Evule114 Evule114 komentáře u knih

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Příběhy autorky se mi líbí, i tentokrát jsem si zpříjemnila dva večery. Je to takové oddechové čtení, když chcete úplně vypnout. Na zadek jsem si z toho nesedla, jak se říká, ale je to fajn počtení.

06.09.2021 4 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Knížky od Elle miluju, ale téhle jsem se dlouho záměrně vyhýbala. Upřímně mě vůbec nelákalo číst o dvou klucích. Jsem nesmírně ráda, že jsem se k tomu dokopala, Elle mě opět nezklamala a z tématu dvou mužů udělala naprosto sexy počtení dvou přitažlivých rošťáků a za mě lechtivé scény byly opravdu LECHTIVÉ....Navíc to bylo opravdu vtipné a přezdívka humříkraťasy neměla chybu. Přečetla jsem jí na jeden zátah a můžu jedině doporučit, co jiného se může stát, že jí odložíte? Já jí odložila teda až na úplném konci. Už se moc těším, až si přečtu On a My.

31.08.2021 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Tenhle příběh je velmi lehce napsaný. Opravdu se čte sám. Pro mě to bylo příjemné počtení, nic náročného. Hlavní postavy mi byly od začátku příjemné i ta vzájemná chemie. Naprosto jsem se tomu oddala a i slza ukápla. Za mě určitě přijde vhod, když se chcete odreagovat.

28.08.2021 5 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Nemůžu si pomoct, ale hned na první stránce jsem měla pocit Deja vu, že už jsem příběh četla, což byla blbost, ale udělala to scénka s kalhotami, pak ještě jedna později s rudou rtěnkou, ale nevzpomněla jsem si v jaké knize to už zaznělo. Každopádně příběh byl moc milý na deštivé odpoledne úplně ideální. Sice je opravdu předvidatelný, ale vůbec to ničemu neuškodilo. Já si ho naplno užila a s klidným svědomím můžu doporučit.

27.08.2021 5 z 5

Jeden hrob za druhým Jeden hrob za druhým Jeaniene Frost

Tento díl mě hodně bavil, akorát ten konec mě zklamal. Těšila jsem se na uvěznění Kramera, ale bylo to moc useknuté, ale i tak jsem si to užila.

25.08.2021 5 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Další opravdu povedený příběh od spisovatelky. Řekla bych, že se mi snad i líbil více než předchozí díla, která jsem četla. Sice podle anotace jsem čekala samotný sex od začátku, ale pěkně jsem se spletla. Dokonce mě příběh i dojal. Za dva večery není co číst, takže vřele doporučuji. Na odreagování je naprosto ideální.

22.08.2021 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Myslela jsem si, že budu číst podobný příběh jako byla Barva půlnoci, akorát mě bude víc bavit. Kdybych byla young adult, tak by to byla perfektní knížka. Bohužel do této věkové kategorie už nějaký čas nezapadám, tak proto některé myšlenky hrdinů mi přišly dětinské, ale bylo to milé počtení. Aspoň jsem se vrátila o pár let zpět. Pro klidné pohodové odpoledne je kniha ideální. Nemůžu popřít, že jsem se u ní nebavila. Určitě je velmi poutavá a když už jsem se začetla, tak jsem jí za den přečetla. Můžu s klidem doporučit, ale je opravdu pro mladé.

20.08.2021 4 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Kapitoly Caina z minulosti se mi ze začátku četly poněkud špatně, ale jak děj utíkal a prolínal se, tak jsem byla čím dál víc zvědavá a to rozuzlení prostě bylo úplně skvělé. I když jsem tušila, co se dělo už po pár kapitolách, tak konec jsem si nedokázala představit. A co se týkalo Rachel a kapitol současnosti, tak ty jsem si užívala od začátku do konce. Takové milé počtení na jedno odpoledne.

18.08.2021 5 z 5

Neměli bychom Neměli bychom Vi Keeland

Mě knížka naprosto sedla. Nechyběl zde humor, špičkovaní a jiskření mezi hlavními postavami a také nějaké to drama. Pro mě děj měl hloubku a celkově jsem knížku slupla jak jednohubku. Skvělé letní počtení na odreagování. Prostě nemůžu nic víc dodat, že mě opět autorka svým dílem nezklamala, ba naopak se těším na další její knížky.

12.08.2021 5 z 5

Před záhrobím Před záhrobím Jeaniene Frost

Další díl, který mě mile překvapil. Tato série se fakt dobře čte. Někdy mám u série pocit, že už mě nic nepřekvapí, ale tady tomu to je naopak. Jeaniene mě fakt baví. Můžu jedině doporučit.

12.08.2021 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Ze začátku na pár stránkách jsem si říkala ,,To si snad dělá srandu?'' Opak byl ale pravdou. Po překonání těch pár stránek jsem se do příběhu úplně ponořila a jaké velké překvapení nastalo, když jsem zjistila, že to není klasický erotický román, ale naprosto romantická knížka. Navíc jsem se s hlavním hrdinou naprosto ztotožnila, když jsem před nějakou dobou řešila stejný problém. Naprosto skvělý příběh, který nenechal mě oči suché. Pokud chcete oddych od neustálých sexuálních scén a opravdový vztah mezi dvěma zamilovanými, tak jedině můžu doporučit. Za den jsem měla přečteno.

31.07.2021 5 z 5

Předurčena do hrobu Předurčena do hrobu Jeaniene Frost

Další díl, který mě víc než mile překvapil. I když jsem o tom v první třetině knihy moc nevěřila.. doporučuji

27.07.2021 5 z 5

Nenávist až za hrob Nenávist až za hrob Jeaniene Frost

Tento díl byl za mě prozatím nejlepší. Nadupaný akcí a napětím. V jedné chvíli si ze čtenáře autorka ,,utahuje", aby přidala na dramatičnosti, ale můžu říci, že i mě na chvíli dostala. Jen tak dále, těším se na další díl.

19.07.2021 5 z 5

Jednou nohou v hrobě Jednou nohou v hrobě Jeaniene Frost

Druhý díl byl opět velice čtivý a můžu napsat, že i stejně dobrý. Nezdá se mi, ale že by předčil díl předchozí. Každopádně jsem se opět bavila.

19.07.2021 5 z 5

Na půl cesty do hrobu Na půl cesty do hrobu Jeaniene Frost

Tak tohle byla knížka podle mého gusta. Naprosto mě bavila od začátku do konce. Také se mi líbil děj, který zahrnoval větší časový úsek a plynul jako po másle. Za den jsem jí měla přečtenou, jak jsem se od ní nemohla odtrhnout. Jsem moc zvědavá na pokračování.. Trošku erotiky, humoru a nadpřirozena můžu číst pořád..

10.07.2021 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Knížka se čte opravdu dobře, akorát mám poslední dobou smůlu, že mi hlavní hrdinové začínají lézt na nervy díky svému chování. Nakonec ale Alex se nestal úplným kreténem a já si to nakonec užila, i zamotání a rozpletení příběhu bylo super. Jako oddechovku vřele doporučuji.

24.05.2021 4 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Omlouvám se za to vyjádření, ale Vic byl opravdu kretén k pohledání. Miluju záporáky, ale jeho jsem nějak nemohla zkousnout. Zato Emilia mi byla od začátku sympatická. Naštěstí se to ke konci zlomilo a já knížku nadšeně dočetla. Přečetla jsem jí za odpoledne. Nemůžu říct, četla se dobře, ale pořád mám z Viciouse rozporuplné pocity. Za mě osobně je to na 3,5*, ale je to asi tim novým prostředím, už se vrhám na druhý díl. :-)

20.04.2021 4 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Dávám jedinou radu: Nečtěte knížku, pokud druhý den brzo ráno vztáváte do práce. Já četla do noci a nemohla knížku odložit, dokud nebudu na konci :-). A pak to ráno v práci byl děs :D. Jediným slovem STRHUJÍCÍ!!!! Opravdu velice krásný příběh dvou křehkých duší. S normálním erotickým románem bych to vůbec nesrovnávala. River měl opravdovou hloubku a byl dechberoucí... a to jsem se na začátku bála jaké to bude a byla jsem víc než v šoku jak skvělý příběh to byl a jak píše autorka, tak i mě se tento příběh vryl do srdce. A z toho epilogu? Jsem měla zástavu srdce, i když jsem si pořád říkala, že si autorka trošku utahuje :-) ale i tak to byl dokonalý zážitek. Můžu jedině vřele doporučit a pokud někdo váhá, tak neváhejte je to nádherný příběh.

18.04.2021 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Knížka se opravdu čte dobře. Akorát si nemůžu pomoct, ale přišla mi tak trošku povrchní. Miluji červenou knihovnu, ale mám ještě radši, když je v tom i silný příběh. Tady u Gillian jsme se tak něco dozvěděli, ale u Jacka mi chyběl jeho příběh rozvést trošku víc do hloubky, ale nakonec tam tak nějak všechno bylo a já jsem v závěru spokojená. Jinak mohu doporučit.

17.04.2021 4 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

Ze začátku mě mátly kapitoly současnosti a minulosti. Ale jak jsem se začetla, tak to byla opět jízda. Super počtení.

03.03.2021 5 z 5