Vojvoda bez srdca

Vojvoda bez srdca https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433602/bmid_vojvoda-bez-srdca-aKF-433602.jpg 4 9 2

League of Dukes série

Vojvoda bez srdca Leo, vojvoda z Carlislu, je vodca tajnej skupiny ministerstva vnútra, ktorej úlohou je zachovať mier v období vážnych bezpečnostných hrozieb a spoločenských nepokojov. Cez deň zúrivo prenasleduje anarchistov a vrahov, zatiaľ čo v noci vládne najtemnejším a najhriešnejším dušiam Londýna. Vo svojej poslednej zajatkyni však čoskoro spozná seberovného súpera. Vášnivá rebelka Bridget O'Malleyová je členkou tajnej organizácie, ktorej cieľom je dosiahnuť nezávislosť Írska. Cez deň je slušnou mladou ženou so skromnými prostriedkami a na živobytie si zarába poctivou prácou. V noci sa však vydáva do takého zradného a nebezpečného sveta, že dokonca aj jej život sa ocitne v ohrození. Vojvoda a vášnivá rebelka stretnú v neľútostnom súboji vôlí a nečakane v nich vzbĺkne vášeň. Nebezpečenstvo striehne za každým rohom a obaja stoja pred najťažšou voľbou svojho života. Zničia sa navzájom? Alebo je ich láska dosť silná a zachráni ich?... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Ikar (SK)

Heartless Duke , 2019

Gabriela143
22.04.2024 3 z 5

Kniha nebola zlá, číta sa dobre, ale musím priznať, že mi tam vadili erotické scény (aj keď sú pekné opísané). Postavu vojvody som si obľúbila.

modranka
13.09.2020 1 z 5

To čo sa dočítate v anotácii knihy nie je tak úplne pravda. Bridget nie je členkou tajnej organizácie a Leo v noci nevládne najčiernejším dušiam Londýna. Z celého textu bol zaujímavý iba záver. Hromadu nelogických súvislosti mali zrejme vyvážiť sexuálne scény. Samotný dej príbehu bol vlastne o ničom. Poznámka pre vydavateľa. Ak sa rozhodnete začať vydávať sériu, začnite od prvej časti. Tou je príbeh Her Reformed Rake, ktorá je zároveň treťou časťou série Wicket Husbands.

2020  71%Vojvoda bez mena
2022  88%Hanebný vojvoda
2020  71%Vojvoda bez srdca
2022  83%Nebezpečný vojvoda
2023  60%Škandalózny vojvoda

Kniha Vojvoda bez srdca je v