flalacek flalacek komentáře u knih

Revoluce Revoluce Jakub Trpiš

Objevuje se nám tady takový nešvar, knihu hodnotí ***** hlavně lidé kteří čtou jen tuto knihu a hodnotí jí v den založení profilu. Podívala jsem se také na další knihy autora Jakuby Trpiše a tam se v hodnoceních objevuje stejný problém a lidé dávají buď odpad či plné hodnocení. Abych ale nebyla neobjektivní tak jsem přečetla si ukázku kterou si můžete nechat zaslat na E-MAIL a skusila se začíst. Bohužel kniha není rozhodně na ***** ale opravdu spíše nižší průměr; kniha neurazí ale ani příliš nenadchne. Jsem ráda, že tuto knihu jsem nekoupila za 500 Kč,-!!

23.01.2020 2 z 5

Co tě nezabije Co tě nezabije Aňa Geislerová (p)

Pro mě příjemné čtení, rychlovka na jedno propršené odpoledne. Když nic nečekáte, tak si to užijete. Nečekala jsem, že by Aňa Geislerová uměla tak dobře psát.

17.10.2023 4 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Oproti předchozím knihám spíše zklamání. Jako ano čte se to dobře, ale na mě moc temné, deprimující, snad ještě horší než Hana, a to už je na mě moc. Jenže tohle je ze současnosti. Potřebujeme i pozitivnější knihy.

17.10.2023 3 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Výborná kniha Patrika Hartla, která se dobře čte, je zajímavá. Vždy o víkendu jsem si s ní sedla s pivkem na zahradě a začetla se, stránka utíkala jedna za druhou.

Severka Severka Nina Špitálníková

Naprosto geniální kniha, kterou jsem přečetla za víkend. Přestože mě Severní Korea moc nezajímá, tak tento příběh mě úplně chytnul a nelituju.

17.10.2023 5 z 5

Svatební historky aneb Jak jsem se nevdala Svatební historky aneb Jak jsem se nevdala Lucie Macháčková

Celkem nuda, ani jednou jsem se vlastně nezasmála. Nechápu, co všichni na této hlouposti vidí a proč se všude propaguje. Jako představení možná dobré, ale jako kniha je to špatně zpracované a nezáživné. Někomu to možna přijde fajn, ale mě to nezaujalo.

17.10.2023 1 z 5

Bridgertonovi (1–3) - komplet Bridgertonovi (1–3) - komplet Julia Quinn

Naprosto skvělé a čtivé. Miluju Bridgetony - knižně i seriál.

Příběhy z druhého břehu Příběhy z druhého břehu Lubomír Nečas

Tuto knihu nemohu doporučit, nevěřím ani jednomu příběhu, že je skutečný. Mám pocit, že si autor vše vycucal z prstu. Možná by si měl tuto oblast více nastudovat a mluvit s někým skutečným. Nehledě na to že je kniha plná pravopisných chyb a překlepů, což při čtení dost vadí. S bídou jedna hvězda. Flalacek :)

23.11.2021 1 z 5