Evule114 Evule114 komentáře u knih

Sonea - Novicka Sonea - Novicka Trudi Canavan

Mě se tento díl četl o něco lépe než první, i když jsem čekala, že zde bude více Akkarina, ale to se nestalo. Někdy mi mise Dannyla připadaly fajn, jindy mi vadily. To, že se nechá Sonea trápit tak dlouho se mohlo o něco zkrátit. Ale počtení to bylo příjemné..

09.04.2018 4 z 5

Společenství čarodějů Společenství čarodějů Trudi Canavan

Musím přiznat, že na mě to hledání zdlouhavé bylo, a proto musím ubrat hvězdičku. Jinak jsem nečekala, že mě to tak chytne a konec mě naprosto pohltil a dostal. Záporáky moc nemusím, ale zde přeci hlavní lord osvobodil Ceryho, tak jak bych ho nemohla nemilovat? Jsem zvědavá na pokračování...

30.03.2018 4 z 5

Rozpálený Rozpálený Julie Kenner

Nemůžu říct, že se kniha četla špatně, ale přišla mi nejslabší. Jako oddychovka byla fajn, ale že bych z ní byla unešená, tak to jsem opravdu nebyla. Za mě maximálně 3,5 hvězdičky...

29.03.2018 4 z 5

Nažhavený Nažhavený Julie Kenner

Určitě druhý díl byl lepší než první a skvěle se četl :-)

20.03.2018 5 z 5

Vytoužený Vytoužený Julie Kenner

Musím souhlasit s některými komentáři, i když tak nízké hodnocení bych nedala. Tak ať to shrnu: Hlavní hrdinka zde vůbec nebyla popsaná krom hustých vlasů a velikosti podprsenky, což nevím proč, mi docela vadilo. Dále je pravda, že výraz ,,kunda" mi zde opravdu neseděl a co mě na knize až do tří čtvrtin vytáčelo, byly její odpovědi ,,ach" jako by byla slabomyslná... Ale k tomu všemu negativnímu se to četlo rychle a konec se mi líbil, i když se děj na začátku táhl a na konci na pár stránkách bylo vše vyřešeno... jsem zvědavá na druhý díl :-)

11.03.2018 4 z 5

V zajetí slasti V zajetí slasti Nalini Singh

V tomto díle mi připadalo, že je mnohem víc akce oproti erotiky, když to srovnáme s prvním dilem, což mi vůbec nevadí. Nevím jak ostatní, ale tohle mě už trošku vytočilo: Nalini píše u každého muže, jak je nebezpečný a na hraně a že ten další je na tom hůř než ten předchozí. Tak to už mě štvalo, ale chápu to :-). Jinak se to četlo samo, akorát mě mrzí, že jsem se těšila na reakce smečky, jak se Dorian proměňuje a ono nic. Nevadí určitě se dočkám v dalších dílech. :-) Také se líbí, že Nalini zahrnuje vždy do knihy i hrdiny dalšího dílu, takže už se těším na Mercy :-)

06.03.2018 5 z 5

Okovy minulosti Okovy minulosti Nalini Singh

Díl od dílu se dostáváme k politickým machinacím rady, což jsem ráda a dozvídáme se více. Konečně jsou zde i lidé :-) takže se máme na co těšit.

06.03.2018 5 z 5

Ledové pohlazení Ledové pohlazení Nalini Singh

Tenhle svět mě baví. Nedokážu si ale představit, co bude v dalších dílech. Navíc další z rady a jako další psychopat? To jako vážně? No jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet a co mysl psynetu podnikne. Jen mě krapet štvalo, jak na každé straně spisovatelka upozrňovala, že je Brenna zlomená. Jinak s každým dílem je to čtivější.

01.03.2018 5 z 5

Předtuchy smyslnosti Předtuchy smyslnosti Nalini Singh

Nemůžu si pomoct, ale druhý díl se mi četl lépe než první. Musím protestovat, něco nového jsme se jen přeci dozvěděli. Psynet má svou vlastní mysl, která mluví s Faith. A také se nám vyvíjí, jak to s psyi dopadne? Bude vzpoura? Také se mi líbilo, že tam byla Sascha a Lucas. No jsem zvědavá, kam to bude směřovat v dalším díle :-)

27.02.2018 5 z 5

Otrokyně citů Otrokyně citů Nalini Singh

Za sebe musím říct, že jsem naprosto spokojená. Po prvním zděšení, že je knížka psaná ve třetí formě (kterou nenávidím), se mi po pár stránkách četla neuvěřitelně lehko, což se mi ještě nestalo. Vůbec poprvé jsem za ni byla ráda a užívala si jak pohled Lucase tak pohled Saschi.
A druhá věc, miluji jakékoliv měňavce. Svět Psyů byl také zajímavý a lehce představitelný. Taky se přikláním k názoru, že na jednu stranu tam bylo erotiky až nad hlavu a místo ní by mohlo být víc děje, ale na to, aby to spadalo do červené knihovny jí bylo málo. Za mě mohla mít ještě o několik kapitol navíc. Vůbec bych se nezlobila, spíš naopak a ten konec bych prodloužila. :-)

23.02.2018 5 z 5

Ztracené insignie Ztracené insignie Sandra Regnier

Musím přiznat, že na mě byl konec moc rychlý a bitva mi přišla useknutá, ale třeba je to jen můj dojem... taky autorka nemusela zabíjet Ciarana mého oblíbence :-(. Jinak to bylo hezké. A Pan byl taky super :-).

Dračí proroctví Dračí proroctví Sandra Regnier

Tak tenhle díl mě vážně dostal, nejen, že jsem si Ciarana oblíbila, ale on je napůl drak? No prostě nemám slov :-)

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Skvělé čtení. Bohužel jen na pár hodin, jak kniha byla čtivá. Moc se mi líbila a za tři dny jsem doslova shltla celou sérii. Felicity je opravdu povedená. Nevím, co jiného dodat. Akorát, že mi to trošku připomnělo sérii drahokamy, ale s druhým dílem se toto srovnání vytratilo. :-) A navíc jsem ráda, že jsou zde elfové :-)

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Myslím, že musím nesouhlasit. Chudoba je velice reálná, ale zbytek už byl trošku nadnesený, i když moc dojemný a krásný. Konečně série, kde nejsou pracháči, ale obyčejní lidé :-) za mě prostě dokonalost sama :-)

11.02.2018 5 z 5

Magie spojuje Magie spojuje Ilona Andrews

Opět skvělé počtení, hlavně ten konec, už se těším na další díl

Pravidla hry Pravidla hry Chloe Neill

Musím se přiznat, že tento díl se mi ze začátku četl poněkud hůře a musela jsem si dát pauzu. Děj mi přišel takový, že se kolem prezidia vše moc natahuje a do toho ještě ty vraždy a najednou bum a na pár stránkách je vše vyřešeno, ale každopádně po horším rozjezdu u mě se opět četla sama :-)

Leo Leo Mia Sheridan

Nádherný příběh, který i když má stinnou minulost, tak mi přijde veselý... těším se i na pohled Lea :-) ale i tak by mi to stačilo :-)

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Za mě můžu říct naprostá dokonalost. Příběh se četl sám, miluji, když je to z pohledu obou postav, i když té druhé je tam málo. A co je nejhlavnější? Naprosto romanticky odzbrojující, naivní a neskutečně dojemný příběh. Tohle jsem vůbec nečekala :-) zhltla jsem knížku za den, tak mě dostala..

27.01.2018 5 z 5

Mrazivé kousnutí Mrazivé kousnutí Chloe Neill

Nemůžu si pomoct, ale tady byl Seth Tate mým oblíbencem :-), i když předešlé dva díly jsem ho nemusela. Kdo by čekal, že se z něj vyklube anděl? No já rozhodně ne :-) a teď jsem zvědavá na prezidium :-/

15.01.2018 5 z 5

Na ostří špičáku Na ostří špičáku Chloe Neill

Ach jo, tak takový konec jsem si nepředstavovala, doufám tedy, že někdo Meritino srdce opět naplní, i když moc romantiky čekat nemůžem...

04.01.2018 5 z 5