Evička Evička komentáře u knih

Dcera na zabití Dcera na zabití Marcela Mlynářová

Hezká oddechovka.

30.05.2015 4 z 5

Vražedný lék Vražedný lék Eileen Dreyer

Kniha mě nenadchla, souhlasím s Jitka Š.

07.01.2015

Klub cizoložníků Klub cizoložníků Tess Stimson

Knihy Tess Stimsonové se mi moc líbí a i když mám radá spíš deteltivky u knih téhle autorky se vždy odreaguji, líbí se mi její styl psaní a taky témata - jsou to prostě knížky ze života. Super a doporučuji :-)))

17.12.2014 5 z 5

Svlečená do naha Svlečená do naha Iveta Kollertová

Smekám před paní Kollertovou, co všechno zažila , prožila i přežila. obdivuji její sílu se s nemocí poprat a také její optimismus. Všem doporučuji si tuto knížku přečíst. určitě stojí za zamyšlení a uvědomění si skutečných hodnot v životě. A paní K. přeji hodně zdraví a štěstí :-)))

12.11.2014 5 z 5

V neustálé nejistotě / Vyděrač / Poslední slib / Modrá sféra V neustálé nejistotě / Vyděrač / Poslední slib / Modrá sféra Jeffery Deaver

Nevím, jak tyto knihy hodnotit . Třeba V neustálé nejistotě a Vyděrač mě moc nenadchly, ale Poslední slib a Modrá sféra byly úplně super, těmto dvěma bych dala plný počet hvězdiček. :-)))

30.10.2014

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Dvojka o trošku lepší než jednička. Už to mělo aspoň trochu děj.

22.02.2014 3 z 5

Zamilovaný darebák Zamilovaný darebák Johanna Lindsey

Pěkná oddychovka na svátky :-)

31.12.2013 4 z 5

Pokušitelka Pokušitelka Lisa Jackson

Pěkná knížka z historie, hezká oddychovka, i když mám radši ty super detektivky, ty nemají chybu, ale někdy má člověk chu´t na něco lehčího ( i když i tady bylo napětí) a k tomu je tato knížka ideální. Mám knížky Lisy Jakson moc ráda, patří mezi moje oblíbenkyni a nemůžu říct, že by se mi některá její knížka nelíbila :-)

25.09.2013 5 z 5

Divoké kosti Divoké kosti Kathy Reichs

Nemůžu jaksi přijít na chuť této autorce, její styl psaní mi nevyhovuje.Plně souhlasím s komentářem studentice

20.08.2013 4 z 5

Kdo tě zná Kdo tě zná Mary Higgins Clark

Další super knížka od oblíbené super spisovatelky. Od začátku čtivá a napínavá. Moc doporučuji...

14.11.2012 5 z 5

Koně za plotem Koně za plotem Romana Beránková

Moc hezká knížka, která ukazuje na sousedské soužití. Je až neuvěřitelné, co někteří lidé dokážou, a přitom si myslí, že mají pravdu a přes to nejede vlak. Knížka je na jednu stranu úsměvná, ale na druhou docela smutná, když si to člověk představí v reálu.

13.10.2012 5 z 5

Kam se poděly děti Kam se poděly děti Mary Higgins Clark

Perfektní kniha, velmi dobře se čte a hlavně je napínavá od začátku do konce. Zatím mě paní Clarková nikdy nezklamala :-)

05.09.2012 5 z 5

Důkaz Důkaz Jonathan Kellerman

Mě kniha vůbec nezaujala, vyšetřování strašně nezáživné a zdlouhavé, po 160 stránce jsem to vzdala. Od detektivek očekávám asi něco víc, detektivka má být napínavá, ale já jsem žádné napětí nezaznamenala kromě začátku, kdy hlídač našel mrtvoly. No každý ať si udělá svůj názor :-)

01.09.2012

Závist Závist Sandra Brown

Asi tak do poloviny nic moc, ale pak super...

17.06.2012 4 z 5

Únosné riziko Únosné riziko Robin Cook

Už jsem četla od Cooka lepší knížky, byla dobrá, ale na mě trochu moc chemie.

04.06.2012 4 z 5

Sfinga Sfinga Robin Cook

Úplně souhlasím s Alexis, taky mě tato knížka zklamala i když jinak patří knihy R. Cooka mezi moje oblíbené.

06.03.2012 4 z 5

Pavučina Pavučina Karin Slaughter

Teď jsem dočetla, ještě pořád mám husí kůži, takový konec jsem nečekala, byl fakt dost drsnej.

23.02.2012 5 z 5

Vstupenka do ráje Vstupenka do ráje Lenka Lanczová

Mně se líbila, četla se sama, je to další příběh ze života, i když trošku depresivní, ale život není vždy jen peříčko. Moc hezká, chtělo by to víc knížek od L. Lanczové pro nás - cetileté.

08.01.2012 5 z 5

Smrtící gen Smrtící gen Robin Cook

Perfektní, napínavá od začátku až do konce. Doporučuji!!!!!

07.01.2012 5 z 5