

luxus luxus konečne pořadná kniha s Thorgalem a ne ty slim časopisky.doufam že budou vychazet ve stejnem formatu dále.Nadherne se četl.

23.03.2019 5 z 5

Trůn z dračích kostí Trůn z dračích kostí Tad Williams (p)

Vazeny Pane Williams chtel bych si stezovat.Vase kniha viz.vyse způsobuje závislost na čtení.Kniha se těžko odtrhává z ruky když to náhodou uděláte vleze vám na mozek a našeptáva "pojď mě číst!" V ruku v ruce stím jde ze se zanedbávají povinnosti. Ať se jedná venčení psa, péče o partnerku stim odchází i váš sexuální život a doma je zle. Dale hygiena a jidlo o praci nemluvě mam prej ňáký Áčka či co slyšel jsem nad strankami. No snad nebude tak zle.

Teď ale vážně Trůn čtu po 3tí stale je to má bestofka. Je tu slyšet pomalej rozjezd přehršle postav. To vše mi sedí a baví. A srovnavat to s prsteny ze to je kopie, můžete ale setkavam s s lidmi kterym prsten moc neucaroval a spíše odkazuji na film ze je lepší. Kdybych ho cetl tak by se mi tam motal ten snimek. Trun je odtoho odprostenej tedy vase fantazie se muze rozebehnout na plne obratky.

Tedy Pane Williams dekuji vam za tu hustou zavyslost a pomalu jdu vstoupit na kamen rozluky.

24.02.2017 5 z 5

Dítě z hvězd Dítě z hvězd Jean van Hamme

mé srdce bije pro Thorgala speciálně pro toto vydání jako 1. v československu. Kříženi scifi a fantasy je zásah do černého

05.03.2022 5 z 5

Hellblazer: Vzlety a pády Hellblazer: Vzlety a pády Tom Taylor

Je hrozně fajn opět číst ty sarkastický hlody Johna Constantina. a děkuji Crewi že nám do Čr vrátil po 9letech Hellblazera

27.01.2022 4 z 5

Doomboy Doomboy Tony Sandoval

jako fanoušek doometalu a ruznej jejich odnoží a majitel 3elektrik a jedný akustiky musím dat full stars

29.08.2021 5 z 5

Poštovní úřad Poštovní úřad Charles Bukowski

k Bukowskimu se vracím po 10letech zasekl sem se na komixech a nemohl se do žádné knihy začíst tak zkusím Poštu. Kniha se fuck dobře čte krátké kapitolky no a Henry.trošku sem ze začátku habroval ale po 30stranach se to zlomilo a vyloženě sem se těšil až zapíchnu zrak do písmenek. Jako poštu sem taky brigadně roznašel ale taková jizda to u mě nebyla spíš pochodák po kopcích.Závěrem děkuji Carle že zas držím v ruce knížku a ne vobrázky.

28.02.2021 4 z 5

Berserk 1 Berserk 1 Kentaró Miura

Neoslnilo nejsem cílovka nekoluje mi v těle manga crew uvidím zda-li budu pokračovat dalším dílem. Ryby a Chvění měli lepší atmošku

16.01.2021 3 z 5

Hryzání ve vnitřnostech Hryzání ve vnitřnostech Jason Aaron

4. střípek skalpu se mi zabodl do očí a stáva se z toho pěkná závislost.

27.08.2017 5 z 5

3x Kája Saudek 3x Kája Saudek Miloš Macourek

naprosta bestialita v 90letech Peruansky deník v dětskych letech velka láska vo arnalu ani nemluvě.
V dnešní době kdy je zaplivanýho komixu hojnost tak neomračí ale todle je OLDSCHOOL.

01.11.2016 5 z 5

Jelita - Ze života lůzrů Jelita - Ze života lůzrů Dan Černý