EmilyJJJ EmilyJJJ komentáře u knih

Walden aneb Život v lesích Walden aneb Život v lesích Henry David Thoreau

mcleod: Pokud si myslíš, že Thoreau neudělal nic světoborného, tak jdi ty do lesů a udělej co on a až pak mi řekni svůj názor.

26.12.2012 5 z 5

Útěk do divočiny Útěk do divočiny Jon Krakauer

Nejlepší kniha co jsem kdy četla. Když jsem ji začala číst měla jsem chut utéct za Chrisem. :) Obdivuji jeho odhodlání jít za svým snem! Chytlo mě to za srdce. :) PROSTĚ VŠEM MOHU DOPORUČIT!

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Geniállní kniha :) Lord Henry mi lezl tolik na nervy , že jsem jej měla chut přes tu knihu uškrtit, udělal z Doriana zrůdu! Geniální abraz lidské destrukce. Tleskám Wilde!

01.01.2013 5 z 5

Já o koze, on o voze… Já o koze, on o voze… Simona Monyová (p)

SKVĚLÁ KNIIHA , OPRAVDU MĚ POBAVILA. :) ČETLA JSME JI MNOHOKRÁT A NIKDY MĚ NEOMRZÍ. MONY MÁ SKVĚLÝ ZPŮSOB JAK VYPRÁVĚT A BĚŽNÝCH, BA I SMUTNÝCH VĚCECH S NADHLEDEM, IRONIÍ A ŠARMEM, KTERÝ VÁS PŘINUTÍ KE SMÍCHU.

26.12.2012 5 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Krásná kniha! :) Pro mě naprostá ROMANTIKA. Mácha je génius.

Sladká vůně bolehlavu Sladká vůně bolehlavu Tiffany Baker

Naprosto úžasná knížka!!! :) Napínavá plná zvratů. DOPORUČUJI VŠEM LIDI :)

Chování nočních motýlů Chování nočních motýlů Poppy Adams

Šíleně napínavá úžasná kniha ! Do poslední chvíle nevíte si vlastně máte o hlavní hrdince myslet. Postupné odkrývání rodinné historie a dávno zapomenutých tajemství, která neměla být nikdy prozrazena. Ginny se zmítá mezi snem a realitou a nevěří nejen svým vzpomínkám, ale ani své sestře. Kniha jsem přečetla za dvě hodiny, až mě samotnou vyděsilo jak moc se mi líbila. Zasazena do Anglie, ve starém viktoriánském domě se zajímavými fakty o "nočních motýlech" přináší každému člověku nevšední literární zážitek, na který jen tak nezapomene!!! Mohu doporučit! (PS: Jako bonus má kniha ještě nádherný obal :D)

27.12.2012 5 z 5

Deníky Sylvie Plathové Deníky Sylvie Plathové Sylvia Plath

nádherná kniha :) dostala mě do kolen!

26.12.2012

Epos o Gilgamešovi Epos o Gilgamešovi neznámý - neuveden

Pěkná pohádka :) fajn kniha pro fajn chvíle

01.01.2013 3 z 5

Stébla trávy Stébla trávy Walt Whitman

PROSTĚ A JEDNODUŠE WHITMANA MILUJU!!! :)

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Unudila mě k smrti! Opak "čtivosti" Twilight.

01.01.2013 odpad!

Věčná dobrodružství kapitána Školky Věčná dobrodružství kapitána Školky Robert Fulghum

Krásná kniha:) Má 1. od Fulghuma. :) (a ne rozhodně poslední...) Fotka na zadním přebalu knihy, je důkaz proč Roberta miluji...

26.12.2012