FairyD. FairyD. komentáře u knih

Ako skala Ako skala Dani Pettrey

Znova pekný príbeh z aljašskej krajiny, bolo to dobrodružné s nádychom romantiky. Tešila som sa na ich príbeh keďže v predchádzajúcich častiach boli ako mačka a myš. Znova nechýba viera v Boha ako je už u tejto autorky zvykom, takže kniha opäť nie každému sadne.

12.05.2020 5 z 5

V lavíne V lavíne Dani Pettrey

Mne sa táto časť páčila asi najviac. Veľmi som si obľúbila hlavné postavy, už v predchádzajúcej časti som im fandila. Nechýbalo dobrodružstvo a detektívna zápletka a štipka romantiky. Znova spomínaný Boh a hlavne modlitby, takže opäť to nie každému sadne.

12.05.2020 5 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Fantastické zakončenie príbehu Caroline a Simona. Je to vtipné, sladké. Jednoducho koniec ako ma byť.

11.05.2020 5 z 5

Splněný sen Splněný sen Susan Elizabeth Phillips

Jeden z najkrajších príbehov aké som mala možnosť čítať. Obaja hlavný hrdinovia si prešli cez mnohé úskalia. Hlavná hrdinka musela bojovať s predsudkami, odcudzeniami, urážkami za veci ktoré nespáchala. Spoločnosť sa jej obrátila chrbtom a žila pomaly na ulici. Títo dvaja mladý ľudia museli prejsť dlhou cestou plnou prekážok, dokonca aj zo strany rodiny, aby nakoniec mali sladký happy end.

11.05.2020 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Ďalší skvelý príbeh z pera autorky. Znova hlavný hrdinovia sú poznačený minulosťou. V príbehu zažijeme aj policajnú zápletku ktorá tomu dodáva nádych akčnosti. Pomedzi to vtipné dialógy a humorné situácie. A prirodzene na čele všetkého stojí láska.

10.05.2020 5 z 5

Nezapomenutelná Nezapomenutelná J. R. Ward (p)

Kniha má romanticko-detektívnu zápletku, niekto by povedal s klišé – hlavná hrdinka sa zamiluje do svojho bodyguarda – ale mne sa to páčilo. Bolo to také osobité, neraz som sa zasmiala na vtipných hláškach alebo situáciách, nechýbala ani milostná kríza medzi postavami a nejaká ta akcia pri pátrani po vrahovi. Kniha bola pútava s pekne opísaním príbehom.

07.05.2020 5 z 5

Výrečné ticho Výrečné ticho Sandra Brown

Veľmi pekný príbeh. Určite si Lauri v čase keď sa rozhodla vytknúť Drakovi slabú starostlivosť o dcéru ani nepomyslela že to zmení celý jej život - a na konci dlhej cesty najde lásku. Obaja hlavný hrdinovia za sebou majú smutnú minulosť . A najmä pokiaľ sa Drake nevyrovná so svojou, vďaka ktorej vznikajú nedorozumenia a komplikácie, nebudú môcť mať nádej na šťastný koniec.

05.05.2020 5 z 5

V náruči snů V náruči snů Linda S. Howington

Mám rada romanticko-detektívne príbehy. A tento ma osobne veľmi zaujal, dokonca bol podtrhnutý nadprirodzenou mocou. Počas celej knihy sa niečo dialo. Veľa veci bolo pre mňa prekvapením napr. vôbec som nevedela kto je vrah, dokonca som nebola ani blízko.

04.05.2020 5 z 5

Dilema lásky Dilema lásky Sandra Brown

Krásny príbeh o tom ako sa dvaja ľudia spoja aby vytvorili rodinné prostredie pre dieťatko a zároveň spolu bojovali proti zlu ktoré im ho chce vziať. V príbehu o láske nechýba dráma spôsobená tento krát bývalou manželkou a slabou komunikáciou - obaja hlavný hrdinovia sa celý život museli spoliehať sami na seba a nikomu sa nemuseli za svoje činy spovedať a zrazu tu boli osoby na ktoré bolo potreba brať ohľad.

04.05.2020 5 z 5

Klid před bouří Klid před bouří Linda S. Howington

Od doby čo u nás vyšla táto kniha som ju už čítala niekoľko krát. Male nedorozumenie v minulosti kvôli ktorému sa dvaja ľudia začnú priam nenávidieť. Potom však zasiahne osud a bojujú spolu o prežitie. V neľahkých podmienkach pri boji o život pred nejednou hrozbou sa spoznávajú a počas toho k sebe začnú pociťovať lásku. Najviac ma dostal úryvok v knihe z pohľadu medveďa, to som nečakala :D

03.05.2020 5 z 5

Zahrada nových začátků Zahrada nových začátků Abbi Waxman

Osobne ma kniha veľmi neoslovila, aj napriek niektorým dobrým a vtipným častiam. Vyčkávala som nejakú tu romantiku ale nejako sa k nej nedostali, mali plné ruky práce s pestovaním. Čakala som od toho viac.

03.05.2020 2 z 5

Hazard Hazard La Vyrle Spencer

Nemám čo dodať, tento príbeh ma chytil a nepustil. Krásne napísaný príbeh. Použitý opis vo mne dokázal vyvolať pocity akoby sa dej odohrával pred mojimi očami. Nejeden krát som potrebovala servítku. Bolo to smutné, bolo to humorné, bolo to úžasne. Rozhodne stoji za prečítanie.

03.05.2020 5 z 5

Zapomenutá Zapomenutá Catherine McKenzie

Zaujímavý príbeh, hlavnú myšlienku to malo skvelú. Ibaže podľa môjho názoru sa s tým autorka mohla trocha viac pohrať ale inak je to pekný oddychový príbeh.

30.04.2020 3 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Krásny príbeh, plný lásky,humoru,smutku. Časti s Rafaelom nemali chybu :)

29.04.2020 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Jedným slovom FAMÓZNY príbeh, plný napätia a zvratov so šťastným koncom. Bolo to krásne zakončenie celej série. Určite sa k tejto knižnej sérii ešte v budúcnosti vrátim.

28.04.2020 5 z 5

Bláznivý Jack Bláznivý Jack Catherine Coulter

Fantastická kniha, už dlho som sa pri knihe nenasmiala. Od začiatku až po koniec prekypovala humorom. Tetičky Maude a Matylda boli jednoducho skvostné a historka Durban + narcisy nemala chybu. Zároveň to bol príbeh napätia a drámy, stále sa tam niečo nové odohráva. Jeden si už myslí že konečne jedna hrozba pominula a v tom momente boom a nová hrozba je na svete. Konečne sa všetko vyrieši už to vyzerá že budú žiť šťastne až do smrti a potom nastane zvrat, rana rovno do srdca a hlavný hrdinovia sa budú musieť popasovať s problémom ktorý im môže navždy zmeniť život.

27.04.2020 5 z 5

Neodbytný hrabě Neodbytný hrabě Gayle Callen

Láska, intrigy, tajomstvá, faloš,napätie,dráma,humor, tieto slová sú charakteristické pre túto knihu. Páčilo sa mi ako po dlhej dobe niekto v hlavnej hrdinke videl človeka,človeka ktorý má sny a želania. A nevideli v ňom iba príťaž a hanbu. Konečne niekomu stála za pohľad.
Veľmi pekné spracovanie knihy, jedniné čo mi tam chýbalo bol aspoň krátky epilóg.

17.04.2020 4 z 5

Píseň lásky Píseň lásky Catherine Anderson

Nádherný príbeh s originálnou témou, nie jeden raz mi stekala slza po tváry avšak často sa objavil aj úsmev na tvári.Dej plynul rýchlo a plynulo, ľahko sa to čítalo. Príbeh chytí za srdce a hlavné postavy si veľmi rýchlo obľúbite. Rada sa k tejto knihe vraciam.

15.04.2020 5 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Anotácia znela veľmi zaujímavo, ale keďže autorku nepoznám tak som do toho nedavala kto vie aké nádeje aby som nebola sklamaná.
Samo o sebe to nebolo zlé, bol to pekný príbeh ( vtipný, s pointou, držal sa témy a boli tam vysvetlené aj jóga pozície ) ale autorka sa s tým mohla trocha viac pohrať.

15.04.2020 3 z 5

Náruč bezpečí Náruč bezpečí Catherine Anderson

Krásny príbeh ku ktorému sa stale rada vraciam. Človek sa pri nej zasmeje,vyroní nie jednu slzu a dočká sa šťastného konca. Okrem love story sa tu a tam objavia prvky napätia a hlavne dobrodružstva.

15.04.2020 5 z 5