Evitsa Evitsa komentáře u knih

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Já mám jeho knihy ráda.
Vždy si krásně počtu. :-) prostě pohodička.
A ta obálka je tedy mňam mňam ta se mu povedla!!!!
Taky bych chtěla takového "kamaráda" :-))))

04.06.2020 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Tak tohle bylo něco,sice předvídatelné,ale krááááááásné!!!
U této knihy jsem nemohla dnes dělat ,ale V Ů B E C vůbec nic!!!!
Jsem rádá,že jsem to zhltla během dne,ale zase už to mám přečtené a to mě štve.....chjooo

Každopádně Evčo,nezoufej tahle série má ještě jeden díl "Bane" tak doufam,že to Baronet nezazdí a přeloží i poslední díl!!!!
Nicméně,že to byl Baronet,tak tam bylo docela dost překlepů v překladu! :-/

A u čeho jsem se fakt zasmála??? " Vicious řekl:Další,co natáhnul bačkory." :-)))))))

Za mě každopádně ***** a doporučuji přečíst co nejdříve :-))))

01.06.2020 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Čekala jsem od této knihy mnohem více!
Začátek byl tedy opravdu hodně vlahý ,vůbec jsem se nedokázala začíst.
První pusa proběhla v půlce knihy ,a přišlo mi,že se to célé prostě moc táhlo a v celkovém ději se skoro nic nedělo .
Popis byl někdy až moc detailní a podle mého tomu sebralo tu dychtivost,kdy chcete číst dál a dál a je vám jedno,že nebude spát.Já tam necítila žádné to WOW!!!

První dvě série od Jennifer jsem zhltla jedním dechem,ale tady jako kdyby to ani nenapsala ona,aspoň tak to působí na mě .
Pro mě průměrné čtení,doufám,že další díly budou jen lepší!!!

30.05.2020 3 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Kniha se četla sama,nemohla jsem se od ní ani odpoutat,jedině spánek mě přemohl :-)
S romantikou v této knize to je úplně stejné jako u knihy Kulti.
Až u konce padne první pusa,takže kdo čeká žhavou knihu nebo drama plné zvratů má smůlu,ale kdo čeká dobré hlášky (moje srdce by utlouklo i máslo) a odpočinkové čtení,určitě si jí musí přečíst.
Ty epilogy jsou slabší,určitě by zasloužily více propracovat rozvinout.

02.05.2020 4 z 5

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Tak to jsem ani ve snu nedoufala,že se dočkáme těchto půlek! :-)
Doufám,že vydají všechny
Každopádně super počteníčko a doplnění prvního dílu.

30.04.2020 5 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Já ho prostě žeru.
Kniha byla vtipná,a dost jsem se u ní nasmála.
Třaba s těma kočkama to rozhodně nemělo chybu. :-)
A určitě je hezké vidět mužskýma očima jak se kouká na ženu a co si myslí.
Za mě jako vždy 5 *****

06.02.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Obálka je hezká,ale neutrální a nespojuje nijak s dějem.
Kniha je rozdělená do částí a má různé pohledy.
Za mě by klidně mohla být první část kratší ,protože čím víc se píše o jejich dětství tím někomu potom může připadat ten příběh divný a nemorální ,a rozhodně dává knize jiný úhel pohledu než kdyby ta první část byla třeba jen jako prolog.
Jinak je kniha moc hezky napsaná a téma sice né nové,ale rozhodně čtivé a zajimavé.
Kniha nemá epilog,ale rozhodně je konec super!!!
Leka i Bitsy mají dobré charaktery i když on dělá to co dělá...

02.02.2020 4 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

To je zase obálčička mňamkozníííí :-)
Knihu jsem zhltla jedním dechem a i když téma bylo zase šéf a podřízená tak tomu tedy daly úplně nový rozměr ,fakt se to nádherně četlo a bylo krásné jak v jedné větě vás rozpláčou a hned ve druhé vás rozesmějí,fakt bomba.
A to jsem si říkala,že nebudu brečet,takže jsem dost často promrkávala v dopravním prostředku a občas odložila :-)))))
Bylo hezké ,že na sebe nic nehráli a opravdu se chovali zodpovědně a nechtěli jeden druhého ranit.
Všechno bylo krásně vyvážené!!!!
Už se těším na rok 2020 na další nášup!!!!!

16.12.2019 5 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Nevím jestli ten to díl byl lepší než první díl,ale mě tam chyběla prostě nějaká pořádna akce,něco co by mě vtahlo do děje a nepustilo.
Příběh hezký,ale ničím vyjimečný.
V mém případě za týden už ani nebudu vědět o čem pořádně byla. :-(

15.12.2019 3 z 5

Vlčí hora Vlčí hora Ivana Ondriová

Kniha byla JINÁ...??
Asi po 2 kapitolach jsem knihu odložila,protože jsem si myslela,že zrovna na ní nemám náladu.
Po pár měsících jsem se hecla,že to konečně dočtu a musím říct,že tato kniha mě pouze jen utvrdila,že česko-slovenský spisovatelé nejsou nic pro mě.
Ani nevím jak to hodnotit...
Přijde mi,že nějací autoři to píší pod vlivem drog a nebo jiných návykových věcí...

15.12.2019 2 z 5

Vévodkyně Vévodkyně Nichole Chase

Mě osobně se kniha moc líbila.
Je dobře napsaná,žádné míchání v 1 a 3 osobě!
Obálka je povedená a přesně víte kdy vznikla během toho děje :-)
Děj je sice předvídatelný (u která knihy poslední dobou není,že...),ale za to
krásný a takový vyrovnaný a má všechno co by kniha měla mít a čte se úplně sama.
Alexe nejde jinak než nemít ráda a Sam držet palce !
Epilog byl takový rychlejší,ale chápu,že je to účelně,aby to navazavalo na 2 díl kde se dozvíme jak to bude dál...

Docela mě překvapilo negativní hodnocení děvčat. Chápu,že každé se to nemusí líbil,ale proto se píše přeci anotace,aby věděly do čeho jdou ,ne????
Každopádně tady hážou co tam chybělo a jak to stálo za .... atd. ,a dělají jak když mají za sebou kupu bestsellerů ,které napsaly!
Rozhodně se nebráním a můžou se do nějaké knihy pustit a pak si ráda přečtu jejich "TRHÁK"! ;-)

08.11.2019 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Nejdříve jsem si říkala,že bych hodnotila knihu jednim slovem a to "DIVNÁ"
Ale,když se člověk nad tím příběhem zamyslí,vidí jak to může dopadnout ve vztahu i v rodině,když spolu lidi nekomunikují a ani nevyjadřují své názory a pocity!
Od Colleen jdou všechny její příhěhy dost do hloubky,každy sice jiným směrem ,ale příhěh v nás zůstane ,protože to jsou příhěhy ,které lze těžko zapomenout!
Pravda je,že taky na to musíme být naladěni,né vždy každý má sílu číst takový příběh.

Tahle rodina tedy byla pořádně ujetá,a musím říct,že Merit měla koule to taklhe všechno napsat.
Jinak konec mi přišel docela takový nedokončený,kdyby to mělo třeba i epilog vůbec bych se nezlobila.

25.10.2019 3 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Taky vám ty knihy co hltáte jedním dechem připadají krátké a máte je prečtené za pár hodin?
DĚSNÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
Tahle série je tedy rozhodně mňamkozní!!!!!!!!!!
Nechtěla bych,ale čekat 10 let než se někdo probere k životu a pochopí co cítí celou tu dobu.
A jeho macecha je tedy neuvěřitelná a to ani nemluvím o jeho otci.Otec roku by z něho rozhodně nebyl ani kdyby se bortil svět kolem nás!
Už se moc těším na další díl,ještě že je vydávají po měsíci(který se protáhl na 4 měsíce)grrrr,ale série má 4 díly ,tak doufám ,že na ty další dva díly nebudeme čekat dlouho???

21.10.2019 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Knížka se hezky četla,byla napínavá a pořád jsem si říkala kdy se to v dobré obrátí a ono pořáááááád nic. :-)
Ale ten konec mě tedy upřímně zklamal jak tak to bylo hopem ukončené,škoda.
A to ani nemluvím jak dlouho jsme musely čekat na eknihu!!!

21.10.2019 4 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Proč to bylo tak kraaaaaaaaaaaatké?????????????
A proč to končilo tak jak to končilo?????
A proč zase musíme čekat než vyjde další díl ,který je mimochodem o Hunterovi a 4dil je v nedohlednu....!
To je normální mučení!!!!
2díl byl opravdu skvěle napsaný a i já jsem se smála ,bohužel i v dopravním prostředku a po ulici ani nemluvím :-)
Byla to jedním slovem JÍZDA!!!!!
Vřele doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))))))))))

21.10.2019 5 z 5

Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Audrey Carlan

Tak tady jak už necestuje za dalším dobrodružstvím ,tak z mého pohledu to už nebylo takové jako předešlé díly.
Ale musím říct,že je to snad poprvé co jsem byla za ně "unavená" z toho věčného sexu!
Bylo to až úmorné to pořád číst a taky to bylo hrozně moc zdlouuuuuuuuuuuuhavééééé...

17.10.2019 3 z 5

Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Audrey Carlan

Obal nadále zůstává děsný...
I tento díl se krásně četl úplně sám, ale co mi vadilo byla její naivita, která až přerustala do hlouposti a pak jak byla za každé malé příležitosti pořád mokrá,upřímně se divím, že se Amerika ještě nepotopila....

29.09.2019 4 z 5

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Audrey Carlan

Ach jo,já nevím jak autorka přišla zrovna na tyhle obaly...
Každopadně 2 díl se parádně rozjel a bylo to tedy počteníčko :-)

28.09.2019 5 z 5

Za mě obálka je tedy děsná!Vůbec nijak nevystihuje děj knihy a kdo nemá rád tyhle kočičí vzory, tak bych naopak řekla, že to může odradit tak jako mě. Já to odkládala určitě víc než rok než jsem byla přemluvena, abych tomu dala šanci. Věřím, kdyby to mělo jinou obálku získá si to více čtenářů!
Námět knihy je fakt moc pěkný a vlastně každá kniha má 3 děje což je jen bonus pro nás :-)
Je asi jasné, že všem se nebudou libit všichni, ale jako celek je kniha moc vydařená, plná lásky, humoru, dobrodružství a já se moc těším kam nás zavede další cesta....

26.09.2019 4 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Tahle kniha byla super mňam !
Četla se jedním dechem za pár hodin.
Nebyla preslazena a ani zbytečné řeči kolem.
Jen lituji, že nemůžu číst všechny díly dohromady a musím čekat :-(

12.09.2019 5 z 5