eva5397 eva5397 komentáře u knih

Jak jsem se zbláznila Jak jsem se zbláznila Ivanka Devátá

Nedočteno. ..To se fakt nedalo. Taak strašně vtipný a nudný..

24.01.2020

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Naprosto mě to vtáhlo. Od první stránky, velice pěkně napsané. Nikdo se nikdy nedozví, zda by bylo lepší začít Jáchymem nebo Veronikou. Oba příběhy skvěle napsané.
Perfektní oddychovka ale i k zamyšlení nad našimi životy.

03.09.2019

Hana Benešová Hana Benešová Petr Zídek

Moc zajímavá a dobře napsaná kniha. Myslím že i čtenářům kteří se tak moc historií nezabývají, má rozhodně co říct o našich dějinách.

22.08.2019

Tajný život nacistů Tajný život nacistů Paul Roland

Opravdu velmi čtivá a zajímavá kniha. Přesto že knih o druhé světové válce mám mnoho načtených, tak zde jsem se dozvěděla mnoho nového a zajímavého.

04.09.2021 5 z 5

Největší záhady kriminalistiky Největší záhady kriminalistiky Jaroslav V. Mareš

Bezva čtení. Přesto že mnoho těchto případů je známých, tak se našlo spousta nových skutečností o kterých se v knize píše. Za mě určitě plný počet.

12.06.2020

Mezi emigrací a koncentračním táborem Mezi emigrací a koncentračním táborem Carmen Renate Köper

Moc se mi to líbilo.Vyhovoval mi styl psaní, rozhovory.. Poučná pro nás pro všechny.
Tak trochu povinná četba. Obdivuhodná síla lidská.

09.06.2020 5 z 5

Tak to bylo maso. Stojí za to si to přečíst. Ať víme jak si někteří jedinci užívali života. Známá figura zlatých devadesátek. Myslím že dost umělců co se v discolandu ukazovali, by byli radší aby na těch fotkách radši nebyli.
Jako oddychvka dobrý. Ale berte to z rezervou...

15.04.2020 5 z 5

Vlastimil Petržela: Vzlety a pády Vlastimil Petržela: Vzlety a pády Roman Smutný

Opět, velmi zajímavá četba. Pohled na fotbal a sportovní život hodně zblízka.

12.02.2020 5 z 5

Divný kořeny Divný kořeny Hana Frejková

Určitě důležité téma, ale bohužel nezajímavé zpracování. Spousta složitostí a čísel, špatně jsem hledala nejakou linku které by se dalo držet. Životopisy a memoáry jsou moje hoby, tato kniha patří určitě k těm slabším. Bohužel ukázka toho že mit zvláštní a těžký život nestačí k napsání knihy.

25.04.2019

Stalinova dcéra Stalinova dcéra Rosemary Sullivan

Kniha se mi velmi líbila. Opravdu pozoruhodný život. Určitě stojí za přečtení.

06.09.2020 5 z 5

To byl můj život?? To byl můj život?? Pavel Kohout

Uf, bylo to dlouhý a náročný. Místy velmi zajímavé , místy strašná nuda. Možná jen můj problém.. Každopádně
888 stran je pořádná nálož.

24.08.2020 3 z 5

Venuše Samešová Venuše Samešová Venuše Samešová

Moc dobře se to četlo. Svižné tempo.
Zajímavý život, zajímavé ženy.

29.07.2020 4 z 5

Čtyřiatřicet Čtyřiatřicet William Hastings Burke

Asi jsem čekala víc . Některé pasáže byly nudné a musela jsem přeskakovat. Přesto v souhrnu zajímavé a překvapující informace o bratrech Göringových.

10.07.2020 3 z 5

Vezměte s sebou květinu! Deníky a vzpomínky z let 1980-1990 Vezměte s sebou květinu! Deníky a vzpomínky z let 1980-1990 Monika MacDonagh-Pajerová

Syrová výpověď o životě. Další kniha kterou prostě neodložíte. Moc se mi líbila.

04.03.2020 4 z 5

Dům v Garibaldiho ulici Dům v Garibaldiho ulici Isser Harel

Tato kniha mě úplně pohltila. Velmi zajímavé detaily, posloupnosti celé akce. Určitě doporučuji všem kteří se o tuto dobu zajímají.

06.05.2019 5 z 5

Růžena Šlemrová - Pikantní dáma Růžena Šlemrová - Pikantní dáma Michaela Košťálová

Neskutečně nudná, nic neobjevující kniha.Souhlasím z předchozími komentáři. Asi nejhorší ze životopisných knih.

06.04.2016