FairyD. FairyD. komentáře u knih

Štvanice Štvanice Patricia Briggs

Neviem prečo, ale táto prvá časť série je úžasná stále sa k nej vraciam keď zažívam čitateľskú krízu. Je tam láska, akcia, dramatické situácie a prirodzene alfa samec ktorý chráni svoju družku. Úradujú nadprirodzené sily s dávkou humoru.

05.05.2020 5 z 5

Beta Beta Jasinda Wilder

Krásne pokračovanie príbehu, bol plný napätia a dramatických udalosti. Podľa mňa najlepšia časť celej série.

05.05.2020 5 z 5

Adamov pád Adamov pád Sandra Brown

Hlavný hrdinovia sú charizmatické osoby ktoré spolu „bojujú“ a nakoniec sa zrodí láska. Samozrejme že sa boja druhému priznať s citmi, majú strach z odmietnutia a tak nastáva napätie. Pekný príbeh na oddych, ibaže na konci by sa mi hodila ešte jedna kapitola - nejak aby to naplno dotvorilo happy end príbehu .

04.05.2020 5 z 5

Osudové puto Osudové puto Sandra Brown

Krásny a zároveň smutný príbeh. Podľa anotácie som mala pocit že nič moc sa tam neudeje. Ale mala som myslieť na to kto je autorka, ona určite nepíše nudné a predvídateľné príbehy. A tento príbeh rozhodne nebol predvídateľný. Mnoho veci a vývoj situácie má prekvapil. Hlavný hrdinovia celý príbeh bojovali, bojovali medzi sebov alebo bojovali so svetom. Kniha mala tu správnu hĺbku, bola precítená.

03.05.2020 5 z 5

Vysněný valčík Vysněný valčík Catherine Anderson

Ďalší krásny príbeh z pera tejto autorky. Príbeh dokáže vyvolať množstvo pocitov. Nie raz som potrebovala servítku. Zároveň je podtrhnutý humorom a dobrodružstvom. Dokazuje že pravá láska nepozná prekážky a ak človek chce, všetko dokáže.

30.04.2020 5 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Táto prvá časť sa mi páčila viac ako druhá. Hlavné postavy mi boli sympatické. Príbeh sa čítal sám. Je to taká typická kniha pre mládež.

29.04.2020 4 z 5

Věčný polibek temnot Věčný polibek temnot Jeaniene Frost

Ako bolo spomenuté v knihe Mencheres proste musel otriasť všetkými strašidelnými mýtmi o upíroch. Príbeh plný akcia a zvratov. Čitateľ sa aj zasmeje ale pocíti aj smútok. Vlad ako stále nemal chybu, neskutočne som sa bavila pri časti v ktorej pred ním Kira pila krv. Jedna z najkrajších veci v tejto knihe pre mňa bolo keď prišiel na to čo za temnotu to vída v budúcnosti.

26.04.2020 4 z 5

Pod rudým měsícem Pod rudým měsícem Heather Graham Pozzessere

Prelínanie histórie s prítomnosťou. Je to krásne prepracovaný príbeh v ktorom sa stále niečo deje. Čitateľ sa pri ňou rozhodne nenudí. Zároveň sú tam spomínané legendy a podivné úmrtia ktoré vznikli za obzvlášť záhadných okolnosti. Príbeh je podtrhnutý humorom, reinkarnáciou a samozrejme veľkou láskou ktorá hory prenáša.

22.04.2020 5 z 5

Návrat domů Návrat domů Melanie Rose

Krasný príbeh o reinkarnacii, prelína sa minulosť a prítomnosť. Prišlo mi to ale dosť zdlhavé a naťahované aj napriek prirodzenej dejovej línii. Ale všetko bolo vysvetlené a opísané do podbrobna, z deja neostala ani jedna otázka nezodpovedaná. Vyvrcholenie bolo pre mňa osobné prekvapením.

16.04.2020 4 z 5

Konečná volba Konečná volba C. C. Hunter (p)

Ako bolo už spomenuté uplne sérii stačili tri časti, pretože to bolo zbytočné zdlhavé a v niektorých častiach som mala pocit že je to písané nasilu. Ale neľutujem že som to prečítala,svojím spôsobom to bolo super.

Avšak táto časť bola najlepšia z celej sérii, bolo úžasné ako sa všetko začalo rozplietať a vysvetľovať.

15.04.2020 5 z 5

Lola a kluk od vedle Lola a kluk od vedle Stephanie Perkins

Svojím spôsobom pekná kniha. Najviac sa mi páčila hlavná postava, bola svojská,svojím spôsobom výstredná ale hlavne ostala stále sama sebou. Avšak príbeh ma neoslovil tak ako prvá časť, niečo mi tam chýbalo.

13.04.2020 3 z 5