Etilik585585 Etilik585585 komentáře u knih

Svatý rváč: Román o Jeronýmovi Pražském Svatý rváč: Román o Jeronýmovi Pražském Milena Štráfeldová

Dobré a poučné čtení, mohu jen doporučit !!

15.08.2021 4 z 5

Padělatelé Ježíše Padělatelé Ježíše Josef Dirnbeck

Myslím ,že jako komentář postačí napsat jen tolik , že souhlasím s Garikem a odkázat na jeho komentář.

12.08.2019

Kruté vášně římských císařů Kruté vášně římských císařů Vladimír Liška

Zajimavě a čtivě napsaná kniha doporučuji.

13.03.2019 4 z 5

Člověk na konci Člověk na konci Michael Crichton

Líbilo se doporučuji.

27.02.2019 2 z 5

Život – náhoda, nebo záměr? Život – náhoda, nebo záměr? Vladimír Král

Zajímavá kniha , která určitě stojí za přečtení. Nabízí zajímavý pohled a do jisté míry i srovnání toho zda ke vzniku života mohlo dojít, či dokonce došlo evolucí ,nebo zda bylo zapotřebí předem vše naplánovat a tudíž , za vším stojí Stvořitel - Bůh.
Myslím , že je důležité upozornit na to , na co se dle mého názoru dost často zapomíná: každý z nás je obdařen rozumem , což je veliký dar,používejme ho tedy ! Každý si může učinit svůj vlastní názor či závěr .
Není nutné , aby se vším co čte slepě souhlasil , ale aby o tom přemýšlel.

06.01.2019 2 z 5

Krev démona Krev démona Arnošt Vašíček

Na knihu jsem se těšil , ale i když se čte dobře a má zajímaví děj , konec mne hodně zklamal ,není mi jasné zda chce autor celou sérii ukončit nebo zda to má bít příslib dalšího pokračování?!

22.12.2018 1 z 5

Opět dobré čtení, k tomu není co dodat!!!!
Doporučuji!

10.11.2017 4 z 5

Mágové: Pátrání po tajné tradici Mágové: Pátrání po tajné tradici Adrian Gilbert

Zajímavé pojednání o tradici Tří králů s propojení na starověká náboženství spojená s astrologií.
Stojí za přečtení.

05.08.2017 3 z 5

Služebníci zla Služebníci zla Roman Cílek

Velmi zajímavý pohled na druhou světovou válku z jiné strany.

23.05.2017 4 z 5

Ukradená Mona Lisa a další nejslavnější loupeže uměleckých děl Ukradená Mona Lisa a další nejslavnější loupeže uměleckých děl Petr Vokáč

Doporučuji, čtivě napsané kniha o zajímavých a napínavých osudech některých vzácných uměleckých děl. Čte se,,jedním dechem!!!"

25.04.2017 5 z 5

Přehled českých církevních dějin 1 Přehled českých církevních dějin 1 Jaroslav Kadlec

Docela zajímavá kniha , ale místy mi přijde až moc ,,prokatolická" ovšem to se dalo očekávat. Možná by neškodili trochu více objektivity.

02.11.2016

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Souhlasím s tím ,že problematika drog je stále žhavé téma, des ještě více než v době vydání této knihy. Obávám se však ,že dnešní mladí si z tohoto příběhu nedokáží vzít ponaučení, protože většinu věcí vnímají jako počítačovou hru. Doporučuji Johnovo Memento.

28.02.2016 4 z 5

Pan Vondruška opět nezklamal, kniha se čte od první stránky až do konce téměř "jedním dechem,, .
Těším se na další díly. Husitskou dobu já osobně považuji snad za jedno z mála období naší historie na které muže bít náš národ hrdý. Děkuji

27.02.2016 5 z 5