Gabriela143 Gabriela143 komentáře u knih

Africký zápisník mladého medika Africký zápisník mladého medika Martin Palička

Martine, vôbec sa nemusíte báť, že vaša kniha skončí niekde v zbere papiera, pretože je skvelá. Je zaujímavá, dobre sa číta a veľké + dávam krásnym fotografiám. Za mňa áno...

03.01.2023 5 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Pekná oddychovka...

12.11.2022 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Musím uznať, že tento diel je o niečo lepší a aj vtipnejší ako 1. Pre niekoho, kto hľadá oddychovku na víkend dobré.

14.08.2022 2 z 5

Nemali by sme Nemali by sme Vi Keeland

Za mňa nič moc. Kniha sa číta dobre, je aj miestami vtipná, ale celkovo docela nuda.

01.06.2022 3 z 5

Nebe nad Jemenem Nebe nad Jemenem Tomáš Šebek

Opäť podarená kniha. Štýl písania mi sedí, kniha sa číta dobre. Oceňujem aj označenie veľmi pekných fotografií, v predošlej knihe mi to dosť chýbalo.

12.04.2022 5 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Za mňa je to také nemastné, neslané...od začiatku až do konca..

08.11.2021 2 z 5

Netopierka Netopierka Michaela Ella Hajduková

Krásny obal s ešte krajším príbehom. Linda je sympatické mladé dievča, ktoré to má v hlave zrovnané. Erik na mňa svojím správaním pôsobí skôr ako starší brat než frajer, ale to je asi len môj pocit. Inak veľmi zaujímavá zápletka so Simonou. Teším sa ako si knihu prečíta dcéra a budeme ju spolu rozoberať.

28.09.2021 5 z 5

Rozhodnutie Rozhodnutie Michaela Zamari (p)

Kniha sa číta veľmi dobre. Zaujímavá zápletka. A hlavný hrdina veľký sympaťák.

18.03.2021 5 z 5

Rekviem pre anjela Rekviem pre anjela Michaela Ella Hajduková

Zo začiatku mi to trochu trvalo začítať sa, ale potom to stálo za to. Páči sa mi zvrat v príbehu. Oceňujem veľmi pekný a pútavý popis v závere knihy. Teším sa ako to celé dopadne.

25.05.2020 4 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Veľké sklamanie. Čakala som viac.

30.03.2020 1 z 5

Vojvoda bez srdca Vojvoda bez srdca Scarlett Scott

Kniha nebola zlá, číta sa dobre, ale musím priznať, že mi tam vadili erotické scény (aj keď sú pekné opísané). Postavu vojvody som si obľúbila.

22.04.2024 3 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

Nebolo to zlé, ale bad boys asi nie sú moji favoriti a ani hlavná hrdinka ma neoslovila Celkovo prostredie mi prišlo dosť depresívne, ale na druhú stranu zaujímavé.

09.02.2024 3 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Táto kniha od Melanie mi nesadla.
Hlavná hrdinka sa mi páčila, ale Liam mi pripadal ako malé decko .. a to ma neberie.
Páčil by sa mi príbeh Douglasa a Caroline.

09.01.2024 2 z 5

Láska s Liamem Láska s Liamem Melanie Moreland

Za mňa je tento diel zatiaľ najslabší. Možno by bolo lepšie, keby ho autorka spojila s príbehom Ronana.

29.11.2023 2 z 5

Ronanovo srdce Ronanovo srdce Melanie Moreland

Ďalšia kniha od Melanie Moreland a opäť sladká a vtipná, kde sú chlapci krásni a bohatí a dievčatá milé a chudobné. Kniha sa číta dobre, dej pekne plynie, ale musím priznať, že už to nemá ten šmrnc ako prvá séria.
... určite si prečítam aj príbeh Liama...len to chce nejakú pauzu..

05.11.2023 2 z 5

Svatba o Vánocích Svatba o Vánocích Melanie Moreland

Ja som vedela, že ju nemám čítať....je až veľmi sladká - všetci sú úžasní a dokonalí, ale je to skvelý medzičlánok k ďalšej sérii. Príbeh je pekný, bavila som sa a rada som si pripomenula prvú sériu.
...čo sa dá robiť...idem na Grace..

19.10.2023 4 z 5

Freed Freed E. L. James (p)

Keďže nemám rada nedočítané knihy,tak som ju dala, ale pravdupovediac ma nebavila a tešila som sa na koniec. Ale zas musím uznať, že aj Sloboda z pohľadu Christiana je lepšia.

18.08.2023 3 z 5

Dohoda Dohoda Danielle Hartová

Kniha ma nejako nezaujala. S touto tématikou som čítala aj lepšie. Hlavná ženská postava mi nebola sympatická a niekedy som jej správanie nechápala. Musím ale pochváliť obálku knihy. Spolu s druhým dielom sa k sebe pekne hodia.

30.06.2023 2 z 5

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Postava Summer sa mi páčila a obľúbila som si ju, ale to je asi tak všetko. Nejako ma to nebralo a niekoľko krát som knihu odložila.

03.06.2023 2 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

...keby tam bolo menej sexu tak sa mi to páči viac, ale takto...

02.03.2023 3 z 5