Elise24 Elise24 komentáře u knih

Království Království Amanda Stevens

Oceňuji za mne absolutně perfektně vykreslenou atmosféru, která dodává celé knize na životu a nutí čtenáře se vcítit jak do postav, tak do celého záhadného místa...

08.02.2021 4 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Za mne parádní oddechové čtení. Kniha mě bavila a velice se mi líbilo její pojetí jako takové detektivky. Přeci jen, pár mrtvol příběh paradoxně dost oživí a dají mu nádech něčeho až hororového. Celý duchařský koncept je moc pěkně zpracován a máte hned chuť si přečíst i další díly. Doporučuji.

08.02.2021 4 z 5

Tanec stínů Tanec stínů Kalayna Price

Team Death !

30.04.2018

Zbohom, klamstvá Zbohom, klamstvá Cora Carmack

Nápad o napodobení prvního dílu, který se moc nepovedl.

26.12.2017 2 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Celou sérii musím hodnotit převážně kladně. Co se témat a postav týče mají všechny díly něco do sebe. Bohužel však s novějšími a novějšími díly je to horší s 'nabalováním' dalších postav a situací, které potom tak nějak ztrácí šmrnc. Takže první 2 až 3 díly super. Dál už je to trochu moc nucené a ne tak dobře čtivé.

Upíří chutě Upíří chutě Andrej Olegovič Beljanin

Opět upíří tématika, která ani v tomto případě nezklamala a poskytla zajímavý a čtivý příběh.

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Zajímavý a trochu jiný pohled na svět z upíří perspektivy . Dokonalé odpočinkové čtení.

Borec Borec Julie Garwood

Tak tahle celá série se pomalu ale jistě stala mojí srdcovou záležitostí. Nejen že každý příběh má úplně jiný nádech - krom teda FBI nádechu ( který samozřejmě není na škodu a sérii dodává na zajímavosti a odlišnosti ) ale jednotlivé příběhy jsou i velmi čtivé a zajímavé. Nějaký to napětí a romantika v jednom je podle mého osvědčená sázka na jistotu. A pokud si u každé knížky zvyknete na legendární větu hlavního hrdiny : "Vezmi si mě", podanou více méně rozkazovacím způsobem, tak je jasné, že se toho happyendu dočkáme! :D A proto vřele doporučuji celou sérii.

03.11.2016 5 z 5

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Tak tady mám trochu smíšené pocity. Ze začátku jsem byla naprosto unešená ale postupem času mi děj začal připadat až neuvěřitelně přitaženej za vlasy. Ale konečně byla hlavní hrdinka někdo, kdo neomdlévá z krve, nedostává v jednom kuse hysterické záchvaty a nepřemýšlí o každé pitomosti. Max byl sice občas psí čumák ale jinak...prostě se s ničím nepáral. Nebyla to prostě knížka, kde by se přehnaně patlali v citech, různých náznacích a všechno jednoduše pohodu...konec sice trochu rychlej. .ale můžeme to brát i jako plus. .:D

06.07.2016 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

O téhle knížce mužů říct je to ze si prostě jela ve svých kolejích...od začátku po prostředek až vlastně úplně po konec se tam dělo pořád jen to samé. Začátek možná vypadal celkem zajímavě ale po též to pro mě bylo jen trápení s nadějí na nějaký překvapivý zvrat který stejně nepřijede.

A proto 1*:/

21.06.2016 1 z 5

Hrej vabank Hrej vabank Emma Hart

Tato série od prvního dílu (který měl ještě jakš-takš originální a aspoň vtipný děj)šla jak se tak lidově řekne do kytek. Děj naprosto nezajímavýa předvídatelný k naprosté absenci jakekoliv zápletky či dramatu.

A proto 1* :/

21.06.2016 1 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Tohle je přesně ono,když si řeknete: tak tohle je prostě 'pan knížka'.
Rozhodně doporučuji ale není to žádná naivní slaďárna
Knížka u kterého se musí i trochu přemýšlet :D
A proto 5* :)

21.06.2016

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Klasický sladký teen románek :)
Zábavný pohled na věc a roztomilý děj + úžasný pohled z obou stran.
Knížka rozhodně zaujme až do konce.

A proto 3*:)

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Uf no tak tuto knížku bych oddechovkou teda opravdu nenazvala...poutavý (i když místy opravdu zamotaný) příběh u kterého jsem byla napnutá jak struna až do konce byl přesně takový ten typ u kterého dočtete a hlavou vám vrtá ještě několik dalších dní..
Tato knížka na mě měla opravdu nějaký ten vliv a prostě jsem si musela sednout a popřemýšlet nad ní
Jednoduše miluju knížky co si vám pohrají s hlavou a naskytnou různý pohled na věc.

Easy? Easy? Tammara Webber

Opět krásný příběh teenagerovského čtení a skvělá odpočinková knížka...
Děj zajímavý a i nějaké to drama bylo;)

Vzpoura andělů Vzpoura andělů Brigitte Melzer

Knížka byla opravdu poutavá a děj nabral patřičné obrátky i přesto, že toto téma "mezi nebem a zemí " je velmi časté a dalo by se říct ohrané.
Knížka mě zaujala nejen poutavým dějem (pořád bylo o zábavu postaráno a nedalo se odtrhnout) tak i stylem psaní.
Konec byl sice otevřenější než je obvyklé a nechalo to opravdu hodně protor na představivost avšak knížce to nijak neublížilo.

Espressologie Espressologie Kristina Springer

U této knížky jsem postrádala jakoukoli zápletku vážnějšího rázu než jen povrchní maličkosti a na konci jsem byla upřímně zklamaná, jako málo se v knížce odehrálo...Knížka byla průměrná až podprůměrná....Knížka ke kafču když máte nohy hore ;)

Proto 2* :)

21.06.2016 2 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Tato knížka mi osobně přišla z celé této série nejslabší...
Knížka byla velmi jednotvárná až předvídatelný a děj byl poměrně nudný.
Na druhou stranu musím říct že jako uzavření to byla přesně taková ta pohodová knížka kde vás prostě už nic nepřekvapí a vše skončí, jak má. Knížku doporučuji přečíst pokud chcete uzavřít tuhle sérii..

A proto dávám 3* :)

21.06.2016