exinix exinix komentáře u knih

Smrt krásných srnců Smrt krásných srnců Ota Pavel

Číst to jde ale mohlo to být kratší

09.02.2016 3 z 5

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

Zbytečně dlouhá, ale číst se to dá

09.02.2016 1 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Konečně četba kterou autor ,,nezprasil" touhou být co nejdelší! Není to úplně ideální, ale v porovnání s ostatníma to jde. Jsem rád že autor nedal na většinu pro kterou je ideál tak 150 000 stránek a zbytečně jí nenatáhnul zbytečnostmi.

09.02.2016 4 z 5

Bajky Bajky Ivan Andrejevič Krylov

Pro mě normální knížka obsahující bajky, dlouhá je tak akorát klidně by mohla být kratší. Komu to připadá málo tak nikde není zakázáno ji přečíst třeba třikrát, když už teda nemá nic lepšího na práci.

09.02.2016 4 z 5

Muž sedmi sester Muž sedmi sester Jaroslav Havlíček

Zastaralé výrazy, blekotání o ničem (až mě rozbolela hlava) . Děj se dá napsat na 60 stránek. Nechápu jak to může mít tak velké hodnocení. Občas si říkám jak asi žijí lidé, kteří se u této knihy smějí a připadá jim to jako dobrá zábava.

09.02.2016 odpad!

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

remark se touto ,,knihou" podepsal pod můj seznam neschopnejch ,,spisovatelů". Kniha má být napsána tak, aby si jí mohl čtenář rychle plynule číst a sebrala mu co nejméně drahoceného času což tato rozhodně není. Možná že někdo KDO NEMÁ CO NA PRÁCI tuto knihu uvítá a bude zabijet čas čtením zapomenuté historie místo toho aby řešil opravdu důležité věci. Takže jako maturant co to čte z povinosti a nemá čas na blbosti to opravdu nedoporučuji

27.11.2015 odpad!

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Tohle se dá poměrně srozumitelně přečíst.. ne jako ta blbost hamelet

03.11.2015 3 z 5

Hamlet Hamlet William Shakespeare

Další hrozně, nevhodně, NESROZUMINTELNĚ a nesmyslně napsané a hlavně ZBYTEČNĚ roztáhlé
dílo (proč jednu scénu napsat na stránku když to jde napsat na stránek 20?)

03.11.2015 odpad!

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Opět další zbytečně dlouhá kniha. Je sice poměrně malá ale hlavní děj by se vešel do poloviční.

22.09.2015 1 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Poměrně krátká ale zbytečně složitá kniha.

22.09.2015 2 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Zbytečně dlouhá kniha ale až na vyjímky se dobře čte

22.09.2015 2 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

V mojí povinné četbě pátá a jednoznačně nejhůře napsaná ,,kniha". Něco tak pitomě napsaného jsem už dlouho nečetl, opravdu nechápu jak se tato ,,kniha" může vůbec někomu líbit. Prvních deset stránek jsem četl asi hodinu a snažil se pochopit co tím jako autor chtěl říci. Marně! ,,Kniha" málem letěla z okna a to jsem klidný člověk. Jednoznačně nedoporučuji!

22.09.2015 odpad!