Návrat domů

Návrat domů https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113310/bmid_navrat-domu-QIG-113310.jpg 4 45 13

Ztratila paměť, ale ví, že se děje něco podivného. Je snad láska opravdu věčná? Od autorky neobyčejného příběhu Má noc je tvůj den. Všichni znají pravidla, jenom ona ne. Dokonce ani neví, kdo je a jak se ve sněhové bouři, ve které málem umrzla, ocitla. V rodině jejího zachránce se o ni postarají, ale Kate (jak si začne říkat, protože nezná ani své jméno) si připadá jako v podivném snu. Co si taky myslet, když domněle němé děvčátko promluví, aby jí sdělilo, že jeho mrtvá sestra ji čekala? Když se po domě možná promenují duchové, všude je samá záhada a nakonec se do všeho zaplete dívka z viktoriánských dob. Je snad možné, že jsme žili už mnohokrát předtím? A že se v nových zrozeních můžeme vracet ke svým selháním, abychom je napravili, k dávným bolestem, abychom je utišili - ale zejména ke svým láskám, které nikdy nepominou…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Metafora

Coming Home , 2009

pip11
dnes 4 z 5

Kdo má rád příběhy o reinkarnaci, tak si to užije. Sice jsem se pořádně začetla až zhruba ve čtvrtině, ale potom už mě začalo zajímat, jak to vše dopadne. Děj není nijak strhující, ale postupné odkrývání pravdy bylo zajímavé.

petulkapeta
20.11.2021 4 z 5

Byl to můj prvni přiběh na tohle tema, přiběh plynul rychle a ja jsem byla sama zvědava co bude s Kitty a Garetem. I když ja jsi myslim kdo byl bratr jeji babičky autorka to nechala tak trochu otevřene.

FairyD.
16.04.2020 4 z 5

Krasný príbeh o reinkarnacii, prelína sa minulosť a prítomnosť. Prišlo mi to ale dosť zdlhavé a naťahované aj napriek prirodzenej dejovej línii. Ale všetko bolo vysvetlené a opísané do podbrobna, z deja neostala ani jedna otázka nezodpovedaná. Vyvrcholenie bolo pre mňa osobné prekvapením.

petra4080
12.09.2017 3 z 5

Když by měla kniha o 100 stránek méně, dala bych 4*, příběh je opravdu dost protahovaný. Jedná se o milé čtení, příběh lásky a tajemna. Konec je předvídatelný, ale to u tohoto žánru nijak nevadí.

Libkuci
14.01.2017 5 z 5

Vzhledem k tomu, že téma reinkarnace mám ráda, tak se mě to líbilo. Snad jen by se příběh mohl odehrát na méně stránkách. Ale dialogy a chování hrdinů bylo docela přirozené a nenásilné, vše v závěru vysvětlené do puntíku. Početla jsem si.

kika 13
11.04.2016 4 z 5

Nikdo z nás neví co si druzí lidé o nás doopravdy myslí.
A je to někdy lepší.Román se četl dobře i když já bych se hypnotizovat asi nedala,také mi vadilo,že u toho byli i další lidé.

Liduka
22.10.2015 4 z 5

Stejně jako první kniha Má noc je tvůj den, byla tato kniha moc pěkná. Obsahovala jak romantiku, tak napětí v podobě pátrání po tom, co se vlastně stalo Vincentově ženě a také oné záhadné Kitty z minulého života. Jediné co mi vadilo byly přehnané reinkarnace všech zůčastněných osob. To si mohla podle mě autorka odpustit a nechat pouze jednu a to u hlavní hrdinky.

Poutnice
12.10.2015 4 z 5

kniha byla zajimava a cetla se hezky. Pribeh je jiste originalni, ale kolikrat se clovek pozastavuje nad tim, co ktera postava knihy vlastne sleduje a proc.

Luccy78
17.05.2015 4 z 5

Moc hezký příběh s prvky tajemna.. Opravdu se mi líbil a jdu si sehnat další knihu od autorky :-)

Katera
15.11.2014 4 z 5

Takhle kniha patří mezi ty, které nechcete odložit dokud je nedočtete dokonce. Trochu tajemná, trochu napínavá a taky romantická. Byla jsem zvědavá co přinese Katiina hypnóza. Od Tary jsem očekávala víc špatností, zvláště když v Kate viděla sokyni. Zajímalo mě, jestli se Kate rozhodne pro Vincenta nebo pro Adama. Oba sympaťáci, každý jiným způsobem. Nakonec se podaří „uzavřít“ i minulost. Takže existuje život po životě?

danka13
26.10.2014 5 z 5

Zajímavá, od začátku do konce, a mám ráda, když konec je dobrý, v životě to tak většinou nefunguje.

modranka
04.09.2013 3 z 5

Príbeh s prvkami mysterióznych myšlienok. Ale kniha Má noc je tvůj den sa mi páčila viac.

bookcase
03.04.2012 5 z 5

Naprosto úžasný román, který jsem zase nemohla odložit. Katein příběh mě vtáhl, s napětím jsem čekala jak to dopadne.

hypnóza rozhodování ztráta paměti, amnézie převtělování

Melanie Rose
britská, 1956