Evule114 Evule114 komentáře u knih

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Raine Miller

Ne každému tato série může sednout, já za sebe mohu říci, že mě nadchla. Ze začátku jsem si nemohla zvyknout na pohled z Ethanovy strany, ale pak mě to chytlo víc než první díl. Rozhodně je to velmi dobré čtení.

27.01.2016 5 z 5

Horečka Dananů Horečka Dananů Karen Marie Moning

Pro některé z vás mám dobrou zprávu, také jsem byla naštvaná, že další díl nebude vydán, ale má kamarádka objevila něco úžasného, tak na to mrkněte také :-) Jedna dobrá duše nám to začala překládat, tak jí podpořte, ať pokračuje :-) http://life-digi.blogspot.cz/2015/11/karen-marie-moning-dreamfever-fever-4.html

03.01.2016 5 z 5

Avena: Skrytá Avena: Skrytá Marianne Curley

Takže mám špatnou zprávu, druhý díl se nechystá vyjít, tak pokud umí někdo dobře anglicky, že by to přeložil, tak mu ráda za to zaplatím... jinak to nevidím... a nebo poprosit přímo překladatelku, ale to bylo moc drahé..

01.01.2016 5 z 5

Eden Eden Helen Douglas

Musím uznat, že tato knížka byla dobře napsaná, snad se začnu zajímat o hvězdy více než doposud. Nádherná knížka a skvělý nápad. Byla jsem mile překvapená, jen si nejsem jistá, jak to je s dalším dílem :-)

01.01.2016 5 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

Některé tato kniha možná až tak nenadchla, ale díky tomu, jak je knížka psaná se velmi dobře čte a neměnila bych jí za žádnou jinou. Možná chvilkama by to chtělo více děje než sexu, ale to už je věc názoru každého z nás. Já osobně hodnotím kladně, protože při této knížce jsem se skvěle odreagovala a tím, že tam nebyly prozrazena tajemství obou postav je jen velmi dobře, protože to člověka nutí číst další díl, který bude z pohledu Ethana na což se popravdě těším, ale zároveň jsem kapičku zklamaná, že to není z pohledu Brynne, jinak já jsem s touto knížkou spokojená :-) pokud máte děvčata rády červenou knihovnu, tak vřele doporučuji :-)

26.12.2015 5 z 5

Jedině s tebou Jedině s tebou Lisa Renee Jones

No tak to jsem vážně zvědavá, jestli u nás vyjde další díl, protože mě by vážně zajímalo, jak tohle vlastně dopadne.. Každopádně knížka se mi líbila, ale zajímalo by mě ještě, co bude dál s Markem :-) ten se dostal pod kůži mě :-)

17.12.2015 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Lisa Renee Jones

Druhý díl je opravdu velmi dobře napsán. Dokonce i Mark mi začal být sympatický, jen jsem doufala, že Rebecu Sára najde a stanou se z nich kamarádky, ale nestalo se tak. Člověk si stejně domyslí, že to nemůže dopadnout dobře. Ještě jsem zvědavá na vnitřní démony od Chrise, a proto jdu na další díl :-)

10.12.2015 5 z 5

V tvojí kůži V tvojí kůži Lisa Renee Jones

Opravdu krásná knížka... no jsem zvědavá kdy na Sáru něco zkusí Marek.. Pokud vůbec něco zkusí... Hlavně jsem opravdu napjatá, co se stalo s Rebekou, doufám, že se z toho nevyklube vražda... Každopádně tato knížka stojí za přečtení.. :-)

06.12.2015 5 z 5

Avena: Skrytá Avena: Skrytá Marianne Curley

Musím říci, že tahle knížka, tenhle příběh je nádherný, opravdu jsem si ho užila od začátku do konce a moc mě mrzí, že nejsou další díly :-( Rozhodně musím říci, že tahle knížka je tisíckrát lepší než Zavržený a milionkrát lepší než Pád... s těmihle knihami na téma andělé se Avena nedá vůbec srovnat... Já musím mít doma další díl a je mi jedno jak...

29.11.2015 5 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Pravda, ten epilog mě dostal :D, ale jinak knížka byla naprosto skvělá, jen ve mě nechala otázku, proč Kate měla špatný pocit ze své přítelkyně? Doufám, že další díl bude o jejich přátelích.... nemůžu se dočkat pokračování :-) Každopádně tato knížka neměla chybu :-)

22.11.2015 5 z 5

Propusť mě Propusť mě Julie Kenner

Nemůžu dát 5 hvězdiček, protože jsem čekala, že to bude lepší, ale i tak hodnotím dobře, protože se mi knížka líbila, i když tam mohlo být méně erotických scén a více děje :-)

22.11.2015 4 z 5

Pokoř mě Pokoř mě Julie Kenner

Pokračování se mi líbilo, konečně na konci bylo řečeno, co Damiena trápí a z čeho je obviněn. Jen mě trošku štvalo to, jak se neustále autorka zmiňuje o sebepoškozování Nikki, to mi trošku zvedalo žaludek, jinak se mi pokračování líbilo a dobře se četlo :-)

17.11.2015 5 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Děj mohl být trošku víc napsán do hloubky, jinak to bylo úžasné čtení plné emocí. Konec mě opravdu dostal. Neudržela jsem slzy na uzdě a pobrečela jsem si u toho. Vřele doporučuji všem :-)

03.11.2015 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Musím uznat, že tahle knížka mě naprosto překvapila a nadchla, tak jsem se do ní začetla, že po pár hodinách jsem v ruce držela druhý díl... Čekala jsem, že hrdinka bude mít křídla, ale nic takového, každopádně děj je skvělý, takže vřele doporučuji všem.... já se do téhle trilogie zamilovala :-)

01.11.2015 5 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Musím přiznat, že jsem se na další díl těšila a mrzelo mě, že to není pokračování nabíječe a roštěnky, taky není tak vesele napsaná jako nabíječ, ale přesto byla krásná a všem jí doporučuji. Jen vás upozorňuji, že pokud čekáte sexuální hrátky na každé druhé straně, jak to bývá zvykem, tak se jich nedočkáte. Je to krásná romantická knížka a zápletku si užijete až na samotném konci jako třešničku na dortu.

29.10.2015 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Hezké zakončení trilogie... dokonce mě to tak bavilo, že se mi těžko věří, že není nějaké pokračování, ale kdo ví, čeho se dočkáme... Každopádně doporučuji, i když nejvíc z těch tří se mi líbil cizinec...

27.10.2015 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Tahle knížka byla ještě lepší než božský bastard. Moc se mi líbí, že postavy jsou přátelé původních hrdinů. Úplně jsem si je zamilovala. Cizince rozhodně doporučuji všem a už čtu božského hráče, tak jsem zvědavá :-) Prostě se od těch knih nemůžu odtrhnout :-)

21.10.2015 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Souhlasím, tato kniha je určitě lepší než 50 odstínů šedi. Četla jsem jí jedním dechem. Chápu, že někomu neseděla. Je plná sexu i s dobrým příběhem, jen si nemůžu pomoci, ale konec mi přijde až moc uspěchaný a i když budou spolu, tak by mě zajímalo, jak se ten vztah vyvine dál a jak jim to bude klapat v té práci. Jinak jsem byla naprosto spokojená.

18.10.2015 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Knížka byla opravdu vydařená, už jsem četla jednu knížku od Jennifer a také se mi líbila, určitě si přečtu i následující.. rozhodně ji doporučuji všem, jen ten konec byl opravdu zvláštní, takže nemám potuchy, jestli ten Michael tam sehraje ještě nějakou roli...

15.10.2015 5 z 5

Jmenuji se X Jmenuji se X A. J. Molloy

Nevím teda jak ostatní a podle komentů se moc nelíbila, ale mě naopak se tato knížka i spisovatelka líbila. Už to, že píše v první osobě mě potěšilo a knížka se četla sama :-) navíc se mi líbilo, že Mark byl jak za kladˇase, tak trošku měl něco i z té temné stránky. Neříkám, že Ixka na mě chvilku nepůsobila jako naivka, ale i tak hodnotím kladně... je to fajn oddechovka :-)

12.10.2015 5 z 5