Etoiles Etoiles komentáře u knih

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Velice poutavě zpracované téma. Z očekávané romantiky se vyklubal nečekaně příběh plný lásky, nenávisti, strachů a démonů minulosti, při kterém se vám střídají emoce jako na houpačce. Jedna z nejlepších autorčiných knih.

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Přečteno přes noc, nešlo knihu odložit. Čtení v noci dodalo ještě atmosféru mrazivému příběhu. Několikrát během čtení proběhlo ono "ne, ne! ". Příběh sice nepravděpodobný, přesto skvělý!

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Knihu jsem dostala a její přečtení dlouho odkládala. Tato tématika mě nikdy nezajímala, naopak jsem se jí vyhýbala. Nakonec jsem se ovšem přiměla a knihu přečetla. Přestože, jak jsem zde četla, ji někteří lidé dost kritizují, mě kniha nadchla. Moc se mi líbil příběh i nečekaný konec. A musím se přiznat, že tato kniha ve mne vyvolala novou zálibu v této tématice. Od té doby jsem přečetla spoustu jiných knih a jsem nadšená. Za mne tedy mohu knihu doporučit.

Milovala jsem život Milovala jsem život Abby Fabiaschi

Smutný příběh plný emocí, který nás donutí zamyslet se nad tím, jak přistupujeme k životu, a že bychom naše blízké neměli brát jako samozřejmost.

22.02.2018 5 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Moje nejoblíbenější kniha. Četla jsem několikrát. Úžasný příběh o lidských vlastnostech. Ne nadarmo v povinné četbě!!

Hana Hana Alena Mornštajnová

Velice poutavě napsaný příběh. Krásně vykreslené mezilidské vztahy v dobách nejtěžších. Knihu mohu jen doporučit. Smutný a dojemný příběh, který jsem přečetla doslova jedním dechem.

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

V pořadí má druhá knížka s pilotem v hlavní roli, a zase paráda! Jen trochu smutná část jeho minulosti, ale to k životu bohužel patří. Četla jsem jako první knihu od Colleen a rozhodně ne poslední!

23.01.2021 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Klasická červená knihovna, kde už od začátku tušíte, jak dopadne. Konec mohl být lépe propracovaný, a lépe vysvětlený. Nejzajímavější bylo prostředí, kde se děj odehrává. A samozřejmě také mužný hlavní hrdina v uniformě pilota!

22.01.2021 3 z 5

Dobrodruhům Dobrodruhům Tereza Ramba

Cestopis nejen po světě ale hlavně po Terezčině duši. Poutavý a čtivý text, doplněn o zajímavé fotografie. Originální pojetí knihy jen utvrdilo kreativitu autorky.

Maestra Maestra L.S. Hilton

Velké zklamání. Dala jsem na výborné recenze a opravdu kvalitní reklamu, a knihu si hned po uvedení do prodeje koupila a těšila jsem se až se do příběhu ponořím. Hned po prvních stránkách, jsem však začala tušit že poutavá obálka a dobrá reklama, bude asi vše, co mě zaujme. Příběh byl nereálný a zmatený. Jen s velkým přemáháním jsem knihu dočetla. Zde dokonale platí, že není všechno zlato, co se třpytí....

29.01.2018 odpad!

Strmý pád Strmý pád Bianca Iosivoni

Bohužel musím ubrat jednu hvězdu, za zdlouhavost. Místy autorka zbytečně utíkala daleko od příběhu, v první polovině jsem se až chvílemi nudila. Téma bylo zajímavé a nápadité, jen bych ubrala pár desítek stránek.
A stejně jako u Nedotýkej se mě, si myslím, že mělo být rovnou uvedeno, že se jedná o první část série. Tento závěr totiž nemůže nikoho uspokojit. Tudíž se samozřejmě pustím i do dalšího dílu, který má co nevidět být vydán.

23.01.2021 4 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Mělo by být rovnou uvedeno, že se jedná o první díl. Konec doslova v tom nejlepším. S hlavní hrdinkou jsem měla od začátku problém, byla mi přímo protivná. Sympatičtí mi byli ale všichni ostatní, takže jsem dala Sage šanci a jsem ráda, ve druhé polovině už byla snesitelnější a příběh se mi líbil.

I přes prvotní rozpaky, si druhý díl přečtu.

22.01.2021 3 z 5

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Moje maturitní otázka :) i přes to ji mám moc ráda. A jako bonus dokonalé divadelní ztvárnění s Bárou Hrzánovou. Nejlepší hláška: Sníh já můžu, ten není vůbec žádnej tučnej... :))