fajka fajka komentáře u knih

Beránek Beránek Jan Twardowski

Nádherná knížka, tuhle knížku doporučuji všem dětem kteří půjdou k prvnímu svatému příjímání, ale i těm co už byly u svatého příjímání. Musím pochválit autora. Tahle knížka láká dělat dobro a dobré skutky a myslím, že ti co nevěří v pána Boha, tak by je to mělo povzbudit. Mám ráda takové knížky!

05.09.2016 5 z 5

Jak se Peřinka ztratila v bouři Jak se Peřinka ztratila v bouři Holly Webb

Nádherná knížka a napínavá, jak tam bylo to malé roztomilé kotě a málem nedýchalo bylo mi ho líto, nemám ráda, když se něco stane kotěti. Nádherná knížka!

26.08.2016 5 z 5

Lidské tělo – Ilustrovaný atlas Lidské tělo – Ilustrovaný atlas Manuel Fernando Silva

Pěkná, zajímavá kniha s hodně barevnými obrázky. Hlavně pro milovníky anatomie. :)

01.04.2021

Moje první kufříková Bible Moje první kufříková Bible Cecilie Olesen

Tato kniha je určená pro menší děti. V knize jsou moc pěkné obrázky a příběhy jsou hezky napsané. Úplně ideální pro děti, co se chtějí dozvědět něco o Bohu.

21.03.2021

První První Kiera Cass

Moc hezké. Knihu jsem četla s jedním dechem. Přišla mi více smutná než první a druhý díl. Jsem ráda, že se America a Celesta už usmířily a staly se z nich kamarádky. U konce jsem nečekala, tak rychlý zvrat. Ale America už mě tolik neštvala. Taky mě překvapilo, jak to dopadlo s králem a královnou. Já osobně jsem z knihy nadšená a budu na ni často vzpomínat.

25.11.2018 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Kniha je velmi krásná, jako první díl. Celá napjatá jsem čekala co se bude dít dál. America i v tomto díle mě přesvědčila k její oblíbenosti. Ale musím uznat, že občas dělala blbosti. Elita mi přišla trochu horší než Selekce. Ale Elita měla hodně nečekaných zvratů. Rozhodně si přečtu i První.

21.11.2018 5 z 5

Stříbrná židle Stříbrná židle C. S. Lewis (p)

Tahle kniha se mi strašně líbila, chtěla bych, aby bylo více dílů Narnie. Hodně dobře se mi to čte. Když jsem byla asi v půlce, tak jsem se od knihy nemohla odtrhnout, prostě to nešlo. Hned už se vrhám na další napínavý díl!

18.08.2017 5 z 5

Vesmírná mise Vesmírná mise Dan Green

Z této knihy jsem byla nadšená. Nečekala jsem, že to bude tak dobré. Jenom se musím přiznat, že jsem na některých otázkách neznala odpověď. To nevadí aspoň vím věci, které jsem nevěděla. Nevím proč mám tolik ráda vesmír a planety. Chtěla bych ale vědět o vesmíru ještě něco víc. Doufám že si to někdo přečtete.

12.07.2017 5 z 5

Plavba Jitřního poutníka Plavba Jitřního poutníka C. S. Lewis (p)

Tento díl Letopisů Narnie se mi líbil nejvíce. Bylo to hodně napínavé a krásné. Je ale škoda, že už tam není Zuzana a Petr a teď ještě k tomu tam nebude ani Lucie a Edmund. Jsem zvědavá na Stříbrnou židli a Poslední bitvu. Jestli tyto dva díly budou stejně dobré jak tenhle tak nemůžu k tomu nic dodat. Doporučuji to úplně všem a doufám, že se vám to bude líbit tolik jako mně!

22.05.2017 5 z 5

Dobrodružství v říši pyramid Dobrodružství v říši pyramid Mary Pope Osborne

Pěkná kniha. Moc se mi to líbilo. Bylo to napínavé a pro mě ve věku v jakém sem to četla to bylo trochu strašidelné a taky sem si to užívala jako všechny ostatní. Moc se mi to líbilo.

11.02.2017 5 z 5

Rosa a pták Ohnivák Rosa a pták Ohnivák Darcey Bussell

Pěkná kniha, ale už se nedorovná jedničce jak se Ela poprvé dostala do Země Kouzel. Ale jinak to bylo pěkné. Třeba jak Rosa zachraňovala ptáka Ohniváka. Jako malá jsem měla ráda příběhy Ely a Rosy. Moc hezké.

08.02.2017 5 z 5

Tajemná jeskyně Tajemná jeskyně David Glover

Pěkná kniha, chtěla jsem to pořád číst. Nechtěla jsem se od toho odtrhnout. Jednou jsem to dala špatně, ale jinak myslím že ne. Bavilo mě počítat příklady. Já totiž mám ráda matematiku. Ale bylo to i celkem napínavé. Hledala jsem v knihovně další takovou knížku, ale nenašla jsem ji. Doporučuji všem co mají rádi matematiku a dobrodružství.

08.02.2017 5 z 5

Zachráněné štěstí Zachráněné štěstí Dagmar H. Mueller

Moc pěkná knížka, příběh byl napínavý. Zaujalo mě to, protože mám ráda koně. Ale není to jenom kvůli koní prostě mě to bavilo. Někdy bych taky chtěla mít koně nebo chodit do jezdecké školy. Doporučuji všem čtenářům!

11.12.2016 5 z 5

Šmudla se ztratil Šmudla se ztratil Holly Webb

Nádherná knížka, taky bych chtěla mít koťátko. Starala by jsem se o něj, jenže rodiče mi to nedovolili. Byla to napínavá knížka. Bylo mi líto Šmudly, když se ztratil. Já vám doporučuji tuhle knížku.

13.11.2016 5 z 5

Dobrodružství v době ledové Dobrodružství v době ledové Mary Pope Osborne

Pěkná knížka. Líbilo se mi to, protože mám ráda sníh a moc se líbí ta série.

20.10.2016 5 z 5

Tim má potíže Tim má potíže Holly Webb

Nádherná knížka. Líbí se mi, že je to o pejskovi. Bylo to napínavé. Tuhle knížku doporučuji asi osmi až devítiletým dětem. Fakt úžasná knížka!

27.08.2016 5 z 5

Dobrodružství na Měsíci Dobrodružství na Měsíci Mary Pope Osborne

(SPOILER) Překrásná knížka. Na poslední díl se mi strašně líbila. Vlastně Kuba a Anička měli zbytečné chodit na měsíc, protože Kaštanku už měli, ale nevěděli to. I tak to byla překrásná knížka.

06.08.2016 5 z 5

Dobrodružství v zemi nindžů Dobrodružství v zemi nindžů Mary Pope Osborne

Tahle knížka mě moc bavila. Líbí se mi, že tam jsou ninjové a že je tam Kaštanka. Nádherná knížka!!! :D

18.02.2016 5 z 5

Dobrodružství s tajemným rytířem Dobrodružství s tajemným rytířem Mary Pope Osborne

Knížka mě moc bavila. Líbila se mi více než jednička!!!

07.02.2016 5 z 5

Eliška a toulavá Hvězdička Eliška a toulavá Hvězdička Diana Kimpton

Strašně hezká knížka. Líbí se mi, že tam luští záhadu a navíc mám moc ráda koně!!!

07.02.2016 5 z 5