Efča59 Efča59 komentáře u knih

Levandulový pokoj Levandulový pokoj Nina George

Nádherná kniha....jen málo knih dokáže číst z duše, ze srdce a člověk má strach, že je dočte a bude muset odložit do knihovny..vyvolá smutek, radost a blízkost smrti...

"Knihy nejsou jen lékaři. Existují romány, které jsou v životě laskavými průvodci. Některá kniha je pohlavek, jiná přítelkyně, která člověka zabalí do ohřátě osušky, když ho na podzim přepadne melancholie. A některá no....Některá je růžová cukrová vata. Zašimrá na tři sekundy v mozku a nezanechá po sobě nic. Jako žhavá, rychlá milostná aféra."

Tahle kniha byla přesně ta přítelkyně, která rozdávala teplo při každém její otevření.

28.03.2016 5 z 5

STOP - Světové tažení ochmelky Poláčka z Prahy do Ohňové země STOP - Světové tažení ochmelky Poláčka z Prahy do Ohňové země Tomáš Poláček

Na knihu jsem se těšila už při čtení Tomášových příspěvků z cesty na fb. Kniha se čte jedním dechem.Pokud máte rádi Tomášovi reportáže v Reporterovi (nebo driv v MF) a především cestování a batohem na zádech nesmí Vám v knihovničce chybět.

20.02.2016 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Výborná kniha na dovolenou i pro nečtenáře.

23.11.2015 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Knihu velmi vystihuje text na zadní straně přebalu.
"Toto je knížka o lásce,určená i těm čtenářům,kteří bývají ke knížkám o lásce zpravidla nedůvěřiví."
"Je to knížka, která vás rozesměje i dojme."

31.08.2015 4 z 5

První telefonát z nebe …a co když to koncem nekončí? První telefonát z nebe …a co když to koncem nekončí? Mitch Albom

Čtivá kniha s překvapivým závěrem. Nejde jen o detektivku, spousta situací donutí čtenáře k zamyšlení.

24.06.2015 4 z 5

1Q84: Kniha 3 1Q84: Kniha 3 Haruki Murakami

Oproti prvním dvěma dílům rozhodně slabší. Do knihy jsem se začetla v podstatě až na posledních 150 stranách. Ale vzhledem k tomu, že první dva díly si mě získaly na 100%, byl třetí díl příjemným, jen trochu rozvláčným závěrem.

27.04.2015 4 z 5

Vzpomínky na jedno dobrodružství Vzpomínky na jedno dobrodružství Robert Fulghum

Trochu příběhové slabší, ale jinak klasický Fulghum..potěší, pohladí, při čtení jeho knih má člověk pocit, že svět přeci není tak špatný...

27.04.2015 4 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Kniha pro mě byla zklamáním, dočetla jsem ji v podstatě ze setrvačnosti. Rozhodně se nedá říct, že by se četla jedním dechem. Za pochvalu stojí popis krás Florencie.

07.04.2015 2 z 5