Evitsa Evitsa komentáře u knih

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Tato kniha, doufám, ze i celá serie bude patřit do meho TOP seznamu.

Kniha má děj, ktery ma hlavu a patu, každé slovo a každé rozhodnutí má své místo a vše zapadá dohromady.
Nepřipadá vám, že autorka to tam napsala jen aby to bylo jak je u mnohých knih, ale proto že to tam prostě patří.

Část děje se odehrává v erotickem klubu a musím uznat, že se žhavé scénky dají napsat i bez agrese a vulgarity.

Já se taaaaaak těším na další díly, že se snad zblaznim .....
Šup šup ať to lítá a máme co číst....

19.09.2022 5 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Jsem ráda, že nejsem jediná, ktere nebyla nadšená časovou osou.
Jako napsat zacatek kapitoly dnešek a hned podtim napsat o týden později je dost divné..
Příběh byl moc hezky, ale mám tu to ALE.
Něco mi tam proste chybělo .

17.09.2022 4 z 5

Americká královna Americká královna Sierra Simone

Jsem ráda, že jsem počkala až vyjdou všechny díly, protože dočíst první dil a pak nemít po ruce druhý, tak to by mě upřímně asi kleplo!
Ze začátku mě moc nebavilo přeskakovaní přítomnosti do minulosti,ale chápu, že to bylo nezbytně nutné!
Ale ten děj ......,fakt paráda a super napsané a popsané :-)
Ja dávám rozhodně 5*

24.01.2021 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Tak za mě rozhodně 5*.
Kniha byla moc krásně napsaná, vtipná, plná lásky i smutku, super hlášky a zážitky k nezaplacení :-)
(třeba se zmrzlinou a nebo perlovy náhrdelník a zahrnutí zlatem)
A obal knihy taky autentický, já jsem byla maximálně spokojená!

11.09.2019 5 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

1, rozhodně souhlasím s Evkou,že Obálka(zase)nemá nic společného s knihou o to vím ,mě překvapuje,že je to originál přebal.Čekala bych ho buď v obleku a nebo v rondonu a třeba i s nějakým mňam jídlem.
2,co se mi líbí víc u autorů je,že tolik neodbíhaj od témata jako některé autorky.
3,nevím jak to chodí v Americe s dodáním surovin,ale tady rozhodně ,nejdříve přijede zásobování a buď se plati na místě a nebo potom na fakturu a rozhodně se nejdříve překontroluje jakost a množství.Tak to jediné mi tam moc nesedělo.
4,mě kniha tedy rozhodně naplnila pohodou,byla krásně napsaná.
Možná byl děj předvídatelný jak se píše níže,ale mě to nevadilo ba naopak jsem dlouho nečetla tak něco hezkého a vyrovnaného.
5,pro ty co chtějí číst knihu,která není předvídatelná rozhodně doporučuji si přečíst knihu od Moniky Wurm - Rockové tango!!!!!!!!!!!
Pak bych chtěla znát váš názor,jestli jste čekali takový konec,já tedy ani ve snu!!!!!! :-)

27.05.2019 5 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

konec byl úplně nejlepší a jen co si na to vzpomenu mám úsměv na tváři.
Fakt moc vtipné!!!!!
taky bych chtěla vidět jeho výraz..... :-)))

25.09.2023 5 z 5

S miliardářem v síti S miliardářem v síti Max Monroe

Me tedy knížka bavila od samého začátku a smála jsem se až dokonce.
A že se na sebe začali koukat po několika letech jinak? To se stává úplně normálně
Hlavně v knize je krásně zachycena jejich laska a úplně ji cítíte a i tu upřímnost v jejich srdcích.
Za mě super kniha a moc se těším na 2dil.
Myslím si, ze by bylo fajn brát knihu a její dej jak je a neocekavat jak by to mělo být, protože pak ty knihy budou všechny stejné!

20.08.2023 5 z 5

Zvrácený Zvrácený Jodi Ellen Malpas

To by melo byt trestné , vydávat sérii po tak dlouhý době, max 2 týdny a to je limit! Potřebuji další díly.....

30.06.2023 5 z 5

Sicilský polibek Sicilský polibek Mon Coucou

Další příběh od Mon bylo zase S U P E R počteníčko.
Já tě prostě Mon miluji
Tu zlomový část jsem tedy nečekala, a říkala si PROČ to tak musí být??????
To jsou jako fakt šoky!!!
Ale na druhou stranu, co si Monique všechno musela vytrpět a snést, vydrží asi jen hrstka lidí.
Ten věk byla tedy rána, ale dnes věkový rozdíl už asi nikdo moc neřeší a když je to TA LÁSKA.
Konec dílu vzhledem k mafii jsem čekala trochu víc brutálnější.
Už se moooooc těším na další díl!!!!!!!!!!!

Nevím, jestli jsem jediná, komu to vadí, ale ráda bych se zeptala a ráda dostala upřímnou odpověď od nakladatelství PETUNKY, jestli oddělování písmenek od slov v celé knize je nějaký nový český trend nebo se jen snažíte nas*at čtenáře a čekáte co všechno vydrží?
Nebo se snad snažíte záměrně likvidovat autory knih, abyste neměla snad paní Nachtmanová konkurenci ...????
Protože mě to jinak tedy hlava nebere a musím říct, že se to dost špatně čte a je to dost iritující!!!
Jak to můžete dát do vydání? Proč tu práci děláte, když Vás očividně nebaví?
Já během čtení musela číst ještě jinou knihu, jinak bych tu čtečku asi vyhodila oknem!
Nebo jste jenom tak neschopní a neumíte dělat vůbec korekci knih?
V tom případě mám pro vás super návrh! Vykašlete se na to, a jděte raději dělat něco jiného, kde svojí prací nebudete štvát druhý!
Už u prvního dílu tam byl ten samý problém jen tady toho bylo tedy rozhodně víc!
Úplně se bojím třetího dílu, aby z toho nebyla morseovka.

07.05.2023 5 z 5

Bezchybní Bezchybní J. D. Hawkins

kniha se čte lehce, neurazí, ale ani to není nějaký srdcebol...
Nečekejte v tom nic dramatického.

22.01.2022 4 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Měla jsem chuť na jednu jednohubku a když jsem viděla novou knížku od Vi, říkám si anotace dobrá to nemůžu šlápnout vedle....
Začátek dobrý, ale nic co by vás stáhlo hluboko, že od toho nemůžete odejít...
Děj mi začínal být povědomí a říkám si, že to už bylo v nějaké knize, ale taky jsem jich přečetla už spousty a občas se to může stát, že je to podobné...
A jak čtu dál a dál a blížím se ke konci ,si říkám kurňa ta Vi to snad od někoho obšlehla, přesně jsem věděla ten děj i ten důvod proč se Hunter tak chová, ale za boha jsem si nemohla vzpomenout co to bylo za knížku, abych to mohla porovnat.
No a když se vrácí bejvelej z vězení mi to konečně seplo.
Vybavila jsem si tytulní stránku a i komentář, který jsem k této knize napsala a jak mě štvalo, že tam dají nějakého chlapáka v kravatě a polobotkách, když v té knize Hunter nosil především pracovní boty a motýlka.
A když jsem konečně tu knihu našla a viděla tu autorku ,tak jsem se fakt zasmála od srdce.

Já, která plánuji žít aspoň do 130 ti, abych mohla přečíst všechno co mám v plánu
si čtu znova stejnou knihu po 2 letech.Aspoň, že to před tím bylo SK a nyní CZ. :-))))))

13.02.2021

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Kniha je velmi čtivá se špetkou humoru což se čte úplně samo.
Myslím, že vše bylo uz řečeno a já knihu mohu jen doporučit.

Aniž bych to plánovala, tak když jsem tuto knihu dočetla a podívala se na svůj domácí oděv musela jsem se zasmát, protože jsem byla doslava od hlavy až po paty celá v růžovém : -))))

12.02.2021 4 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Čekala jsem od této knihy mnohem více!
Začátek byl tedy opravdu hodně vlahý ,vůbec jsem se nedokázala začíst.
První pusa proběhla v půlce knihy ,a přišlo mi,že se to célé prostě moc táhlo a v celkovém ději se skoro nic nedělo .
Popis byl někdy až moc detailní a podle mého tomu sebralo tu dychtivost,kdy chcete číst dál a dál a je vám jedno,že nebude spát.Já tam necítila žádné to WOW!!!

První dvě série od Jennifer jsem zhltla jedním dechem,ale tady jako kdyby to ani nenapsala ona,aspoň tak to působí na mě .
Pro mě průměrné čtení,doufám,že další díly budou jen lepší!!!

30.05.2020 3 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Nejdříve jsem si říkala,že bych hodnotila knihu jednim slovem a to "DIVNÁ"
Ale,když se člověk nad tím příběhem zamyslí,vidí jak to může dopadnout ve vztahu i v rodině,když spolu lidi nekomunikují a ani nevyjadřují své názory a pocity!
Od Colleen jdou všechny její příhěhy dost do hloubky,každy sice jiným směrem ,ale příhěh v nás zůstane ,protože to jsou příhěhy ,které lze těžko zapomenout!
Pravda je,že taky na to musíme být naladěni,né vždy každý má sílu číst takový příběh.

Tahle rodina tedy byla pořádně ujetá,a musím říct,že Merit měla koule to taklhe všechno napsat.
Jinak konec mi přišel docela takový nedokončený,kdyby to mělo třeba i epilog vůbec bych se nezlobila.

25.10.2019 3 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Tento díl byl rozhodně lepší než ten první. :-)
Byla jsem hrozně zvědavá na důvod,proč jeden druhého tolik nesnáší a Davidův "malý problém" byl fakt vtipný :-)))))
Konec mi přišel až moc přeslazený ,ale byl hezký a asi každý chtěl,aby to tak dopadlo,nemám pravdu? :-)
A zase ten obal,ach jo,ten je fakt DĚSNÝÝÝÝÝ.....

22.06.2019 5 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Kniha byla rozhodně zábavná a vtipně pojatá a když si k tomu pustíte pak i ten film ,který je přesná kopie knihy a to doslova tak věřím,že se vám kniha bude líbit ještě o to víc!:-)

Jen ta obálka vypadá jak z 80tek,fakt by ta kniha snesla něco žhavějšího!!!

Už se těším na 2.díl!!!

21.06.2019 4 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Tak já nevím,mě tam něco asi chybělo...
ze začátku jsem se nemohla začíst a pak už to bylo dobré,rozhodně jsem ráda za to,že to nebylo jen zápletka,nedorozumění a šťastný konec ,ale že Rush to zvažoval fakt svědomitě a že opravdu nevěděl co dělat.Gia nevzala do zaječích jak by udělalo asi spousta děvčat a bylo moc hezké sledovat jak se oba milují a jeden druhého respektuje a chápají situaci.

Jeho bratr byl král králů všech blbců.Nechápu jeho manželku,s těma parohama se nemohla vejít ani na stadion!!!!

Epilog by mohl být obsáhlejší ,přišlo mi to ukončené nějak moc rychle...
za mě 4 **** :-)

04.06.2019 4 z 5

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Já Sylvaina žeru!Obdivuji jak dokáže psát o uměleckých dílech a umí to vždy tak krásně popsat,že člověk má hned chuť si zajet na ně kouknout a pokochat. :-)

Líbilo se mi jak zařadil do knihy několik kůltur a náboženstvích a přitom nikoho neurazit.
Věřím,kdyby to psala nějaká autorka tak na konci děje by byla Acacia těhotna a měla nejméně jedno dítě. :-))))))

Za mě všeho bylo akorát a děj byl super,Nic nebylo přehnané ROZHODNĚ dávam 5*****

,,Mona Lisa nikoho nesoudí a vždycky se usmívá."

31.05.2019 5 z 5

Žiadnu lásku, len sex Žiadnu lásku, len sex Vi Keeland

Tak mě osobně kniha zklamala,čekala jsem od spisovatelky nějake wow,kterého jsem se nedočkala.
V prvních 2/3 knihy jsem se vůbec nemohla začíst,a to jak ho pořád odmítala to nebylo vůbec napínavé,ale spíše frustrující.Poslední třetina knihy byla docela čtivá a konec mi přišel ,že je za 5 min celá a už musí končit tak to narvala do pár stránek.
Co mě pobavilo bylo jak jí povídá... ,,Si neuveriteľne krásna" A ty si debil." hahahaha

Každopádně souhlasím s Majuš,že obálka je hrozná spíše ŽALOSTNÁ!!!
Docela by mě zajímalo kdo je dělá,protože rozhodně tu knihu nečetli a jen tak tam někoho dali.Vůbec ta obálka není propojená s tím dějem.

23.04.2019 3 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Začala bych asi korekcí textu.
Jako opravdu????četl tu knihu vůbec někdo než to dali do tisku???
Tolik chyb v jedné knize,tedy klobouk dolu!Ještě v žádné knize jsem nečetla,že se někdo přiblížil na par decimetrů...
Jsem ráda,že nejsem sama komu to vadí!
********************************************************************
Kniha byla pěkná,ale z mého hlediska spíše pro náctileté.
Čekala jsem,že spolu začnou být tedy dříve a na konci děje mi to přišlo až příliš uspěchané ,aby tam nějaký ten sex tedy byl a ,aby se neřeklo...?
Epilog by zasloužil být delší .
Kdo čeká knihu plnou sexu tak tato kniha ho zklame,ale rozhodně jsem se zasmála!!!:-)

22.03.2019 4 z 5