elyonka9643 elyonka9643 komentáře u knih

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Pro někoho, kdo se s tímhle typem literatury teprve seznamuje, je to do základu dobrá kniha. Najdete v ní spoustu inspirace a motivace a zajímavých myšlenek. Ovšem pro někoho, kdo již principy v ní zmíněné zná je to spíš jen takové lehké připomenutí, ale v zásadě se nic nového nedozvíte. Aneb stále ta stejná věc omílaná na tisíc způsobů.

09.10.2014 3 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Konec dobrý, všechno dobré. Bavilo mě to stejně jako předchozí dva díly. Jednu z hlavních zápletek jsem sice tušila už od prvního dílu, ale i tak to bylo napínavé, zajímavé a čtivé. Takže můžu všem celou sérii jen doporučit.:)

16.09.2014 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Prvotní nadšení mně při čtení druhého dílu poněkud opustilo. Nicméně příběh je pořád zajímavý a pomalu se vyvíjí dál. Jediné co mi vyloženě vadilo bylo místy zdlouhavé opakování a vysvětlování už známých faktů z prvního dílu. To mě vyloženě nudilo. Přesto je to super knížka a jsem hrozně zvědavá, jak to celé dopadne.

12.09.2014 4 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Přečteno jedním dechem. To snad vypovídá celkem dost. Super prostředí, zajímavé postavy, napínavý příběh. Co víc si přát?

03.09.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tahle knížka je prostě naprosto kouzelná. Jsem hrozně ráda, že ji mám, a že jsem si ji mohla přečíst. Nevím, co víc k tomu dodat. Zkrátka si ji určitě přečtěte!

02.09.2014 5 z 5

Sladká jak krev Sladká jak krev Petra Neomillnerová

Já mám zkrátka knížky od Petry ráda. Líbí se mí její styl psaní. Navíc mám ráda upíry a Prahu. Takže tohle je prostě knížka dělaná pro mě. Taky se mi docela líbí, že to není nic až tak náročného. Četlo se mi to dobře.

29.08.2014 4 z 5

Stráže! Stráže! Stráže! Stráže! Terry Pratchett

Svět Zeměplochy mám ráda. Nedá se to číst pořád, protože na jednu stranu to je všechno dost takové podobné, ale jednou za čas je to fajn.:) Stráže! Stráže! jako takové je moc dobré. Super postavy, dobře se to čte a je to vtipné.

28.08.2014 4 z 5

Elinor Elinor Georgette Heyer

Nic úchvatného, ale číst se to dalo. Takový typický román ze staré Anglie.

24.08.2014 2 z 5

Levá ruka boží Levá ruka boží Paul Hoffman

Původně jsem si myslela, že to bude o něčem úplně jiném. I tak se mi to nakonec opravdu líbilo. Jsem zvědavá na další.^^

21.08.2014 4 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Čtivé a zábavné. Takové lehké čtení třeba k vodě nebo na cestování MHD.

19.08.2014 3 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Až mě překvapilo, jak moc mě to bavilo. A to i potom, co jsem jako první viděla film, takže jsem vlastně věděla, jak to celé dopadne. Jsem zvědavá na další díly.

10.08.2014 4 z 5

Kreslený svět podle Annie Kreslený svět podle Annie Laura Lee Gulledge

Parádní komiks. Moc se mi líbil styl kresby a celkový příběh i postavy jsou prostě kouzelné. Doporučuju všem umělecky založeným osobám i všem ostatním.;)

17.07.2014 5 z 5

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Docela čtivé a vtipné, ale ke konci už jsem věděla, jak to celé dopadne a nemohla jsem se dočkat až to dočtu a budu to mít za sebou. Ale v celku docela milá knížka.:)

13.07.2014 3 z 5

Nádherná temnota Nádherná temnota Kami Garcia

Začátek mě chvílemi trochu nudil, ale pak se to konečně rozjelo a hltala jsem jednu stránku za druhou. Navíc těch překvapivých zvratů, tam bylo požehnaně. Těším se až se mi do ruky dostane další díl.

10.05.2014 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Je málo knih, které mě dokáží tak pohltit, že se od nich nedokážu odtrhnout. Přečteno v kuse za jeden den. To snad mluví za vše.;)

01.05.2014 5 z 5