Fantýna Fantýna komentáře u knih

Osada Havranů Osada Havranů Eduard Štorch

Touto knihou jsem se dostala k ostatním knih od Eduarda Štorcha. Příběh Havranpírka a ostatních mě hodně uchvátil.

15.07.2016 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Jakmile jsem dočetla tuto knížku a zároveň trilogii, tak jsem si vzpomněla, jak se mi 1. díl líbil, protože odsejpal. U 3. dílu je to samé, i když jsem to nečekala, protože 2. díl byl poměrně zdlouhavý.

30.06.2016 5 z 5

Kde padají hvězdy Kde padají hvězdy Markéta Zinnerová

Když jsme to četli ve škole, tak se mi to strašně líbilo. Tato kniha má poměrně smutný a zároveň veselý příběh. Knížka chytne i ty, kteří moc neprojevují city.

05.06.2016 5 z 5

Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 25-30 Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 25-30 Elisabetta Gnone

Jako malá jsem milovala časopis o těchto čarodějnicích. Nejvíc mě naštvalo, že jsem nevěděla, o tento komiks je, protože jsem neměla předcházející díly. Líbilo se mi, že v této kníže bylo více příběhů čarodějek. Když jsem si koupila časopis, tak v něm byl jenom jedem díl, kdežto v této knize bylo víc dílů.

Škoda, že nejde dát poloviční hvězdičky. Takto musím dát jenom čtyři hvězdičky.

21.05.2016 4 z 5

Jméno růže Jméno růže Umberto Eco

Tato kniha se mi velice líbila, protože měla dobrý příběh a k tomu všemu ještě měla filozofickou stránku. O této knížce se dá říct jenom toto: Je určena pro širší počet čtenářů, protože si na ní každý najde to, co ho zajímá.

19.05.2016 5 z 5

Souhlasím s komentářem od uživatele/uživatelky happybook.

20.04.2016 5 z 5

Temný anděl Temný anděl Meredith Ann Pierce

Je to velice podařená trilogie, ale nejvíce se mi líbil první díl.

10.04.2016 5 z 5

Ordinace v růžové zahradě Ordinace v růžové zahradě Jana Divišová

Jelikož je to úplný začátek Ordinace v růžové zahradě, tak ještě není přehnaný jako dnes, i když Ordinace je poměrně dost dlouho zatahaná ze vlasy. Jinak se mi knížka líbila. Jak jsem už psala, tenkrát to bylo dobrý.

07.04.2016 5 z 5

Velká knížka malých kamarádů přírody Velká knížka malých kamarádů přírody Anikó Csörgő

Výborná knížka pro děti, kteří se zajímají o dění kolem sebe. V této knížce najdete plno zajímavých úkolů, rébusů, pokusů a mnoho dalšího.

06.04.2016 5 z 5

Šmoulí polévka Šmoulí polévka Pierre Culliford

Jako malá jsem tyto podivné tvory milovala. Myslím si, že je to dobrá a oddychová četba pro malé děti.

04.04.2016 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Autor napsal zajímavý příběh o holce, která pořád utíkala.

01.04.2016 5 z 5

Planeta Země a vesmír Planeta Země a vesmír Helen Douglas-Cooper

Jedná se o velmi zajímavou knížku s úžasnými obrázky.

30.03.2016 2 z 5

Svět zvířat : velká obrazová encyklopedie Svět zvířat : velká obrazová encyklopedie neznámý - neuveden

Jedná se o encyklopedii. Sice je to encyklopedie, ale já jsem ji četla jako normální knížku, což je od začátku až dokonce. Jinak se knížka velice líbila, protože měla zajímavé informace, pěkné obrázky zvířat atd.

30.03.2016 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Je to úžasná rozporuplná knížka. Člověk v některých místech cítí zradu, ale ve skutečnosti je to, co si dítě přeje a rodiče mu to neumožní. Takhle je to v celé knížce.

Bílá velryba Bílá velryba Herman Melville

Tato knížka je tak úžasná l, že se to nedá ani popsat.

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

dobrá knížka

Asterix a Olympijské hry Asterix a Olympijské hry René Goscinny

Mám ráda příběhy o Asterixovi a Obelixi, a musím říct, že se mi tato knížka velmi moc líbila.

Mikulášovy patálie Mikulášovy patálie René Goscinny

Příběhy o Mikulášových příbězích je opravdu oddechová četba s krásnými obrázky. Myslím si, že to může číst i dospělí lidé.

Maxipes Fík Maxipes Fík Rudolf Čechura

Jedná se o dobrou knížku s ještě lepším psem, který je nechápavý a úplně vtipný. Takového psa bych chtěla mít. Jediné, coby mi na něm vadilo, by byla jeho velikost, která je neuvěřitelná.

28.03.2016 3 z 5

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

Tohleto je opravdu knížka s nekonečným příběhem. Když jsem to četla, tak jsem se od příběhu nemohla odtrhnout. Myslím si, že je to velice dobrá fantastická poháhadka.