flare flare komentáře u knih

Budoucnost lidstva: Náš úděl mezi hvězdami Budoucnost lidstva: Náš úděl mezi hvězdami Michio Kaku

klidně bych sis ním zašel na kafe..:-)

24.03.2022 5 z 5

Stoletý maraton: Tajná čínská strategie, jak vystřídat Ameriku v roli globální supervelmoci a nastolit čínský světový řád Stoletý maraton: Tajná čínská strategie, jak vystřídat Ameriku v roli globální supervelmoci a nastolit čínský světový řád Michael Pillsbury

Rozhodne cteni k zamysleni, ovsem pravda bude zrejme nekde uprostred.

16.03.2022 4 z 5

Je-li toto člověk Je-li toto člověk Primo Levi

Z dnesni pohledu se to zda jako nejake obdobi ve stredoveku..nemyslim,ze je to vzdalene,ale pristupem k lidem..uff

01.03.2022 5 z 5

Revoluce Revoluce František Kotleta (p)

Bylo to trochu udychane,prekombinovane,ovsem opet zase silene..Kotleta no,co chces..:-)

27.02.2022 4 z 5

Snad znovu nikomu nemrdne..:-)

25.02.2022 4 z 5

Spasitel Spasitel Andy Weir

Po dlouhe dobe, to byla opet kniha, kterou jsem s nelibosti nechaval stranou a musel se venovat zivotu..;-)...pekne, naucne a napinave...lide ctete

17.02.2022 5 z 5

Návrat Krále Šumavy Návrat Krále Šumavy David Jan Žák

Naucne, vystizne, napinave a opravdove. Klobouk dolu pred panem Hasilem,sic u nej stali zrejme vsichni svati a je otazka do jake miry to vsechno davalo smysl...ovsem jedno je jasne,bolsevik bude vzdycky hloupoucke zlo. Ovsem i pan Zak predvedl mravenci praci..

10.02.2022 5 z 5

Těžká planeta Těžká planeta Isaac Asimov

Dobre strida slabsi a naopak..kazdopadne zahloubat se do praveku SF a cist co se borcum honilo hlavou, v jejich dobe, neni k zahozeni..

31.01.2022 4 z 5

Prázdniny v Česku Prázdniny v Česku Ladislav Zibura

Nadany, nadejny, navíc kniha :-)...díky teto knize mám cca 150 tipu na výlety po Česku. Doplněno o krásné ilustrace.

30.01.2022 5 z 5

Smrt si říká Engelchen Smrt si říká Engelchen Ladislav Mňačko

Tyhle knizky, z teto nelehke doby jsou vzdycky tezce stravitelne..ovsem stoji za to se do ni pustit.

06.01.2022 4 z 5

Zápisky mladého lékaře Zápisky mladého lékaře Michail Bulgakov

Pekne, archaicke a stale aktualni poctenicko..

04.01.2022 4 z 5

Transport ledu Transport ledu Alastair Reynolds

Za 5 to nebylo,ale 4 dam s chuti,jakou jsem to vlastne i cetl. Par vyhrad by se naslo,predevsim k obema hasterivym sefovym,ale co uz....

22.12.2021 4 z 5

Lásku si zaslouží lidé, ne věci Lásku si zaslouží lidé, ne věci Joshua Fields Millburn

Za me povinna cetba :-)

15.12.2021 4 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Pekna mladeznicka taskarice..snad nebude produkce dalsiho dilu trvat nejaky ten lorn, pac se mi to z hlavy vsechno vytrati...

30.11.2021 5 z 5

Hendrixova kytara Hendrixova kytara Kateřina Dubská

Hudebnik nejsem, moc hudbe nerozumi a o zpevu nemluve. A je pravda,ze o hloubce a detailech hudebni sceny to neni,coz ovsem tolik nevadi. Zajimavosti,aleson pro mne,tam bylo dosti..Pekny,ctivy pribeh plny zvratu. Kdo by to byl rekl,do toho nase českeho Honzy...
P.s.pani Dubske tleskam,pac dost trefne vystihla zenske myslenkove pochody..vestsinou tedy destruktivni..

23.11.2021 5 z 5

Do pekla a zpět Do pekla a zpět Jakub Hoza

Kotleta ani Kulhanek uplne ne..proste Jakub Hoza. Dobra oddechovka do chmurnych kratkych podzimnich dni..

05.11.2021 4 z 5

Ve stínu magie Ve stínu magie * antologie

Cele jsem nedocetl, pac nastala knihovnicka tisen,ovsem i ta pulka stala za to..1000 lidi, 1000 fantazii..

05.10.2021 4 z 5

Pravomil aneb Ohlušující promlčení Pravomil aneb Ohlušující promlčení Petr Stančík

Povedena taskarice..dobre se cetlo a stejne tak i premyslelo..doporucuju..

28.09.2021 5 z 5

Tanec trosečníků Tanec trosečníků Iva Procházková

Na to ze to je 15let "stary" roman tak to pani Prochazkova vystihla pomerne presne,ovsem na podobne veci existuji zrejme nejake obecne manualy,ale i tak..tema vystizne,psano chytrou rukou...

30.06.2021 4 z 5

Město a hvězdy Město a hvězdy Arthur Charles Clarke

Arthur kouzli.. zajima predstava dvou lidskych svetu,vzdalenych od sebe par mil..ani po miliarde let se vlastne nic moc nezmenilo...ale lidska touha poznavat opet bere 10 z 10ti...ctete,neni to dlouhe...cte se to samo jako pit dobre vino nejen na dovolene..;-)

24.06.2021 5 z 5