Ešína Ešína komentáře u knih

Mé cesty do hlubin mozku Mé cesty do hlubin mozku Martin Moravec

Tato kniha mi nešla číst tak snadno. Bylo tam na mě dost odborných termínů. Každopádně pan Beneš je zajímavý člověk a jsem ráda, že jsem si knihu přečetla.

11.05.2024 3 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Boží. Netřeba víc.

17.02.2024 5 z 5

Velké naděje Velké naděje Ava Reed (p)

Milý a okouzlující příběh, který je plný překvapivých zvratů. Příšlo mi to takové reálné a ze života. Laura byla tvrdohlavá a šla si tvrdě za svým. Nash byl sice trochu moc zdrženlivý ale sympatický.
A ten šokující konec? Nemůžu se dočkat dalšího dílu.
PS: Obálka je velice povedená.

02.01.2024 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Tenhle příběh se smutným tématem byl hezký. Jako u jiných knih od Colleen jsem i tady měla párkrát nakrajíčku. Dopisy věnované Scottymu byl skvělý nápad.

23.12.2023 5 z 5

Vánoce na skotském hradě Vánoce na skotském hradě Donna Ashcroft

Milá vánoční oddechovka, která neurazí.

20.12.2023 4 z 5

Vinice ve Francii Vinice ve Francii Julie Caplin

Příběh z vinice se mi líbil. I když ho považuji za jeden ze slabších. Šablona je ve směs stejná a vy víte jak se kniha bude vyvíjet. Musím však vyzdvihnout popis krásné francouzské přírody a lahodného jídla. Postavy byli fajn i když Hattie mě trochu štvala jak byla nerozhodná.

17.12.2023 4 z 5

Miluji tě, Jasone Thorne Miluji tě, Jasone Thorne Ella Maise

Tak tohle byla slaďárnička. Příběh byl hezký a už od začátku je jasné, jak kniha dopadne. Ale i tak mi tam nepatrně něco chybělo. Ovšem celkově dobrý dojem.

"Ukradl jsi moje malé srdce jen jedním ďolíčkem, ty zlodějíčku."

08.09.2023 4 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Sladké zakončení příběhů všech čtyř párů proběhlo moc hezky. Celkově hodnotím celou sérii plnými body. Moc se mi líbili všechny díly a jsem si jistá, že se k nim v budoucnu vrátím. Také doufám, že se třeba ještě v někdy setkáme s některými postavami v jiných knihách.
PS: Ty obálky ... Mohli se vymyslet mnohem lepší.

31.08.2023 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Super díl. I když mám radši Garreta a Hannu tak byl asi nejlepší. Tuck byl skvělej ve všech ohledech a Sabrina nebyla tak špatná jak se prvně zdálo. Bylo to trochu vyspělejší než predchozí díly, ale stále to neztratilo humor. Hodně se mi to líbilo.
Těším se na závěrečný díl.

06.08.2023 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Tento příběh se mi líbil i když byl zbytečně trochu dlouhý. Jameson mě popravdě ze začátku trochu štval ale nakonec jsem si k němu našla cestu. Musím vyzdvihnout jejich kempování, to jsem se vážně pobavila. Těším se na Tristanův příběh.

21.05.2023 4 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Hezký, vcelku romantický příběh. Občas jsem měla trochu problém s chováním hlavních postav, přišli mi na svůj věk až příliš vyspělý. Ale to se vzhledem k tomu co zažili, asi dá pochopit. Knox se mi líbil. Takový rytíř v opráskané zbroji. Zakončení druhým epilogem bylo trochu kýčovitý ale tak to má asi být.

20.04.2023 4 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Óhh. Další okouzlující příběh od úžasné paní Caplinové. Krásný popis předvánočního Skotska, který vás vtáhne do děje. Zápletka byla opět trochu předvídatelná ale to vůbec nevadí. I tak se čtenář nenudí. Izzy byla super a Ross jakožto utajený spisovatel tomu dodal takový šmrnc. Nemůžu se dočkat dalšího příběhu.

30.12.2022 5 z 5

Rivalové Rivalové Vi Keeland

Hezký, vášnivý a milý příběh. Líbil se mi od začátku až do konce. Chemie mezi Wessem a Sofií fungovala na výbornou.

30.11.2022 5 z 5

Cesta na vrchol Cesta na vrchol Ewelina Dobosz

Příběh zasazený do hor se mi hodně líbil. Čtivá oddychovka. I když celá ta linka s Robertem na mě byla trochu moc.

22.10.2022 4 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Pokračování HH opět v topu. Dobrá zápletka se skvělými zvraty. Harry je vážně tragéd. Ale nejde ho nemilovat. Těším se na další díl.

28.08.2022 4 z 5

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Svěží, vtipná a čtivá oddechovka na léto. Nemělo to žádný záhadný děj ani velký zvrat a hned bylo jasný jak kniha dopadne. Ale nenudila jsem se. Vlastně se mi to hodně líbilo. Spencer byl strašně fajn a Charlotte ho skvěle doplňovala.

15.07.2022 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Další perfektní díl Romantických útěků. Krásně vykreslené prostředí a oddechový příběh. Hlavní dvojce mě bavila. Určitě jako predchozí díly můžu jen doporučit.

26.03.2022 5 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Ani druhý díl mě nezklamal. Tentokrát jsem ho opravdu zhltla na jeden zátah. O proti prvnímu dílu, který byl spíše o Mountově moci, tento je více zaměřený na vývoji vztahu mezi hlavními postavami, což mě bavilo více. Ale opět otevřený konec? A takhle? Hned musím na třetí díl.

31.10.2021 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Musím se přiznat, že ze začátku mi trochu trvalo se do knihy začíst ale poté mě vtáhla absolutně do děje. Krásná, romantická a milá. Ústřední dvojce má skvělou chemii. Prostředí Islandu není v knižním světe moc často prozkoumáváno a mile mě překvapilo. Už se těším jaké místo s autorkou navštívím příště. Doporučuji všema deseti.

04.09.2021 5 z 5

Červený drak Červený drak Thomas Harris

Horrorový, temnější žánry nikdy nebylo nic pro mě. Né, že bych se bála ale nikdy mě nebavili. Tato kniha k mému překvapení naopak ano. Hannibal Lecter je prostě psychopat jak má být.

25.07.2021 4 z 5