evilunicorn evilunicorn komentáře u knih

Z hovna bič Z hovna bič C. D. Payne

No,takže..že bych se celou knihu lámal v pase,to se říct nedá.Není to vysloveně špatná kniha,ale humoristických knih a mnohem lepších znám celou řadu.Navíc,děj vyznívá na konci jaksi do prázdna,a já měl pocit,že autor už prostě sám neví jak dál.Podtrženo sečteno,nejvíc mě bavily ty básně na koncích kapitol :)

23.05.2018 3 z 5

Diabolik Diabolik S. J. Kincaid

Tak u téhle knihy jsem trochu na rozpacích.Uvědomuji si,že je určena mnohem mladším lidem než jsem já,a ještě k tomu spíš ženskému pohlaví,takže moje hodnocení se asi bude lišit.Předně,obrovské plus je vesmír,ve kterém se děj odehrává.Vše je vymyšlené do nejmenšího detailu,kdy vám před očima rotují hvězdy,explodují planety a cestují hyperprostorem vesmírné lodě.Také musím ocenit politickou zápletku a střety z toho vyplývající.Nicméně,samotná postava Nemesis mi prostě přijde hodně zmatená,potácející se od touhy zabíjet po touhu milovat,příliš patetická.Nemám nic proti milostným zápletkám ve sci-fi(koneckonců,bez lásky bychom neměli Darth Vadera,že),ale tady to té knize vysloveně ublížilo.I tak je to ale pořád hodně silný nadprůměr,a druhý díl si jistě přečtu.

03.12.2017 4 z 5

Syndróm E Syndróm E Franck Thilliez

Temný a hutný krimithriller se zajímavým tématem. Tahle kniha ve mně vyvolala celkem znepokojivé obrazy,plné starých filmů,psychiatrických léčeben a konspiračních teorií..Nicméně( a je to škoda) i tady se narazí na několik klišé.Poznámka pod čarou-trochu mi dělalo problém zorientovat se v tom množství jmen a postav,ale chyba bude asi spíše u mě :)

23.11.2017 4 z 5

Plíseň Plíseň Siri Pettersen

Musím říct,že první díl se mi líbil víc.Na rozdíl od jiných čtenářů mi nevadil přesun děje do našeho světa,zato množství twistů ano.Příběh se tak stává překombinovaným a ztrácí "tah na branku".Další mínus pro mě byly ty věčné rádoby tázací filozofické věty.Chápu,že hlavní postavy prožívaly dilemata a vnitřně je řešily,ale proboha,4 otázky za sebou ob stránku?? Rozhodoval jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdami,nakonec dávám 4 za obal..To by byla kéra!

17.11.2017 4 z 5

Příšerné příběhy vánoční Příšerné příběhy vánoční Chris Priestley

Pro mě asi nejslabší díl z celé série,ale i tak je to příjemné počtení na jeden večer :)

05.11.2017 4 z 5

Krvavé evangelium Krvavé evangelium James Rollins (p)

Tak tohle nebylo ale vůbec špatné! Jediné,co tomu bere dech,je ta "romantická" dějová linka..

27.09.2017 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

Moje první zkušenost z Lutzem a hned zklamání.Dost dobře nechápu,čím si tahle kniha zasloužila zfilmování.Předvídatelné,nepřekvapivé..nuda nuda,šeď šeď.

15.09.2017 2 z 5

Konec pana Y Konec pana Y Scarlett Thomas

Musím říct,že při čtení této knihy jsem se opravdu bavil.Chvíli jsem si připadal jak v Alence v říši divů,a chvíli zas jak v Matrixu..Zajímavý mix všeho možného

12.09.2017 4 z 5