Evička Evička komentáře u knih

Změň svůj dech a začnou se dít věci Změň svůj dech a začnou se dít věci Rostislav Václavek

Úžasná knížka, napsaná velmi lidsky a srozumitelně pro běžného člověka. Dala mi mnoho k zamyšlení a taky k pochopení. Určitě se k ní budu ráda vracet.

29.09.2023 5 z 5

Strážce majáku Strážce majáku Tomáš Lukavec

Poslouchala jsem jako audio knihu a pecka, v dálce šumění moře, zpěv ptáků, moc hezký příběh.

25.05.2022 5 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Hezká jako všechny spisovatelčiny knihy. Takový pěkný příběh ze života. Paní Lanczová je moje srdcovka už od mládí, a proto bych si přála víc nových knih pro starší čtenářky.

26.04.2020 5 z 5

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Ze začátku mi kniha přišla nudná, ale asi od poloviny byla super????

23.04.2019 4 z 5

Citová divočina Citová divočina Simona Monyová (p)

Pro Šmoulinku - taky si tuto knihu chci zařadit do ČV pod děj, odehrávající se v Brně, a hned na straně 6, je zmínka o tom, že krámek je malý, nájmy v centru Brna se šplhají.....zatim jsem na začátku

17.03.2018 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Za mě - průměrná detektivka. nebyla to ta knížka, co by se četla jedním dechem, ale přečíst se dala.

23.01.2017 4 z 5

Zimní moře Zimní moře Susanna Kearsley

Původně jsem knihu pořád odkládala, protože se mi do ní vůbec nechtělo, nicméně mě překvapila. Mám ráda tyto složitější knížky, líbilo se mi prolínání minulosti se současností, ale měla na mě trošku moc historie, za to čtyři hvězdičky. Ale jinak - moc hezký příběh.

18.01.2017 4 z 5

Špulka modré nitě Špulka modré nitě Anne Tyler

Jak jsem začala, tak jsem u 96. stránky skončila. Knížka mě nebavila, jak napsal Miro67 - hezky napsaná kniha o ničem.

30.12.2016

Dvojí život Dvojí život Diane Chamberlain

Knihy této spisovatelky mám moc ráda, jsou sice složitější, člověk u nich musí přemýšlet, ale tohle se mi právě na čtení líbí. Tuto knížku určitě doporučuji, moc se mi líbila.

14.11.2016 5 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Pro tuto knihu mám jen jedno slovo - zvláštní. Dlouho jsem se nemohla začíst a konec byl.... prostě zvláštní.

06.11.2016 3 z 5

Chladný popel Chladný popel Simon Beckett

Ze začátku trošku zdlouhavé, knížka mě moc nebavila, ale pak se děj rozjel a super!!
Konec překvapivý a nečekaný. Doporučuji:-)))

29.02.2016 5 z 5

Prokletí Prokletí Lisa Jackson

Hezká knížka, hezky se četla.

09.02.2016 5 z 5

Opravdu mrtev? / Kruté míle / Cesty naděje / Dvouhlavý orel Opravdu mrtev? / Kruté míle / Cesty naděje / Dvouhlavý orel Peter James

Přečetla jsem jen Opravdu mrtev? a Cesty naděje- moc hezké.

16.01.2016 5 z 5

Nekonečná láska Nekonečná láska Scott Spencer

U některých knížek z edice světových bestsellerů nechápu, proč patří mezi světové bestsellery. Asi jsem knižní barbar, ale jaksi jim nemůžu přijít na chuť. Tato knížka byla nudná, zdlouhavě napsaná, nebavila mě.

23.12.2015 3 z 5

Prokletí Prokletí Lisa Jackson

Tuto knížku jsem ještě nečetla, ale příjde mi, že se Lisa trošku pohoršila, první knížky jako Hrobař, Nezvaný host, Zlý úmysl atd. byly úplně super, ale ty novější, jako je Všechno mi řekni, Nechtěj nic vědět mě taky docela zklamaly. Nicméně bych chtěla přečíst i tuto a docela se těším na novou knihu Strach zemřít, tak uvidíme......

01.11.2015 5 z 5

P.S. Milujem Ťa P.S. Milujem Ťa Cecelia Ahern

Nádhera, i když mám raději detektivky, tato knížka byla úplně super, plná emocí a prostě moc hezká. Byla to příjemná změna a všem doporučuji.

11.10.2015 5 z 5

Kdo miluje nejvíc Kdo miluje nejvíc Tess Stimson

Krásné, T. S. opět nezklamala. Mám její knížky moc ráda a všem je doporučuji.

30.08.2015 5 z 5

Zavři očka svý Zavři očka svý Suzanne Redfearn

Moc hezká a napínavá knížka, kterou jsem přečetla jedním dechem.

20.06.2015 5 z 5

Doktorka Lucy Doktorka Lucy Perri Klass

Asi v polovině jsem skončila a nedočetla, bylo to o ničem, knížka mě vůbec nebavila.

17.06.2015

Dcera na zabití Dcera na zabití Marcela Mlynářová