fušmar fušmar komentáře u knih

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

Přemlouvala jsem se číst dál už od druhé kapitoly, ale opravdu se to nedalo ..

23.10.2015 1 z 5

Na to, jak to měla být úúúúúúúžasná oddychovka, tedy nic moc, ani jsem ji nedočetla a to jsem se opravdu snažila ... jestli je lepší než Analfabetka, tak to ji ani zkoušet nebudu ...

23.10.2015 2 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Super oddychová kniha, vtipná, snad první kniha, u které jsem se hlasitě nasmála, doporučuji ..

23.10.2015 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Po Slepé mapě jsem sáhla po Haně a nelituji ... silný, poutavý příběh, výborně napsaný. Knihu bych zařadila do povinné školní četby.

06.08.2018 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

První díl mne hodně pobavil, už dlouho jsem se nahlas tak nezasmála, o to větší zklamání bylo pokračování, už to nebylo ono (každý opakovaný vtip přestává být vtipem) .. ale pro ty, kdo nečetl první díl určitě super oddechová kniha

23.10.2015 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Super čtivá, lechtivá oddychovka, s nahořklými prvky bývalého režimu .. rozhodně doporučuji

19.02.2016 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Autor o5 nezklamal.

23.01.2019 5 z 5

Šaty z duhy Šaty z duhy Jarmila Pospíšilová

Čtivá kniha, zajímavý příběh ze života ... jen jsem se přistihla, že knihy od této autorky mi jaksi splývají, u některých už jsem pozapomněla, o čem to vlastně bylo?

11.11.2015 5 z 5