Ellkarka Ellkarka komentáře u knih

Případ trhače jahod Případ trhače jahod Monika Feth

Zamilovala jsem si ji. Ohromil mě pohled vraha a i když bych asi neměla tak sem mu tajně fandila..

06.02.2013 5 z 5

Poslední upír Poslední upír Christopher Pike

Je to úžasná knížka. Lehce se čte a pořád se něco děje. Už je to sice nějaký ten měsíc co sem knížku četla.. ale asi po čase najdu cestu i ke druhému dílu.

05.02.2013 4 z 5

Stephenie Meyerová: autorka ságy Stmívání Stephenie Meyerová: autorka ságy Stmívání Ryan Burton

Stručné. A pro fanynky stmívání hezké ke zpestření. Já stmívání nečetla a ani nejsem fanoušek filmů. Začala jsem to číst jen ze zvědavosti. A k donucení dočtení mě vedlo jen, že komiks měl okolo 70 stránek.

05.02.2013 2 z 5

Hory mají oči – Počátek Hory mají oči – Počátek Jimmy Palmiotti (p)

Film sem viděla, ale asi jen z půlky, protože mě nebavil, ale to se nedá říct o této knížce. Objasní a hlavně povypráví celý příběh..Překvapil mě aji soucit s mutantama v horách, kterému by jsem se ve filmu obloukem vyhla.

04.02.2013 3 z 5

Manžel Manžel Dean Koontz

Už jsem aji zapomněla co na té knížce mě bavilo.. asi jsem tu knížku četla více z nudy než k pobavení. Dost se to vleklo a jestli tam byli dobré pasáže tak jen krátké, které splývali s okolním dějem.

04.02.2013 2 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Když jsem byla trochu mladší musím říct, že mě knížka hodně bavila, ale jak jsem ji vzala po dvou letech do ruky přišla mi už jako lehčí čtení. Překvapil mě hodně mladý hrdina (12 let),ale to se dá snadno přehlédnout. Nápad dobrý. Odhadovala bych to spíš pro kategorii 10-13 let .. ale knížka se pěkně četla a asi si přečtu i další díly. PS: Ispiraci k přečtení jsem dostala díky filmu, který jsem viděla a líbil se mi. Nelituji, že sem ji četla. Knížka je rozhodně mnohem lepší než samotný film.

04.02.2013 4 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Hned jak jsem si přečetla obsah věděla jsem, že je to něco pro mě. Nešlo se od knížky odtrhnout..velmi mě natchlo nápad napsat knihu o PC hře.. zážitky z prvních levelů a ještě lepší propojení se skutečným životem. O to víc jsem ještě žasla nad tak propracovaným a skvělým koncem. :)

04.02.2013 5 z 5

Na útěku Na útěku Rachel Ward

Nádherná knížka a strhující konec, který jsem vůbec nečekala. Šok. Rozhodně doporučuji, stojí za přečtení.

02.02.2013 5 z 5

Drasticky děsivý Dexter Drasticky děsivý Dexter Jeff Lindsay (p)

Seriál Dexter asi každý zná. Já ho zbožňuji a když jsem zjistila, že jsou napsány i knihy mile mě to překvapilo. Ale jak už znám seriál nazpaměť knížka pro mě nebyla překvapením.. táhla se se mnou pár měsíců a já pořád na něco čekala, na to pravidlo kniha lepší než film. Bohužel jsem se ničeho nedočkala. Dočetla jsem ji jen z donucení ať ji mám za sebou. Pro ty co Dextra neviděli na obrazovce si myslím, že kniha bude dobrá knížka.

02.02.2013 2 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Nikoho asi nepřekvapí, když napíšu, že ta knížka je úžasná. Nepatřím mezi ty co by přelouskali knížku za pár dnů nebo za večer, ale u téhle se mi to povedlo. Už se nemůžu dočkat, až začnu číst nový díl :)

02.02.2013 5 z 5

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Tak nevím. Začátek mi přišel hrozně dětinský.. a ani jsem neměla chuť číst dál a to jsem se na tu knížku tak těšila.. možná, kdybych ji dočetla, tak změním názor, ale do budoucna to už číst nehodlám.

02.02.2013