Ferry9 Ferry9 komentáře u knih

Král Lávra Král Lávra Karel Havlíček Borovský

Kniha se mi vcelku líbila. Čteno kvůli výzvě.

13.06.2019 4 z 5

Sharpův ďábel Sharpův ďábel Bernard Cornwell

Super série, super kniha.

08.05.2019 5 z 5

Kacířka Kacířka Bernard Cornwell

Jedna z nejlepších historických sérií, dost mě bavila. Chtěl jsem, aby to mělo i další pokračování bo to bylo fakt super. Ale zase někdy stačí dobrého málo, pak by to už nemuselo mít takové grády.

Inkvizitor Inkvizitor Bernard Cornwell

Lučištník Lučištník Bernard Cornwell

Podivná svatba na Lichnici Podivná svatba na Lichnici Vlastimil Vondruška

Tak tenhle příběh hodně bavil. Za mě super.

20.10.2023 5 z 5

Apage Satanas! Apage Satanas! Vlastimil Vondruška

Za mě zatím nejslabší díl z celé série. Některé díly už k tomu měly náběh. Hodnotím jako silnější tři hvězdy.

25.09.2023 3 z 5

Zimní král Zimní král Bernard Cornwell

Nebylo to špatné, ale bylo takové nemastné neslané. Uhtred nebo Sharpe mě bavili daleko víc.

29.08.2020 3 z 5

Vražda Rogera Ackroyda Vražda Rogera Ackroyda Agatha Christie

Dobrá detektivka :)

15.02.2020 5 z 5

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Celá série je super. I když jsem dospělý, bavila mě. Neztratila dech ani v posledním dílu. Zpočátku jsem knihy této série hodnotil na 4 hvězdy. Nakonec mě to bavilo tak, že poslední dvě jsem ohodnotil 5 hvězdami.

22.10.2019 5 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Kniha je to fakt dobrá. Čtení mě dost bavilo. Série neztrácí dech ani čtvrtým dílem.

22.10.2019 5 z 5

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Kniha mě opět bavila. Díky za super počtení.

05.10.2019 4 z 5

Kniha mrtvých Kniha mrtvých Lincoln Child

Hodně zajímavá kniha, tohle je podle mě jiný typ detektivního thrilleru, než na jaký jsem zvyklý od Rollinse. Ale bylo to fakt dobré, možná místy trochu táhlé, ale bavilo mě to.

13.08.2019 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Nějakou dobu mi trvalo než jsem se do knihy začetl. Pak jsem se sice začetl, ale nepřišlo mi to až tak dobré, jak jsem tady četl komentáře. Čteno kvůli výzvě. Za mě slabší 4 hvězdy.

21.07.2019 4 z 5

Stála som pri bráne neba a pekla Stála som pri bráne neba a pekla Gloria Polo

Zajímavá kniha, při níž až běhá mráz po zádech.

26.04.2019 5 z 5

Rasputinovo proroctví Rasputinovo proroctví Steve Berry

Tak zase u téhle knihy to mělo rychlý nástup v porovnání s Jantarovou komnatou. Ale pak se to zase vleklo. Nakonec se to rozjelo. Kniha mě bavila o něco méně než Jantarová komnata. Za mě silnější tři hvězdy.

22.04.2019 3 z 5

Sharpovo obležení Sharpovo obležení Bernard Cornwell

Dobrý díl, dobře jsem si početl.

27.01.2019 5 z 5

Sharpův nepřítel a povídka Sharpova šarvátka Sharpův nepřítel a povídka Sharpova šarvátka Bernard Cornwell

Kniha dobrá, ale zamrzel mě ten konec.

23.11.2018 4 z 5

Kat čeká Kat čeká Bernard Cornwell

Dobrá detektivka :).

Pouští a pralesem Pouští a pralesem Henryk Sienkiewicz

Super kniha, která je velmi dobrodružná.